Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.08.07 16:30



толкова време в този клуб да приказвам едно и също.

1. Уважаеми жени! Като видите мъжа си намусен и умислен - не го закачайте. Изчакайте го сам да ви потърси. Не му надувайте главата с въпроси от вида: Ама какво ти е? Какво има? Разкажи!

Тц! Това е огромна грешка.

Постарайте се да не му приказвате празни приказки от сорта: Днес колегата, колежката, началника... Днес един клиент... Днес си счупих нокътя, днес си скъсах чорапогащника, днес, днес, днес, днес, днес, днес...

2. Уважаеми мъже! Когато една жена (вкл. и вашата) вземе да ви бърбори за проблемите си - хич не я взимайте насериозно. Дърдори й се и толкоз. Физиологическа потребност някаква, неразбираема за нас.

В никакъв случай НЕ давайте съвети. Жените СПОДЕЛЯТ, не искат решение. Решението или отдавна са го взели или никога няма да го вземат. От вас се иска да се правите, че ги слушате, че им съчувствате.

Гледайте ги в очите с влажен поглед, кимайте "разбиращо" и МЪЛЧЕТЕ !

Като се наприказва госпожата и млъкне (хммм, някои жени се празнят бързо, ама има патологични случаи, които могат да дърдорят с часове), прегърнете я, цункайте я нежно, напънете се да кажете: "Обичам те" и ще има мир и спокойствие.

Наздраве!



Редактирано от ASSASSlN на 08.08.07 18:32.



Тема Уважаеминови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.08.07 16:31



спамере, на всички ни писна да те гледаме тук.



Тема Защонови [re: jamie]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 16:34



спамер? Темата си е точно за тук и на място. Между другото, като премахнем леко шеговития тон, това е една много точна рецепта за удължаване на съвместното съществуване.
А ти, не взимай отношение от името на всички. Поне мен не си питал, дали можеш да говориш от мое име.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор elfa (непознат )
Публикувано08.08.07 16:48



Е ,само...леко с напъването при изричане на "обичам те"!

Взех,че ти се ядосах е сега,значи!



Тема Аси,просто си...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано08.08.07 17:03



брилянтен!

Точно,ясно,сбито!Обаче:моята приятелка не се държи така,както го описваш.Като съм умислен-резне ми салатка,сипе ми мастичка,а тя си сипе ракиика или биричка,взима си книжка,свива се до мен на дивана(ама без опити да ме целува,прегръща или разпитва!!?)дава ми и дистанционното.
И никога не ми каканиже на главата!Като има нещо го казва ясно и точно!Нито го разводнява,нито....
А сега де!??

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Практически въпроснови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 17:04



А какво да правим, когато мъжът е перманентно намусен и независимо дали мълчим или не - ефектът е един и същ. И когато ходим сами по магазините е намусен. И когато го каним - пак същото.
Искам конкретно предложение.





Тема Luckyнови [re: Дokи]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 17:07



Щастливец си ти Доки, щастливец. Не, че мога да се оплача в това отношение от Истината, ама поне да не ме плюеше така жестоко

можеше и идеалната да бъде.



Тема Направи гонови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 17:08



щастлив, усмихнат, весел. Дай му свобода да прави това което му доставя удоволствие и ще разбереш, какво може да му повдига настроението.



Тема Re: Практически въпроснови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано08.08.07 17:19



Ами........прати го на майка му в кътния





Тема Re: Направи гонови [re: Namerihlstinata]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 17:32



Как, като не ми дава никакво инфо, а?
Като го оставя на мира - било му скучно, като се мотая на около - преча му да си играе на компа (например), като седнем на вечеря, единственото и най-важното са неговите служебни и здравословни проблеми.... не знаете колко много и колко важни могат да бъдат....
Дала съм му свобода да прави всичко, което си пожелае.


Не го питам къде ходи, като закъснява, не му търся сметка кога и защо бързо свършват финансите, дори вече не му искам и пари, защото често го боли сърцето от това
Ама .... не става номера бе, не става
Човека е тъжен по природа и неудовлетворен.
Нещо бачкането му последните години (ама много години бе - вече са 4 - 5) хич не му се отразява добре (май). Ами да го смени. Ама не ще.
Незнам. Не се опитвам да питам, щото има ръмжене насреща.
Просто съм го оставила да му мине. Ама и на мен ми идва в повече понякога.

От две години чета и рядко пиша тук. И продължавам да търся решения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.