Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Задаваш ли синови [re: Namerihlstinata]  
Автор *жeнa* (непознат )
Публикувано17.08.07 13:20



той на всички говори в женски род...мисля..с изключение на алби..на който милия не спря да му натяква за някаква мутра..
Много елементарно същество





Тема "Министерски съвет на Република България"??? Ха!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано17.08.07 13:26



Отдавна беше. В "Администрация" модераторката на "Клуб на раковоболните" се оплакваше от някакъв лигльо и питаше възможно ли е да има два компютъра с еднакви айпи-та. Цяла дискусия се беше получила. Моан-ката също участваше. Аз, да не остана по-назад, също. Помолих модераторката да го даде това айпи. (Бах го в лигльото! Намерил в кой клуб да се бъзика!)

Ха! Оказа се, че тоя е в Министерския съвет! Баси! Добре, деее! Нека да пише, ама защо се лигави точно в такъв клуб, а?



Тема Re: "Министерски съвет на Република България"??? Ха!нови [re: ASSASSlN]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано17.08.07 13:28



Kak го определихте пък по IP-то, че е точно в МС?

Ползвал е сървъра на МС?

Avatarx

Тема Re: Задаваш ли синови [re: *жeнa*]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано17.08.07 13:34



По-скоро страда от някакво биполярно разстройствои е пропуснало няколко приема на "Торазин",Litium или с каквото там се лекува.Защо си хабите времето и нервите да му отговаряти и по този начин още повече да подхранвате манията му!



Тема Re: Задаваш ли синови [re: *жeнa*]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано17.08.07 13:35



Най-малкото ни чете отдавна.



Тема Re: ПП Много от страшните регистриранинови [re: ASSASSlN]  
Автор tortata (от скоро)
Публикувано17.08.07 13:44



хе...започнах,на 26,септември ,имам дело за развод ,дано да се справя по набързичко ... че ми е ...леко притеснено

!



Тема Re: "Министерски съвет на Република България"??? Ха!нови [re: avatarx]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано17.08.07 13:51



Eлементарно - правиш справка и ти излиза това
2хх.ххх.ххх.х4

2хх.ххх.ххх.0 - 2хх.ххх.ххх.255
Bulgarian Government Network
Council of Ministers

и отдолу ти излизат хората за контакт по въпроси касаещи тая мрежа. Нататък е елементарно.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: "Министерски съвет на Република България"??? Ха!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано17.08.07 13:56



aaaa, така може. иначе на мен ИП-то ми показва един град, а аз съм 200 км по-нататък, та затова попитах



Avatarx

Тема А бе,нови [re: withoutprejudice]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано17.08.07 13:57



не успях да прегледам тези теми, за които говориш, но виждам цифрите с броя на постинги в тях - щом са предизвикали интерес, няма как (не е коректно) да се каже "направиха ни за смях".
Аз като усетя литературен - вместо реален - напън, изпитвам усещане за развлечение. Тоест, не ме дразни.

Всеки предпочита да пише в клубове за регистрирани, в тях знаеш какво излиза от даден ник и се получава същински social networking... Но практиката показва, че технически и организационни проблеми намаляват посещаемостта им.
Много хора все още имат проблем при работа с компютър въобще... и т.н.



Тема Аз го определих много простонови [re: avatarx]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано17.08.07 13:57



Има сайтове, където слагаш айпи-то и ти дава възможната информация за сървъра, откъдето е пусната гнусотията. Е, не винаги може да се стигне кой знае колко далеч.

Но фактът е налице. И НАДЕЖДА и аз сме стигнали до Министерския съвет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.