Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Нали?нови [re: Гeвpek]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.08.07 12:21



Доста ТАКА звучи!





Тема Ами, не мисля...нови [re: Tъпyнrep]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.08.07 12:24



Според мен, и при това връзката е като на апетита с яденето - с практиката се засилва... Фотон беше писал, че негов приятел не е правил секс четири години... Живота не е място САМО за секс, и не всичко в него се свежда до това, не знам защо изобщо цялата ми тема беше изместена към сексуалното общуване. Имах предвид общуването ИЗОБЩО! Секса е частност от интимността... Но, явно, малко хора ме интерпретират правилно, и за повечето "общуване" е равно на "секс"... Е, има обяснение за това - нали, все пак, сме биологични същества. Обаче, факта е, че НЕ СМЕ САМО такива





Тема Re: Нееее, точно защото МНОГО се харесвам,нови [re: parvaty]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 12:33



можеш бе...стискаш очи,слагаш му една възглавница на лицето и си представяш,че е Брад Пит или някой друг твой любим...и...готово..-няма и да забележиш,че е само обмяна на слюнки, косми и други течности
..
Сега сериозно..
Много жени са като теб..и вибратор няма да ти помогне...Добре си го измислила със степ-аеробиката..Ако си при същата мацка при която аз ходех преди години...със сигурност потенето не ти липсва...(и ние си оставахме само двете от един момент нататък)...Та..
Съвет никой не може да ти даде..освен да смениш малко стереотипа и да включиш нови места в ежедневието си...може и да ГО срещнеш..
Или..отиди на екскурзия някъде по света..,на сафари..., на...почивка на чуждо море...(някъде, където отдавна ти се иска..)Човек никога не знае къде му е късмета..Пък..ако не срещнеш никого "подходящ"...поне ще си сбъднала една мечта...
Успех



Тема Сексът става отживелицанови [re: parvaty]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано16.08.07 14:59





(без тази "новина" да се приема насериозно де)



Тема Re: Сексът става отживелицанови [re: Гeвpek]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано16.08.07 15:04



еми как няма да става отживелица, като имах една позната която работеше в секс магазин и като си говорихме ми каза, че за разни стимуланти идвали много,много млади момчета на по 19-20 години, то на тая възраст ако не ти е "отвътре"- кога ли ?



Тема Re: Сексът става отживелицанови [re: SAD7]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано16.08.07 15:11



те и много млади момичета ползват същите магазини



Тема Re: Сексът става отживелицанови [re: Namerihlstinata]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано16.08.07 15:21



не се заяждям, просто изнасям факти.........
а на мнението ти -интересно за какво?



Тема Re: Ами, не мисля...нови [re: parvaty]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано16.08.07 20:46



В никакъв случай не твърдя, че е важен САМО сексът. Но не е ли точно наличието му това, което определя отношенията като интимни

А другото - то е хубаво, много важно, но не може да го замести. Без него нещо много важно липсва от цялото, каквото и да си говорим...
А лично на мен особено ми липсва именно чувството за общност. Докосването, усмивката. А и всичко останало, естествено



Тема Именно!нови [re: Tъпyнrep]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано16.08.07 20:50



За отношенията е нужна интимност, а тя се изгражда от желание за близост, в т.ч. и секса е близост, освен ако размерите не са колосални, та нещата да стават от разстояние

. Чакай, че вече ме напушва смях с тази моя тема - секс, доверие и т.н. Сещам се за Главан и Зъбей от "Сблъсък" и техните писъци "Сееекссс".



Тема Re: Причината да пиша в клуба!нови [re: Tъпyнrep]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано16.08.07 21:16



Това винаги много ме е дразнело, защото освен, че блокира възможността затвореният в черупката си човек да бъде обичан, често се мултиплицира чрез раните, които той съзнателно или не нанася на хората, попаднали около него.

Интересно, дали имаш избор всъщност. Ако се дразниш ти остава само да се отдръпнеш от въпросния човек, който не те допусне до себе си. А ако не искаш да се отдръпваш, можеш да продължиш да го обичаш и да се опиташ да имаш търпение да преодолееш бариерите му. Дали ще ти стигнат търпението и любовта .... кой да знае?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.