Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: 1]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано24.08.07 22:14



В децата е истината...
И аз оня ден гледам, един дядо пресича пред мен - едва ходи, горкият, слабичък, държи се за гърдите, стъпка по стъпка, а-ха да падне. В това забързано време, с тази навалица коли след мен - можеш ли да спреш колата и да излезеш, за да го пренесеш на ръце. А може би трябва... Не ми излиза от акъла дядото.
Хората не бива да са забравени от всички, а усещането за самота, размишлявам си така, е свързано най-вече с децата. Представям си (по-точно, не си представям) какво е да надживееш дете или да те изостави дете... Ако се добави и заболяване, което обикновено адски смачква самочувствието, чувстваш се малоценен - то е ясно какво се случва, пожелаваш края.



Тема Re:нови [re: Гeвpek]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано24.08.07 22:21



Или ако си пешеходец, който върви след него, да го хванеш за ръка и да го преведеш през улицата...



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано24.08.07 22:22







Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Авторxpr (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 22:55







Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Дokи]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано24.08.07 23:10



Понякога животът наистина не струва нищо. Няма да кажа жалко. Колкото и да ви шокирам ще напиша, че се надявам, че човека сега е на по-добро място.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Severous_Snape]  
Автор won (cool)
Публикувано25.08.07 11:47



Когато не получаваш обич или няма на кого да дадеш-да, тогава животът може и да загуби смисъл!
Но, ако е изпълнено поне едно от двете условия-СИ ЗАСЛУЖАВА!
Опитайте пак!Не сте сами!

"Споделете!"


Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: won]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.08.07 12:09



Когато не получаваш обич или няма на кого да дадеш-да, тогава животът може и да загуби смисъл! Така е.
Струва ми се, че разковничето, обаче, е, да ли можеш да обичаш себе си. В живота винаги има моменти, когато различни чувства и хора идват и си отиват. Понякога няма никого и нищо. Загубиш ли смисъла в себе си - тогава идва трудното.



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: won]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано25.08.07 12:09



Понякога просто ти омръзва да опитваш, опитваш, опитваш...

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 25.08.07 12:35.



Тема Re: Един доста тъжен ОФФ!нови [re: Severous_Snape]  
Автор won (cool)
Публикувано25.08.07 12:19



Отговорът на въпросът ти е в отговора на Маркизата.
Бориш се за себе си-оцеляваш като личност и продължаваш да даваш!

"Споделете!"


Тема Отговорът на Маркизатанови [re: Дokи]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано25.08.07 12:47



е много правилен. Аз съм около 40 и са ми минавали такива мисли през главата в момент на голямо самосъжаление и самота, но само като си помисля колко много обичам себе си и живота, проглеждам с други очи и с още по-голямо настървение се хвърлям в доказване на себе си.

Погребах приятел (много голям ЧОВЕК) преди 5 месеца. Той просто се беше отказал да живее. Той се беше предал и никой и нищо на този свят не успя да го дигне от леглото. Тъпа история. Настръхва ми косата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.