Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Гръмотевица,Калина,Детелина...  
Автор withoutprejudice (freelander)
Публикувано16.08.07 17:20



и разни други по-къси но нерегистрирани именца ни направиха за смях тези дни,нали рзбрахте...

Затова изведнъж всички спряха да им отговарят. Някои от вас са много печени в този клуб и пак не се усетиха наверме. И забележителното е че темите на Калина и Гръмотевица предизвикаха най-голям интерес от сумати време насам. Някой, един и същ, май е в отпуска и му е скучно, та пуска разни темички тука, доста добре ни заблуждава
Имам предложение, както и в разни други клубове, да могат да пишат само регистрирани. Не че е трудно и не отнема време, но поне е малко сито срещу натрапници.
Ако това ви се струва дискриминационно то тогава да спрем за няколко дни да отговаряме на такива,какво ще кажете?

БЕЗ ПРЕДУБЕЖДЕНИЕ

Тема Re: Гръмотевица,Калина,Детелина...нови [re: withoutprejudice]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано16.08.07 17:33



Я не се ядосвай.
Важното е веселба да пада.
Иначе кво? Били сме нам си къф клуб- елитарен, мегаломанен, такъв-онакъв
Еееее
Хора сме. Ще си помагаме.





Тема Тц, не ставанови [re: withoutprejudice]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано16.08.07 17:40



Една от най-смислените /за конкретния тип клуб/ характеристики на Клуб на разведените е, че тук може да пише всеки. И така трябва да бъде. Не всеки и не винаги има смелост, възможност, време да мисли за регистрация в разгара на ситуацията, докарала го дотук.



Тема Re: Гръмотевица,Калина,Детелина...нови [re: Orcad]  
Автор withoutprejudice (freelander)
Публикувано16.08.07 17:43



Да бе, кво се впрягам и аз


Ма му пишеш,пишеш да го вразумиш,да му помогнеш, пък то ти гледа/чете сеира и накрая ти се изсере в устата
Вярно много се подразних. И най-вече от тва че след толкова простотии от оная страна хората продължават да се впрягат
Добре де, повеселихме се, добре ни оплете тоя или тая
Абе важното е че хората в клуба са готини и искат да помогнат, дано такива като тва лайно не ги откажат да пишат

БЕЗ ПРЕДУБЕЖДЕНИЕ

Тема Айде пак! Старата песен - на нов глас.нови [re: withoutprejudice]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано16.08.07 17:44



Много се вживяваш. Ти, явно, си отскоро тук. Въпросът с нерегистрираните сме го обсъждали много пъти. Моето мнение. И да е регистриран и да не е регистриран - все тая. Глупостите са си глупости. Има някои, които се регистрират специално за да си напишат тук измислиците.

Измислиците аз вече ги познавам много лесно. Познавам ги с успех около 90%. Първо им се ядосвам първосигнално и понякога им тегля майната. Ако съм спокоен - задавам няколко хитри провокативни въпроса и моментално става ясно въпросното творение лъжа ли е, силно преувеличени факти ли са или истина.

Тъй, искаш клуба да стане само за регистрирани. Аз съм против. Няма никакъв смисъл. На всичко отгоре точно тук има хора, които влизат за първи и последен път по конкретен въпрос и нямат никакво желание да се занимават с регистрации.



Тема Не се коси,нови [re: withoutprejudice]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.08.07 17:46



най-много да те вземат за ливада. Все в некъф момент ще ти мине. Важното е лаф да става...

И всички да са щастливи



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.

Тема Re: Гръмотевица,Калина,Детелина...нови [re: withoutprejudice]  
АвторKaлинa, пъk и Дeтeлинa, a и Гp (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 18:24



"......ни направиха за смях тези дни,нали рзбрахте..."


Ние не правим никог за смях

Просто сте ни смешни, смешковци и смешници



Тема Re: Гръмотевица,Калина,Детелина...нови [re: withoutprejudice]  
АвторKaлинka (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 18:26



"Ма му пишеш,пишеш да го вразумиш,да му помогнеш, пък то ти гледа/чете сеира и накрая ти се изсере в устата "


Ми като ми се ходи по голяма нужда какво да правя? Твоята уста беше отворена и насреща





Тема Re: Айде пак! Старата песен - на нов глас.нови [re: ASSASSlN]  
АвторДжeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 18:29



"Измислиците аз вече ги познавам много лесно. Познавам ги с успех около 90%. Първо им се ядосвам първосигнално и понякога им тегля майната. Ако съм спокоен - задавам няколко хитри провокативни въпроса и моментално става ясно въпросното творение лъжа ли е, силно преувеличени факти ли са или истина. "

Голям хитрец се изкара



Де да беше толкоз хитър и брака си да опазиш, ама нейсе - изрита те твойта като мръсно коте



Тема Абсолютно си прав!нови [re: Kaлинa, пъk и Дeтeли]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано16.08.07 18:51



Смешковци сме,че в тая държава сме лудите,дето пишем,опитваме се със съвет да помогнем на хората,които имат нужда в един доста труден момент от живота си!И не искаме пари или услуги!Смешни сме,че сме си помогнали в един момент едни на други да си стъпим на краката!Смешни сме,че отговаряме на всеки,потърсил помощ при нас!Смешни сме,че въпреки преживяното,все още сме хора-усмихващи се,съчустващи,плачещи!Не по-различни на външен вид,но доста променени вътрешно!
Няма лошо да се забавляваш,но си спомни една българска поговорка,всъщност две:
1.Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак!
2.Вола като рови земята,тя му пада на гърба!
Понеже се бараш на дявол,направи си изводите сам!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.