Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Да не практикувашнови [re: parvaty]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано15.08.07 23:24



тантризъм?

Ако е така - да минаваме на бележки. Както казва един известен клубар - имам да ти казвам нещо важно, но не искам да го казвам публично.



Тема Re: Ах, все едно чувам бившата синови [re: koм]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 23:28



Викаш отишла си е..
Сигурно ще да е било така..
И защо като си е отишла, и единия го осъзнае..другия се вкопчва в него?
Това някакво чувство за собственост ли е..или...просто не му се иска да осъзнае,че е нужна промяна?
И......и.....ама никакво спасение ли няма в такива ситуации?
Не се съмнявам,че и двамата се чувстват по такъв начин..понеже..ако жената е стойностна..няма начин мъжът да не е също..
Та..аз само се чудех ЗАЩО тази неща стават важни чак като си отиде любовта..
А иначе..за жените винаги са важни..Но явно известно време се примиряват с липсата им..пък ..после почват да се чудят защо са се примирявали..
Не всички жени де..Стигнах до извода,че е въпрос на..възпитание..или семейна среда от детските години..
Но..проблема май идва от неспособността да заявиш нуждите си...адекватно и навреме...докато някой има желание да ги удовлетворява..
Телета да искаш...На кой са нужни?



Тема Симпатяги...нови [re: koм]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 23:29







Тема Re: Ей, ти с този секс!!!нови [re: parvaty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.08.07 23:30



Ама, защо да е смущаващо, ако не си правела секс оттогава, при положение, че правиш секс изключително когато си влюбена? Какво ненормално? Нима толкова често можем да се влюбваме? Нали ще девалвира изживяването. Значи, всичко е наред. Освен това появата в живота ти на детето, също е някакъв фактор за това, навярно. Мой приятел не прави секс между 29 и 33. Четри години. Просто , чакал да срещне. Свободен мъж. Щом нямаш нужда от него, не енужно да го правиш, само защото отляво и отдясно постоянно се скандира "секс" .





Тема Да, Ком, добре си ме разбралнови [re: koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано15.08.07 23:35



...Секса е физиологична потребност. Дори и да не я усещаш като такава, защото си я подтиснала съзнателно - тя пак си е там и си съществува. Затова в един момент почваш да намираш оправдания да го направиш въпреки стената, която сама си си изградила. Аз мисля, че ти точно това правиш - несъзнателно, но упорито - търсиш такова оправдание. Няма нищо лошо в това - не се обиждай - ние също го правим, но - съзнателно. Просто се опитваме да ти ускорим процеса - съмнявам се да стане, но все пак - нямаш нужда от причина за да имаш интимност. И не е задължително да е "най-великата, най-последната и незаменимата". Може да почнеш и с нещо по-просто - например - "някаква интимност", която ти носи чисто физическа наслада. Другата ще дойде после.


За съжаление и аз като теб се съмнявам Парвати да стигне скоро до съзнателно разбиране на своята иначе очевадна потребност от близост, от интимност, която тя кой знае защо слага ПРЕД секса.
Същият този секс, който обявява като нещо механично, обмяна на течности и търкане на епидермиси... нещо което има нужда от чувство за да бъде облагородено...
Докато истината не е тази... нормалният човешки секс, дори и в най неблагородния си вид пак си остава вид интимност / тоест близост/ и в същността си е първично, освободено от условности общуване.
Нещо от което тя се отказва... или поне упорито отлага естествения миг на близост от вида " тук и сега.. и майната му на всичко" и го заменя с..." някога, някъде с някой друг ... когато аз, самата ще съм друга"

Каква огромна загуба на енергия и първично щастие от живота!
И какво неприемане на себе си...ех...



Да, ще минат още 2-3 години в подобни безмислени лабиринти- играчки и накрая ще стигне пак до ...там, докъдето стигаме всички и ще си каже" каква патка съм била"...Ама няма кой да и върне времето...

П.С. Гушкането и нежността са част от хубавия секс. И съвсем не е задължително да бъдат част от велика страст или любов.
Дори когато двамата знаете че е авантюра само за една нощ пак си остава прекрасно изживяване да заспиш прегърната в ръцете му, усещайки топлия му дъх по врата си, прекрасно е да се сепнеш през нощта усещайки, че те завива в тъмното, прекрасно е на сутринта да ти донесе кафе и ти каже че си красива ...
...и за да се случи всичко това изобщо не е задължително да сте лудо влюбени или страстно отдадени един на друг.
Просто човешка топлина...ти на него и той на теб...
А сексът...хм...той е част от удоволствието да бъдеш себе си.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема И, освен това, е тайно, та хич не е за публика!нови [re: koм]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано15.08.07 23:35



Не, уви, не практикувам тантризъм... Пък и, то няма много общо със секса! Чела съм

Ходя на комбинирана гимнастика при една луда мацка, дето по някое време оставаме само аз и тя - другите посядват по степовете, че темпото е просто убийствено. Но, на мен ТОЧНО за това ми харесва! Но - считай - в мига, в който започна с тантризма, веднага ще ти кажа, че много ме вълнува какво имаш да ми казваш на лични бележки, както казваше въпросния клубар



Тема Re: Да, Ком, добре си ме разбралнови [re: MamaNetty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.08.07 23:40



Това, което описваш са ония интимни срещи, при които ние играем ролите на влюбени. Имитираме. Приятно е, подвеждащо , мечтателно. Заради провокацията и силното подобие на близост и все пак наистина близост. Дори ни се иска да го изиграем, за да е по-истинско , след което не съжаляваме....
Разбира е, не е същото , ...но пак е поне хубаво, ако не вълшебно.





Тема С две думи - харесва ти да те лъжат!нови [re: MamaNetty]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано15.08.07 23:42



На мен много лицемерно и излишно би ми било, ако някой след "случаен" секс вземе да ми прави кафе, пък и комплименти

Пък и, в малкото случаи, в които се е случвало да преспивам при някой, никога не съм искала да остана за цялата нощ. Обаче, точно в това му е хубавото - че сме различни! Като хора, не аз и ти конкретно. Вероятно ще ми трябва време да усетя разликата между секс, страст и любов, но за мен понастоящем тези думи описват едно състояние на близост между двама души - идва от душа! Как сливаш две души физически? И как после не се чувстваш празна? Можеш ли без тръпка, без емоция да пожелаеш някого? И ако НЕ - значи говорим за едно и също нещо, просто го наричаме по различен начин...



Тема Re: И, освен това, е тайно, та хич не е за публика!нови [re: parvaty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.08.07 23:45



parvaty, а ти внимавай с тантризма, че моя позната с Мантак Чиа, си бе спряла за известно време овулацията и мензиса, визуализираше интимни партньори, с които й бе по-добре, отколкото със съпруга й и май бъркотията бе голяма.


...Може пък сега от това да имаш нужда, но не го познавам.

Редактирано от Фoтoн на 15.08.07 23:46.



Тема Е, недей точно на миганови [re: parvaty]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано15.08.07 23:45



доколкото съм чувал - тази работа изисква сериозни и продължителни упражнения. Та - кажи ми - когато си наистина готова да чуеш това, което имам да ти казвам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.