Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Като ще надуваш нещо с уста...нови [re: bubble]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.08.07 23:35



... защо трябва да е гумена кукла?


Ако пък толкова държиш на вкуса на гумата - ами сложи му на човека презерватив!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Като ще надуваш нещо с уста...нови [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:37



утре- оребрен с пъпчици-обещавам



Тема Re: Знаеш ли...нови [re: bubble]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.08.07 23:38



Ми не съм добре. Искам да забранят носенето на сандалети с чорапи със закон



Бе тая кукла сигурно има пИрфектно тяло. Кой ли номер гащи ще носи, за да приберем тези сантиметри, че да не им посегне некоя друга?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Като ще надуваш нещо с уста...нови [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:40



а да и друго-защото куклата ще мълчи...или пък човек, с когото изобщо си говорите на чужди езици-и да разказва гадости/за бивши, за майки, за работа, за ...ред други такива, няма да се разберат. Другият вариант е тиксо на устата и удар по главата за да млъкне и да се гушне човек на спокойствие...
Не че има в момента на кой да причиня това, но си мечтая просто



Редактирано от bubble на 14.08.07 23:43.



Тема Re: Знаеш ли...нови [re: mirror_]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:42



няма страшно-ако посегне друга- ти посягаш с иглата и се чува едно-СССССССССЪСКАне и издишат сантиметрите



Тема И аз не съм добре...нови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.08.07 23:46



...щото пък искам да забранят носенето на дълги мъжки бански - какво са ми тръгнали по плажа, в най-хубавото време с тези развлечени кюлотки до стредата на бедрото... че и по надолу.


То мода, мода, ама язък за хубавите мъжки дупета и стегнати бедра, дето не можем поне с очи да им се порадваме, ако не с шепи...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: И аз не съм добре... [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:48



да....но полепват, когато излязат от морето-нали...

голема работа сме, обаче



Тема Аз практикувамнови [re: bubble]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.08.07 23:53



тайландски масаж и " дълбоко гърло", вместо удар по главата - след втория оргазъм обикновено млъкват с простотиите си и тогава най после можеш да се гушнеш на спокойствие и да включиш на ТВ-то, тъкмо навреме за "Cheaters".



Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 14.08.07 23:54.



Тема Re: Аз практикувам [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:58



"дълбокото" гърло ми е ясно, сега отивам да търся инфо за тайландския масаж

, вие сте решили да ме побъркате...децата преди 5 месеца ме "светнаха" що за чудо е лубриканта и има ли почва при мен...сега и масажи да разучавам- ставааа, само мир да е и прегръдки да има



Тема Re: Причината да пиша в клуба! [re: parvaty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано15.08.07 00:13



Разбира се,че сме егоисти.

Егоисти със същата нужда от любов, като по-малко егоистите. Но с по-голям дефицит.
Винаги съм си мислел, че ако на човек му е пълно в любовта, не би имал време за това място, за виртуалното пространство.
Имаше нужда от малко по-нормална тема, благодаря ти! Макар, че не е късно да я.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.