Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Причината да пиша в клуба!нови  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.08.07 23:03



Здравейте приятели! Много мисля в последните дни, и особено ме размисли темата на Доки относно допускането на "нов" човек в Живота. ... Мисля, че всички имаме един и същи проблем - страх и липса на доверие. Това те кара да виждаш всички хора като кожа, косми, зъби, миризма, цвят и никакво усещане за настроение, емоция и личност... Сякаш са нарисувани в пейзажа, в който се намираш ти! И херметирането става по-страшно със всеки изминат ден... Самата близост - или пък, докосване, на човешко същество от предпочитания пол, те кара да включваш сирените и да заемаш отбранителна позиция, дори тактилния контакт да е съвсем случаен... Дори да има такива между нас, които опитват след раздялата многобройни връзки, или пък една, но бързо, пак неминуемо попадат в ситуацията "Не мога". И сега въпроса - какво ни кара да се пазим толкова ревностно? Защо сме толкова изтъкани от тревога? Или е по-скоро мнителност? От какво толкова се страхуваме? Как е възможно загубеното доверие в един човек да се окаже на веслото на емоционалния ни кораб? Защо? И оттук по темата "Защо пиша в клуба?" И защо тук споделяме с напълно непознати думи, случки и ситуации или емоция към бившия/та, а на САМИЯ него не умеем да ги споделим? Дали защото тук можем да кажем какво мислим, без да смятаме, че няма да ни приемат? Защо се доверяваме на екрана, а в реалния Живот не можем? Колкото повече мисля, толкова повече стигам до извода, че имаме СТРАХОТНА нужда от близост, затова гравитираме в това пространство, но по някаква причина не сме в състояние да се отпуснем в битието, може би, защото в реалния Живот би ни се наложило да даваме повече от едно щракане по клавиатурите... Егоисти ли сме, всъщност?



Тема Знаеш ли...нови [re: parvaty]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.08.07 23:12



написала си твърде дълга и мъглява тема, с усложнени и задълбани встрани от основното, което те тревожи, въпроси...
Освен това, в прекалена степен и напълно неаргументирано / поне за момента/ идентифицираш твоето " аз" с това на другите клубари и клубарки...

Затова ще ти отговоря на въпросите с въпрос / който си откраднах от наш Джейми - веднъж и той да каже нещо на място

/:

Като те сърби, защо не се почешеш?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 14.08.07 23:14.



Тема Re: Причината да пиша в клуба!нови [re: parvaty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:15



ох...пак ме размисли...и си много права-по дяволите..
Как да се довериш, като се оказва, че едва ли не всичко на този свят е секс и пари....ми, тъжно ми е
А нуждата е огромна-някой да ме гушне и просто да си заспа в него, и целувки



Тема Re: Знаеш ли...нови [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:16



а и имало надуваеми мъжки кукли -светещи в тъмното с пенис 17.5 см...



и който си има такова нщо/мъжко или женско/ с уста ли се надува или си има някаква помпичка-като надувните дюшеци
-това ми тормози в момента

Редактирано от bubble на 14.08.07 23:19.



Тема Re: Причината да пиша в клуба!нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:17



А нуждата е огромна-някой да ме гушне и просто да си заспа в него, и целувки


Това е истината, колко е малко...
И аз искам...



Тема Нети!нови [re: MamaNetty]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.08.07 23:18



Защо от целия клуб не намери друг, ами дублираш моя политически приятел? На теб ще ти отговоря, защото на него най-тържествено му казах, че няма да му пиша повече нищо, особено, след като не ми отговори на въпроса дали щях да бъда - според него - много свестна жена, ако бях приела поканите му! А, отговора на въпроса ми е - ако ме сърбеше, щях да се почешам, но, точно както съм писала - изобщо не изпитвам сърбеж... И не правя пренос, така усещам повечето хора, които пишат! Да, ти си доста по-позитивна, но вероятно природата ти е такава, че умееш да ставаш след битка, или, което е по-вероятно, развода ти е бил инициран от теб - тогава логично следващото страдание при теб е липсвало! Нямам представа! Но не мисля, че съм встрани от темата на клуба! Уцелила съм я право в окото. Защото, ако повечето можеха да махнат с ръка и да продължат Живота си, нямаше да споделяме през вечер, или пък всяка, нали? Пиша за постоянните клубващи





Тема Re: Знаеш ли...нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:18



А, диаметърът?



Тема Re: Знаеш ли... [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:21



ами...3-4-5...пак трябва да взимам линийката за да си представям нагледно нещата:-)



Тема Re: Знаеш ли... [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:23



Мм, не, 3-4 не става.
Поне 5.
Абе, ти защо отговаряш на този тъп въпрос, а не, на онзи-нежният?



Тема Re: Знаеш ли... [re: bubble]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.08.07 23:25



Хех...аз пък веднага се видях, как му избирам дрешки по мой вкус



Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.