Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гръмотевица,Калина,Детелина...нови [re: Фoтoн]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 00:56



Браво аз предложението Фотоне,
и аз това се опитах да ви кажа ,но с малко повече думи.



Тема Миличко,така...нови [re: Kaлинa, Дeтeлинa, Гp]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано17.08.07 08:14



ще те наричам,защото явно имаш проблем със сексуалната си ориентация,а към този тип хора най-подходящото обръщение е в среден род(не знам как си с граматиката,че сега я учите малко през пръсти!)
Първо-не съм женско!Ама това човек трябва да знае как да го провери-така че явно и компютъра ти е само за пишеща машина!
А колкото до поговорката,ще ти дам две по-прости жокерчета,че нещо тъпичко ми се виждаш!
1.Тръгнал да яде круши с мечките!
2.Барабар Петко с мъжете!
Сега вдяваш ли?
А, и още нещо-чакам те с нетърпение,защото след някоя и друга година аз едва ли ще пиша в тоя Клуб като разведен,но съм убеден,че ти ще пишеш като регистрирано.Освен ако няма клуб за хора с междинно полово самосъзнание.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема До всички!нови [re: withoutprejudice]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.08.07 09:12



Нищо кой знае какво не е станало в клуба, нищо което да не е ставало и преди...
Появил се е поредният безработен писач с въображение, който ни позабавлява добре за своя сметка в иначе дългите и малко скучни / ако не си на почивка/ летни дни...



От самото начало с Анбра знаем, че става дума за целнасочена атака към клуба и клубарите от момче или мъж, който независимо от годните си е незрял като характер / и вероятно такъв ще си остане/, безработен и скучаещ, без компания в момента, озлобен и доста нещастен по някаква лична причина, човек имащ проблеми с идентичността и визията за бъдещето си.

Целта на атаката може да е била първоначално само забавление, но от опит знам че накрая нещата опират до претенции за промяна на статуса на клуба - така че да стане само за регистрирани, да се капсулова и по този начин да се намали значително активността, популярността и ефективността му.
Нещо, което убедена съм че редовите клубари не желаят.


За сведение само:

Игричката става чрез никовете Калина, Джуди, Геновева, Агрипина, Жоро хубавеца, Мирабела, Зина, Детелина, Лора иверояно поне още 3-4 в темите по-назад.
IP - тата са с еднакви първа и втора цифра и различни трета и четвърта. Тоест - приличат си но не са идентични, което поне формално не ни позволява да ги трием от раз.
Току що видях, че и Гръмотевица е със сходно ай пи, но не мога да твърдя за нея, че е в същата игричка, защото темата и беше още в началото.


Както вече предложиха в темата - ВРЕМЕННО е добре да се ограничим да отговаряме с пространни постинги на нерегистрирани.
Но разбира се не е задължително... всеки пише по съвест и чувство.

Тъй като въпросният мноколик агресор се издаде сам / явно раздразнен че не е предизвикал кой знае каква реакция/ и взе да размята лични обиди, то сега вече имам официално право да игнорирам принципа на анонимността спрямо него и да го трия поне от тези ай-пита, от които знам че е писал преди.
Добро е всичко, което свършва добре.

Лек ден на клуба и не се впрягайте излишно!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 17.08.07 09:18.



Тема Това звукосъчетание "дж" много го обичаш.нови [re: Джeнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано17.08.07 09:32



Е, въпрос на вкус, казало кучето и си облизало задника. "Джеки", "Джеси", "Джейми", "Джуди", "Джена"... Много елементарен стана вече, ***** недоклатен.

Джуките си с джин наджвакай, джафни джанъм към джама, виж джандарма и джентълменски, а не джебчийски, посегни към джакпота.

Ще ти го дам, но някой друг път.

Редактирано от ASSASSlN на 17.08.07 09:59.



Тема Re: Ти не си ли на море бре?нови [re: Гpъмoтeвицa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 09:39



?





Тема Давай, давай, момко!нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано17.08.07 09:47



"Още малко ще ги потрая и аз и не само Ай Пи-то ,ами и Всички ТТ данни ще им изкарам"

Давай, пиле шарено! Изкарай им наяве айпитата, ТТ данните. Дай ги да ги видим. Дай ги та да им видим сметката. После твойта ще видим и ще видим дали да не видиш звезди посред бял ден.



Тема Задаваш ли синови [re: XXL]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано17.08.07 09:49



въпроса: От къде знае, че си жена ?
Знаеш аз съм регистриран и от кога пиша тук и не съм забелязал.
Или много бързо е препрочел твоите постинги и е видял, че пишеш от женски род (защото тук отговорите и ника ти не го подсказват) или просто е един от нас и това го знае от отдавна .
Замисли се. Аз препрочетох диалога ви няколко пъти. Ти нито веднъж не използва женски род, а той изведнъж говори за бившия ти.





Тема Добре, дееееееееее! Дайте ги публично тия айпи-та!нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано17.08.07 09:58



Що не?! Някакъв си келеш може да се ебава, ние що да не се поебаваме с него???



Тема Да.нови [re: Namerihlstinata]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.08.07 10:02



Тук си прав в подозренията си... поне формално този човек наистина може да е " един от нас" - стар клубар, който ни познава / вероятно само виртуално - едва ли е ходил на срещи/
Тогава това би трябвало да е слабохарактерен човек с много комплекси и страхове, който не може да изрази " очи в очи" вътрешната си агресивност и неудволетворение, затова си служи с маски и си въобразява, че чрез тях се издига над " другите". Възможно е... ама чудя се на кой ли ще му остава толкова време.
Не, по-скоро е скъсан на изпитите студент, чиято приятелка го е оставила наскоро, защото е напълнял като прасе от стоене зад монитора...


Много теории... и все забавни.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Не виждам смисъл...нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.08.07 10:06



това са само някакви си поредици от цифри - публично или не те няма да говорят нищо особено на повечето клубари.
Пък и не е редно, според мен.

Мога само да кажа, че Калина Джуди и Геновева имат дублиращи се ей пита, дублират се на определени места също - Жоро Хубавеца, Мирабела и Зина.
Както и Детелина и Лора - еднократно.

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.