Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема И още нещонови [re: Kaлинa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.08.07 16:03



Като се жениш казваш онези там думички "докато смъртта ни раздели". Да си видяла трудов договор с доживотна клауза?


Това беше малко в рамките на майтапа. Не бих търпяла мъж безпричинно, заради свои си проблеми да ме кара да си напусна работата, но в твоя случай не ми се струва да е безпричинно.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 16:10



Просто искам да намеря накакъв разумен баланс. Не искам да съм глупачката, която напуска хубавата работа, за да отиде на ново място за жълти стотинки (в най-лошия случай примерно)...На всичкото отгоре нямам конкретно предложение...Трябва да търся..я си представи, че се проточи с месеци, години..

И не искам да ме принуждава съпруга ми. Просто главата не ми го побира - все едно сме пубери - ниакакава логика няма в думите му, само его

И даже безотговорност, защото не сме гадженца на по 15 години, че да мислим само за нас двамата.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 16:15



Това с колата за мен лично няма да наклони везните. Когато колата почне да се обръща пътища много, но ще трябва да приложиш съвсем различен подход според мен.
Карай. Оправяй се. Когато ти уври главата, че в едни подобни отношения не може да се постъпва толкова императивно, и когато стигнеш до извода, че и в твоето поведение също може да има неща, които създават проблеми... ела да си поговорим. Дотогава си поблъскай още главата, защото още е твърда и не е омекнала.
Какво имам предвид под това да ти уври главата?
Имам предвид да си промениш мнението около следните думи:

Няма как да не охладнея след разиграващата се простотия, за която е виновен само той. Никакъв повод не съм дала за ревности

Едно много сериозно уточнение:

Никакъв съзнателен повод не съм дала за ревности

Това може би бих могъл да приема, но не и горното.

пп. Имам усещането, че пропускаш адски много неща, но казват, че човек трябва да узрее за да разбере а ако му говориш, когато той още не е готов това ще бъдат хвърлени на вятъра думи. Прочети следния

и ще разбереш.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.08.07 16:17



Съгласна съм, че не трябва да те принуждава, но помисли защо се получава като принуда. Разбира се хората са различни, но за мен семейството винаги е било по-важно от работата и в такъв момент аз сама бих предложила да си сменя работата, без да се стига до принуда. Ако този човек досега не е проявявал ревност, малко вероятно е само парите и работата да са причината. Помисли какво ще загубиш, ако се разведеш и какво ще спечелиш. Само те подсещам, щото не съм в семейството ви и не знам как стоят нещата, но съм сигурна, че подходът "с рогата напред" винаги е грешен. И няма да минат години, докато си намериш работа. Две години в голяма фирма са добра автобиография, а ти сега си в най-продуктивната си възраст.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: И още нещонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 16:17



Абе как ще остави работата си бе хора.Как живеят 5човека с 700лв заплата. Просто трябва да изяснят нещата с мъжа си.А и къде да търси толкова доходна работа. Глупаво е семейството да има финансови проблеми заради едно неразбирателство.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
Автор temporary ()
Публикувано12.08.07 16:18



Аз съм преживяла точно това . От цялата работа осъзнах, че ревността е патология, не се лекува.А когато опиташ да дадеш някакви доказателства за лоялност и обикновена вярност, тя се приема като изява на гузна съвест и още по какъв ли не извратен начин. Не е нужно да му доказваш нещо, което не е вярно.Нека докаже той ,че е правия..
Ревността не е само към шефа ти ..тя е и към новия ти социален статус.Може би усеща ,че губи позиции като мъж,особено ако е изявен мъжкар. Иначе това не им пречи да ползват привилегиите на новия ти статус ...и финансовия момент също, поне при мен беше така ...
Лично аз не разбрах как се излиза от тази ситуация.Резултатът при мен ти е ясен.

Freedom just around the corner for you.


Тема Re: И още нещонови [re: Baни]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.08.07 16:20



Глупаво е семейството да има финансови проблеми заради едно неразбирателство. Съгласна съм, но смятам, че още по-глупаво е семейството да се разпадне поради тази тъпа причина. А и мисля, че има начин девойката да не напуска работа и да оправи нещата в семейството, но няма да стане със словесни и всякакви други сблъсъци, а с женски номерца, които всяка жена владее, но не всяка иска да използва.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: И още нещонови [re: Baни]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 16:20



И аз така мисля. Това е най-големият ми страх.



Тема Re: И още нещонови [re: Kaлинa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.08.07 16:22



А как живеехте преди да започнеш тази работа?



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: И още нещонови [re: Kaлинa]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 16:24



И аз това имах впредвид като казах че трябва да помъркаш като коте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.