Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Питаш ме дали лингвистиката ми е хоби? Да!нови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 11:28



Сестра ми е спец. "Бъргарска филология". После още някакво висше завърши. (Хм, висше образование, но социалистическо, не като сегашните.) Тя ме сиктирдоса веднъж: Хе-хеее! Може да си инДжИнер, но си неграмотен.

Прилоша ми и започнах наново да се ограмотявам.

----------------

Търсех нещо по въпроса "календар". (Благодаря ти за линковете.) Взех та попаднах на Свети Харалампий.



Като видях това: "За предпазване от болести, строго се спазва забраната да не се извършва никаква домашна работа." се сетих за един разказ на Чудомир. Ето:





Тема "Никога не ми е минавало през главата да им вземамнови [re: Tинa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 11:38



ключ."

Че давали ли сте им изобщо ключ/ове? Когато са идвали при вас вие знаели ли сте предварително?



Тема Re: "Никога не ми е минавало през главата да им вземамнови [re: ASSASSlN]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 17:20



Голям веселяк ми изглеждаш!



Тема Изобщо не ме интересува как ти изглеждамнови [re: Tинa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 09:18



Зададох ти ясни и точни въпроси. Защо не вземеш да ми отговориш?



Тема Re:нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.08.07 17:12




Какво издателство е това, което ми цитираш??? Що за чудесия е: "ЕИ"?

Електронно Издателство? Еднолично Издателство?



можеш да си закупиш "Маминото детенце" за 3,15 лв. - да пробваш да наваксваш пропуските от училище, въпреки че, трябва да започнеш от липсващите първи 7 години....
А, за всичко това, надали ще ти стигне животът, така че...по - добре си го гледай на картинка по интернет
Аз отново ще избягвам да ти отговарям, за да има поне един човек по - малко, в отговорите към който да се дъниш - а и, трябва да призная, отегчителен си ми с твоя синдром на "вечна правота"
Философът казва - "Аз знам, че нищо не знам" - но от теб не очаквам някога да приближиш и на светлинни години до такова прозрение:)
Тъжно...а - може би не. Казват, че глупавите и лудите са единствените щастливци...
Хубав ден ти желая...



Тема А ти за 5,40 лева можеш да си купиш "Маминонови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано29.08.07 18:24



детенце". От същото ЕИ. Ха-ха-ха! Ирония на съдбата.



А щом си толкова твърдоглава ще ти предложа още един начин да провериш дали си глупава или луда щастливка. Влизаш в някоя библиотека и искаш най-старото издание на книгата, което имат. Поглеждаш какво пише на корицата, засрамено промърморваш: "Благодаря Ви" и още по-засрамено си излизаш. Най-старото, което аз намерих е от 1945 г, Издателство "Хемус". Под редакцията на проф. Динеков.

Редактирано от ASSASSlN на 29.08.07 18:37.



Тема Re: А ти за 5,40 лева можеш да си купиш "Маминонови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.08.07 18:54



както Мона каза - прав си! Любен Каравелов се е объркал!


Не очаквам да знаеш границите на глупостта си - такива, естествено, няма.
И, за да знаеш, защо си клиничен случай на глупостта - не, защото не помниш дали е "мамино" или "маминоТО" - само глупаци като теб и оня даскал по литература могат да се вторачват в такива глупости. Заради агресивиния и просташки начин, по който се заяждаш за всичко, с всеки и по всички въпроси, включително и тогава, когато две мнения просто не може да има. Ти искаш да "блеснеш" - да "натриеш носа" на някого. Най - вече - на женската част от клубното съсловие - вероятно това ще те накара да изпиташ душевен оргазъм (поради отчайващата лиспа на друг - очевидно).
Дъниш се в някакви елементарни дреболии - и какво от това? Голямото ти издънване, са невероятните ти комплекси и заядливост.
И продължаваш и продължаваш да настояваш да кажеш на черното бяло - само и само да е на твоята! Господи! Кой те е търпял такъв?

А сега можеш да пребороиш всичките ми пропуснати запетаи и изядени букви - вероятно ще те накара да се почувстваш по - добре.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано29.08.07 19:45



Гледам, че хората тук доста напоително са се изказали кой как и на какво има право, кой на кого е длъжен и длъжен ли е изобщо, кое е важно и на кое - майната му... Според мен, при всички обстоятелства, по-важна и дори най-важна е човечността. А тя, както впрочем и любовта, си е сериозно нещо и не всеки я умее...



Тема Re: А ти за 5,40 лева можеш да си купиш "Маминонови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано30.08.07 07:29



Огромна е разликата между членувано и нечленувано съществително. Оня даскал нарочно ви е натъртвал на "маминоТО", ама празната ти глава нищо не е разбрала.

Заяждам се само с определени субекти, а не с всички жени, както твърдиш. Защо се заяждам с теб ли??? Ха-ха-хааа! Защото ти започна навремето и до ден-днешен не си ми се извинила. Ще те мачкам докато ти омекне кратуната.



Добре, деее, отстъпвам. Както Мона каза - права си! Любен Каравелов се е объркал! Не очаквам да знаеш границите на глупостта си - такива, естествено, няма.
И, за да знаеш, защо си клиничен случай на глупостта - не, защото не помниш дали е "мамино" или "маминоТО" - само глупаци като теб и оня даскал по литература могат да се вторачват в такива глупости. Заради агресивиния и просташки начин, по който се заяждаш за всичко, с всеки и по всички въпроси, включително и тогава, когато две мнения просто не може да има. Ти искаш да "блеснеш" - да "натриеш носа" на някого. Най - вече - на мъжката част от клубното съсловие - вероятно това ще те накара да изпиташ душевен оргазъм (поради отчайващата лиспа на друг - очевидно).
Дъниш се в някакви елементарни дреболии - и какво от това? Голямото ти издънване, са невероятните ти комплекси и заядливост.
И продължаваш и продължаваш да настояваш да кажеш на черното бяло - само и само да е на твоята! Господи! Кой те е търпял такава? Правилно те е изгонил човека.



Тема Re: Със закъснение, ...нови [re: Markizata]  
АвторLestr57 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 08:22



... но да задоволя любопитството ти.


"Понеже даваш пример със собствения си живот, неизяснен остана въпросът, дали живееш сам, с майката на децата си или с друг човек - семейно или не. И, ако живееш с друг човек, как той приема ситуацията. И, не на последно място, чия е къщата, от която се разпорждаш, на кого да раздаваш ключове.

Живея с жена си/вече 25 г/ в жилище, което си построихме сами.

п.п. Не знаех този принцип на демокрацията.
Не ми допада...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.