Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Моят "влюбен" глупакнови  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 01:53



Развеждам се и май ще идвам в този клуб. Боли, не мога да отричам. Но няма да подсмърчам. Ще взема каквото мога - имам добър приятел, мой съученик и известен адвокат по бракоразводни дела.

Не искам да се оплаквам, само искам да си изкарам негативната енергия, като за пореден път напсувам калпавата държава, в която живеем. Защо няма предбрачни договори както на запад?? Еми ето затова има толкова много разводи в БГ - защото не е ясно кой с какво участва в този брак! От тук следва и най-честата причина за развода - "влюбил се нашия както никой друг път". Влюбил се дръжки! Той на 37, тя на 19. Човешка комедия!

Знам, че с добър адвокат, какъвто имам, ще изляза по-богата от този брак, отколкото влязох, както знам, че и моят не си и представя какъв материален крах го очаква.

И все пак го съжалявам с елемент на презрение - трябва да е тотално оглупял, ако вярва че има бъдеще с една абитуриентка.

Всеки обаче си плаща за грешките. Ще взема каквото мога и ще си оправя живота, надявам се и с ваша помощ!





Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: 3инa]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 02:04



Не искам да се оплаквам, само искам да си изкарам негативната енергия, като за пореден път напсувам калпавата държава, в която живеем. Защо няма предбрачни договори както на запад?? Еми ето затова има толкова много разводи в БГ - защото не е ясно кой с какво участва в този брак! От тук следва и най-честата причина за развода - "влюбил се нашия както никой друг път". Влюбил се дръжки! Той на 37, тя на 19. Човешка комедия!
Ти наистина ли си вярваш? Да излезеш по-богата от развода - бе ти правиш ли разлика между англо-саксонско и Западно Европейско право? Тук важат закони, а нв прецеденти! За хубаво или лошо! Нека адвокатитете да ти обяснят подробностите!



Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: 3инa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано12.08.07 09:12



Въпрос на гледна точка е дали можеш да излезеш по-богат от 1 брак.На мен,не ми звучи добре,не знам.
А защо искаш и да има предбрачни договори в БГ,щом явно нещата са в твоя полза???





Тема Re:Голям залък лапни...нови [re: 3инa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 09:23



...продължението го знаеш! Купона едва сега започва и ако знаеш какви изненадки се случват в страната на абсурдите...еша си нямаш))





Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: njakoya....tam]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 09:26



Доста глупаво е от негова страна да се развежда заради такова малко момиче. Всички сме били на тази възраст и знаем как всичко що хвърчи се яде. Дано наистина имаш поне материални облаги. А явно за предбрачния договор имаш впредвид , че ако в такъв случай той , виновният трябва да ти дължи материална компенсация за изгубеното време си права. Защото се женим не за 10 години а докато смъртта ни раздели. Колкото и тривиално да звучи.



Тема Коментар.нови [re: 3инa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.08.07 12:51



Ще взема каквото мога и ще си оправя живота, надявам се и с ваша помощ!

Не и с моя.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: njakoya....tam]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 13:03



Искам да съм имала предбрачен договор, защото ако е било записано черно на бяло какво ще загуби моят от един развод, нямаше да ми иска развод с такава тъпа причина. Човек развежда ли се заради едно увлечение? Заради едно дете на 19 г? Ми тя е само 4 годни по-голяма от дъщеря ни - ето това ме изкарва извън равновесие!

Най-тъпото е, че няма да се спре и ще се разведе с мен, защото наистина не вярва колко много имущество ще изгуби. Адвокатът ми го гарантира. Опитах да му намекна, но той лети в облаците..

А мъжът ми е доста богат, има какво да губи! И ще го загуби!





Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: Baни]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.08.07 13:07



Защото се женим не за 10 години а докато смъртта ни раздели.

Боя се, че от доста време, и нямам предвид няколко, а може би няколко десетки години... никой не взима насериозно тези думи.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моят "влюбен" глупакнови [re: 3инa]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано12.08.07 13:08



Човек се развежда и заради много по-странни причини. Онази девойка явно е някакъв особено привлекателен екземпляр щом твоят така е хлътнал. Природата е несправедлива към жените, за жалост късно го осъзнавате.

C'mon, meat!

Тема Ако имаше договорнови [re: 3инa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.08.07 13:22



по-вероятно е в него той да впише клаузи които го предпазват именно от подобен начин на обир. Помисли по това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.