Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Нали, Бъбъл, или пък - секс за пари!нови [re: bubble]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано14.08.07 23:26



Защото, като чета мненията на разни дами, все парите ги вълнуват... Ама, много елементарни душици!!! Какво, като си птиче в клетка? Можеш ли да живееш само с парите на някой, ако нямаш желание да го докосваш винаги, когато това практически е възможно? Парите са много важни, но те са само стредство за аранжиране на битието - ами, като нямаш много, аранжираш си битието по-скромно и се стремиш към ВАЖНИТЕ неща в Живота - да си Жив, Здрав и добър - родител, дете, професионалист, приятел, съсед, клиент и т.н. И важното е да бъдеш ДОВОЛЕН! Живота е такъв, какъвто е! Аз имам приятелка, която се омъжи за чужденец, когото не харесваше особено, но е безумно богат. Е, сега като си дойде в БГ е като отвързано куче! Ами - благодаря! Не искам такива пари и такъв разкош. Искам човек, приятел, любовник, другар! Някой, до когото да остарея. Някой, когото ще обичам дори когато пръцка! Някой, който няма да ме разлюби, само защото колежката поклаща гърди като планини, или е на 20 години. Е, искам и да стана одитор, но това в сферата на професионалните пожелания, и , този път, за да остане и Нети доволна, е извън темата на клуба





Тема Re: Знаеш ли...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:26



защото не искам да ми е тъжно...не искам просто...и защо трябва да е всичко толкова сложно...и защо хората са толкова алчни-за плът, за чувства, за всичко...няма гаранция, че "следващото" ще е по-добро...до кога



Тема Re: Знаеш ли...нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:27



До какви мечти води нередовният оргазъм





Тема Re: Знаеш ли...нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:29



Напълно си права.
Защо се мразим, като можем да се обичаме.
И на мен ми е тежко.
Съдба.



Тема Re: Нали, Бъбъл, или пък - секс за пари!нови [re: parvaty]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:30



абсолютно-да не се изпусне нещо в живота...но живота разбрах, като материално и външно измерение...е...какво толкова
ВЕЧЕ КРЕЩЯ НЯМА ЛИ НОРМАЛНИ ХОРА ИЛИ ПОНЕ ТОЛКОВА НЕНОРНАЛМИ,КОЛКОТО СЪМ АЗ...



Тема Re: Нали, Бъбъл, или пък - секс за пари!нови [re: parvaty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано14.08.07 23:31



Искам човек, приятел, любовник, другар! Някой, до когото да остарея. Някой, когото ще обичам дори когато пръцка! Някой, който няма да ме разлюби, само защото колежката поклаща гърди като планини, или е на 20 години.
Това е истината.



Тема Re: Знаеш ли...нови [re: mirror_]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:31



ти не си добре...с този пенис-17.5 и фи 5 ...какви дрешки са те подгонили





Тема Re: Знаеш ли... [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано14.08.07 23:32



http://www.grandzhan.com/music/Mihail%20i%20Kristina%20Belchevi%20-Kysna%20liubov.mp3



Тема Виж, разбирам те... [re: parvaty]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано14.08.07 23:33



...макар, че ти едва ли ще ми повярваш - вероятно в момента си ми малко обидена заради липсата на поетизъм в иначе точното въпросче на Джейми.

Аз пък, от своя страна, ще ти повярвам на иначе красивата риторика - че имаш нужда само от нежност, духовна близост и гушване, ако ми признаеш искрено от колко време не си правила секс и не си била докосвана интимно от мъж?
Е?!

Защото емоциите, за които си признаваш напоследък / не само в тази тема/ доста силно внушават, че при теб се касае за т.нар. " билет за секс"

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 14.08.07 23:39.



Тема Re: Причината да пиша в клуба! [re: parvaty]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано14.08.07 23:33



Не, не егоисти - по-скоро уплашени.

Да няма недуразумения - омъжена съм от 11г., според мен - успешно, и все нещо не ми дава покой, не че имам някакви сериозни проблеми, просто и аз не го мога този номер със взаимността, всеки ден ми е битка, все не мога да се отпусна, все търся "под вола теле". И се питам "защо бе, защо бе и аз да не съм като хората..." Не знам дали има лечение, но опитът ми показва, че с времето става по-лесно. Поне това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.