Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фотоннови [re: SAD7]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано14.08.07 15:15



Сред такива хора живееш, що не си смениш средата ?



Тема Re: Фотоннови [re: SAD7]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано14.08.07 15:31



А май, на вас ви се налага да оправдавате меркантилност с обстоятелства.

Ама , това са си глупости. Живеем по-добре материално от преди. Но все не му стига на някой. Мога да дам безброй примери как се разглезваме всички и все по-големи консуматори. Включително и като бит на живот в семейството. Пералнята сама пере, съдомиялната също ти спестява, не переш пелени, както едно врме , а купуваш памперси, в Била обаче, отива с мъжа си, за да напълни количката. Все повече жени отиват на работа с кола. Дори мъжете им ги карат.Или имат лични. Или им дават служебни. Стандарта им расте и накрая пак недоволни, понеже колежката или приятелката получавала повече. И за разтуха, предпочита да се поддаде на някой флирт и забежка...
Баси..!

Редактирано от Фoтoн на 14.08.07 15:32.



Тема Re: И аз искамнови [re: Фoтoн]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 15:32



Ма нямаш никакви проблеми, че това изисквания ли са???????Нищо работа

Като се има предвид, че си неприлично богат, на 80-90 години и се очаква всеки момент да пукнеш и аз съм ти единствената наследница





Тема Re: Фотоннови [re: Фoтoн]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 15:35



Само не разбрах да ходим да перем на реката ли за да се издигнем в очите на мъжете....да месим пити и да леем плочи.....Прекалявате.Тук темата беше против изказванията за жени,които чакат някакъв стандарт наготово и го изопачихте естествено



Тема Re: И аз искамнови [re: Фoтoн]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано14.08.07 15:36



Тъй, тъй - чудесно! Хайде сега да видим какво вие давате в замяна!


Щото будалите свършиха!



Тема Re: И аз искамнови [re: Фoтoн]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано14.08.07 15:43



Както каза Стрейнджър единственото условие е мъжът да е по-силен от нас, за да бъдем тези нежни, любящи и т.н. жени, защото ние това искаме. Само не ни карайте да ставаме по-слаби, а се постарайте да поработите върху себе си. Омръзна ми. Досадно е. Като искате свобода, не я ограничавайте на другите, ако ние /според вас/ сме станали силния пол, то вие какво правите, за да го промените или е по-лесно да се оплаквате и намирате извинения...



Тема Re:търсещия истинатанови [re: Namerihlstinata]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано14.08.07 15:54



що ти къде живееш?кога ти се е случвало да подариш цвете просто така или да отвориш вратата на колата- щото на теория всички сме железни.........



Тема Re: Фотоннови [re: Фoтoн]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано14.08.07 15:54



Като е толкова просто - пери ти, мий ти, чисти ти! Пък аз ще съм прекрасна и хубава само за тебе и ще работя, много ще работя! Да поддържам стандарта! Айде стига глупости, а? Къщата не се поддържа от уредите! Има дрехи, които искат ръчно пране. Да не би пералнята да простира, глади, подрежда, комплектова. И мия всичко на ръка! Смятам, че е по-добре.
Айде да ти кажа как ми минава деня, а? Сутрин правя кафе, закуска, гладя, къпя се и се глася, защото трябва да съм прекрасна и бляскава, работа и там видът има приоритетно значение! Само, че като се прибера в 20:00 най-рано (щото понякога хич не се случва да приключа до тогава) аз чистя (прах се събира дори и за 1 ден, пода се мие, мият се и баня, тоалетна). Междувременно съм пак хубава, щото дори и да чистя и готвя не мога да си сложа халат и ролки. Паралелно или приоритетно се мятам да готвя, ама и това иска миене и чистене. Слага се маса, вечеря се, после се отсервира, пак се чисти, от време на време толкова подлудявам от работа, че даже в къщи се изтървам да говоря на английски, после четене и писане на документи за следващият ден, накрая поредният душ, кремчета и мазилца за тяло и дори и каталясала съм добра жена! После ми разправяй колко съм лоша, не съм! Знам си цената! Едно време за икономка се е плащало! Пък аз не искам да ми плащат, а да ме ценят! И сама финансово се справям отлично, но пък ми е мило от жестовете на внимание!
Когато ТИ правиш всички тези неща, имай претенции! Сигурно пропускам много други дейности от ежедневието ми, като висенето в клуба, между писането на книжа, но ти гарантирам, че малко жени са в моята категория.



Тема Re: Фотоннови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:33



Хиените отново танцуват.
Днес захапаха Фотон, утре-кой ли?
Като не ви харесва, не го правете.
Или си вземемете такива съпрузи, които да ви помагат.



Тема А ако има и деца?нови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:40



Сутрин будиш, обличаш, приготвяш закуска, водиш на детска градина, следобед бързаш, прибираш, разхождаш, учиш, преобличаш, играеш, учиш, гушкаш, храниш, приспиваш
+ всичко онова, което си написала.
И пак се стараеш да си на ниво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.