Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да ме притеснява ли?нови  
Авторнaивницa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 13:50



Запознах се с един мъж, който след известно време се оказа женен.Просто си го спести в началото.А и се държеше като свободен.Виждахме се така...няма значение колко време и го направихме.Беше страхотно,но ми се стори нещо ...и го попитах дали е женен.Той ми каза: Надявам се това не те притеснява.
Как така?Съвсем естествено ли е за него?Наистина ли може да не ме притеснява?Оттогава не му вдигам телефона.Иска ми се да го убия





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 13:58



Ще ти разкажа една още по-гадна история , та дано ти мине . Моя приятелка ходеше много сериозно с един тип. Ама доста време. И тя като теб нищо не подозираше . Една вечер както били на кръчма той се разбързал и тя на шега го пита дали бърза за жената и децата. Тогава той я попитал откъде знае. Та тя доста добре се владее и му казала че знае отнякъде. Обаче горката беше направо в шок. Така че изобщо не се ядосвай на този. Добре че си разбрала навреме. Дори да кажем се бяхте събрали за такива типове семейството нищо не значи. Слагай случая в графа "полезни" и карай нататъка. Явно си много свястно момиче , че за тебе има значение че е женен. Много жени не се вълнуват от това че ще развалят нечие семейство.





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано11.08.07 14:07



Не,не се притеснявай...Тъпунгер,нищо ново под слънцето



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 14:18



Мръсник

е тоя, при това - нагъл...Дано подобна изцепка да ти е убила всякакви желаня към него



Тема Не!нови [re: нaивницa]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано11.08.07 15:09



Такъв урок получих преди 30-тина години и още ми "държи влага".
От тук нататък ще знаеш какво и как да питаш мъжете, с които се запознаваш.

Браво на теб!

П.П. Така уча и дъщеря си - презглава да бяга от женени, през девет земи ...



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано11.08.07 16:49



Подло, аз бих вдигнала и бих му казала, че при следващо търсене отиваш право при жена му



Бързо да си намериш някой свободен

I'll think about it tomorrow!

Тема А защо да не е стествено за него?нови [re: нaивницa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.08.07 16:54



Очевидно него изневярата не го притеснява. А щом теб те притеснява, правилно не му вдигаш телефона. Всъщност, на твое място бих го вдигнала, за да му обясня, че това ме притеснява.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Всеки знае себе синови [re: Baни]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 17:19



Семейството не се разваля от любовника/цата.
Той/тя може да бъде повод, но не е причината, в повечето случаи.
Пък и има полигамни хора, които могат да поддържат по няколко връзки едновременно и пак да са верни на семейството. Това, че са преспали с някой, не ги притеснява. За някои това е нормално.
Въпросът е дали са откровени и чисти пред съвестта си.
Ако си каже какво иска и отсрещната страна е съгласна, какъв е проблемът?
Ценностите май не са това, което бяхя.

Искам да поясня. Това не е моя теория, но се опитвам да разбера изповядващите я. Защото всеки има право на собствено самоопределение. Лично аз приемам този вид поведение като лицемерие. Но пък хората са различни, знае ли човек ....

Моят съвет към авторката на темата: Ако не се чувстваш добре и това, което знаеш, те притеснява, просто сложи край. Очи в очи. Ако Мъжът не иска обяснения, не си длъжна да му ги даваш. Но ако продължава да те търси, не се крий, кажи му какво мислиш. Той ще си намери друга, която няма да има тези скрупули. Важното е ти да спиш спокойно, за чуждото неспокойствие не се грижи. Нито за жена му, нито за Него.

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор livewire (жена)
Публикувано11.08.07 17:38



Не е само това, че ти ще се явяваш третата в една връзка. ТОЙ ТЕ Е ИЗЛЪГАЛ. За нещо, което е много важно. Оттам нататък си помисли, дали ти харесва да те лъжат и можеш ли да му имаш доверие?

Все пак се надявам, че това известно време и няма значение колко време не означават една вечер, нали?

П.С.
Обичам те.


Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Авторlestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 21:56



"Виждахме се така...няма значение колко време и го направихме.Беше страхотно,но ми се стори нещо ...и го попитах дали е женен."

Ти, нормална ли си, бе?
Как така да няма значение колко време е минало? Не си се интересувала от него? Какъв е, що е?
А какво те е интересувало?
.......?
Аман .....!

Моля без цинизми и лични нападки!

Редактирано от anbra на 11.08.07 22:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.