Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:39



Трудна работа...като преди - нито ти си същата, нито той. Твърде много обстоятелства са се събрали, които ви променят. Той ви е издържал, чувствал се е сигурен, нужен - ти си му иззела тази функция, че си му и казала за интереса на шефа ти към теб

Това си е взривоопасна смес, и не се оправя с караници, вярвай ми...защото той няма да повярва, ако само се троскаш и караш, ще мисли, че е вина. Защо не се опиташ да се поставиш на негово място, и да видиш как изглежда картинката отстрани? Ако искаш още мнения, питай колегите си



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: njakoya....tam]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:40



Може би е наистина така, но парите, които изкарвам не ги харча за собствен кеф. По-голямата част от заплатата ми отива за изплащане на кола, която той кара. Освен това никога не съм си крила доходите - получавам заплата и я оставям при неговата - всеки си взема колкото и когато му трябва. Е какво повече иска от мен? Какво да направя, че да му угодя? Няма да напусна работа - това са идиотщини





Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: wolf4e]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:44



Затова и изтрих един от отговорите си към нея в темата, но оставих постинга та поне тези, които ме познават да се досетят какво най-вероятно съм написал, и какво, за първи път от как съм в този клуб, съм оттеглил.





Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:47



Какво да направя, че да му угодя? Няма да напусна работа - това са идиотщини

Така е. Няма да напуснеш работа. Ще напуснеш него.





Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: withoutprejudice]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:49



Съгласна съм с всички, които ме обвиняват, че съм му казала истината. Наистина това беше огромна грешка. Може би подсъзнателно съм искала да бъда първата, от която ще го разбере, за да е сигурен, че няма да му изневеря. Работя в голяма фирма и новините бързо летят. Особено, когато си оградена с доста клюкар(к)и.

Не мога да разбера от къде извира тая завист. Не съм единствената добре платена там. Но докато повечето са несемейни или с по едно дете...моето положение е много по-тежко. И на всичкото отгоре гледат да ми скапят и без това напрегнатото ежедневие.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:07



Ясно, че са идиотщини, ама ако му казваш така, при описаните обстоятелства, е нормално да реагира адски зле (в никакъв случай обаче не е оправдано да анлита на бой!

) Но има основания да е сърдит, и просто трябва да се успокоите...Попитай го в нормален разгоовр какво друго би го удовлетворило по отношение на работата ти - освен да я напускаш - за да е спокоен, че не въртиш любов. И друг път не му казвай, че някой те заглежда! Хората не казват такива неща без задни мисли



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
Авторvik (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:09



По-голямата част от заплатата ми отива за изплащане на кола, която той кара

Струва ми се, че все пак има известно натякване от твоя страна кой изкарва повече пари. Дори и да не му го казваш директно, може би му го показваш с повдението си. А това, съчетано с невиннотоо признание, че шефът те гледа с други очи, си е направо взривоопасно. Явно си умно момиче и не ми се вярва да не си даваш сметка за поведението си и за последващите реакции от него. Замисли се дали ти умишлено не правиш някой неща!

ПС. С това въобще не искам да те нападам и да се заяждам. Понякога човек иска нещо, но го е страх да си го признае и търси друго обяснение за поведението си.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: wolf4e]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:12



Тя, колежката и, вече и е казала как изглеждат нещата отстрани. Няма какво повече да ги пита та да им дава още храна за приказки. Забележи я обаче, че хич не си и помисля, че и в нея може да има някаква вина а гледай как, ако ми отговори, най-вероятно ще го направи с остри думи, оправдаване или нахвърляне.
Никога до днес не съм оттеглял покана за разговор извън клуба, но днес ме хванаха бесните и го направих, и то не проформа а реално. Аз не смятам, че думите ми биха били от полза на тази жена. Ти си и казала частица от това, което аз бих и казал. Нека се намерят други, които да и кажат останалото. Дано и дойде акъла и ги чуе, пък дали ще има ефект и дали не е прекалено късно и идея си нямам. Прочети мнението на Идиотката в темата.



Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: vik]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:23



А понякога в живота се случва човек да иска нещо, но да го иска така, че ако може друг да предизвика нещата, които той иска, или друг да извади кестените така да се каже.
Гаранция Франция, поръчител Голо Бърдо.





Тема Re: Има ли шанс за нас?нови [re: Kaлинa]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:24



Значи грешката е направена. Обаче ми се струва че по много обстоятелства само ти си знаеш какво правиш. Мъжете се обиждат от факта , че жена им изкарва повече пари. И не само това , защо натяква за облеклото ти - нормална жена не би била предизвикателна при такива обстоятелства. А и няма такава професионалистка , която да е толкова ценна , че да надмине колегите си- ясно , че всичко е на емоционална основа. Имам предвид заплатата ти . Още нещо - оставам с усещането , че това положение с шефа ти ти носи вътрешна удоволетвореност. Може нищо да не е ставало , но и това ти стига. Незная , мисля че подхода ти е доста погрешен , но мога само да гадая. Приличаш ми на жена зодия близнаци. Ако не си кажи коя зодия си за да мога да разбера нещо за характера ти. Това че не правите секс от много време е вече уникум. Няма мъж който да не иска да изчука жена си. Та в кого е проблема. Незная , цялата ситуация отстрани е доста противоречива и то не в твоя полза. Може да греша , защото зная само основните неща които ни казваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.