Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Да ме притеснява ли?  
Авторнaивницa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 13:50



Запознах се с един мъж, който след известно време се оказа женен.Просто си го спести в началото.А и се държеше като свободен.Виждахме се така...няма значение колко време и го направихме.Беше страхотно,но ми се стори нещо ...и го попитах дали е женен.Той ми каза: Надявам се това не те притеснява.
Как така?Съвсем естествено ли е за него?Наистина ли може да не ме притеснява?Оттогава не му вдигам телефона.Иска ми се да го убия





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 13:58



Ще ти разкажа една още по-гадна история , та дано ти мине . Моя приятелка ходеше много сериозно с един тип. Ама доста време. И тя като теб нищо не подозираше . Една вечер както били на кръчма той се разбързал и тя на шега го пита дали бърза за жената и децата. Тогава той я попитал откъде знае. Та тя доста добре се владее и му казала че знае отнякъде. Обаче горката беше направо в шок. Така че изобщо не се ядосвай на този. Добре че си разбрала навреме. Дори да кажем се бяхте събрали за такива типове семейството нищо не значи. Слагай случая в графа "полезни" и карай нататъка. Явно си много свястно момиче , че за тебе има значение че е женен. Много жени не се вълнуват от това че ще развалят нечие семейство.





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано11.08.07 14:07



Не,не се притеснявай...Тъпунгер,нищо ново под слънцето



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 14:18



Мръсник

е тоя, при това - нагъл...Дано подобна изцепка да ти е убила всякакви желаня към него



Тема Не!нови [re: нaивницa]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано11.08.07 15:09



Такъв урок получих преди 30-тина години и още ми "държи влага".
От тук нататък ще знаеш какво и как да питаш мъжете, с които се запознаваш.

Браво на теб!

П.П. Така уча и дъщеря си - презглава да бяга от женени, през девет земи ...



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано11.08.07 16:49



Подло, аз бих вдигнала и бих му казала, че при следващо търсене отиваш право при жена му



Бързо да си намериш някой свободен

I'll think about it tomorrow!

Тема А защо да не е стествено за него?нови [re: нaивницa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.08.07 16:54



Очевидно него изневярата не го притеснява. А щом теб те притеснява, правилно не му вдигаш телефона. Всъщност, на твое място бих го вдигнала, за да му обясня, че това ме притеснява.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Всеки знае себе синови [re: Baни]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 17:19



Семейството не се разваля от любовника/цата.
Той/тя може да бъде повод, но не е причината, в повечето случаи.
Пък и има полигамни хора, които могат да поддържат по няколко връзки едновременно и пак да са верни на семейството. Това, че са преспали с някой, не ги притеснява. За някои това е нормално.
Въпросът е дали са откровени и чисти пред съвестта си.
Ако си каже какво иска и отсрещната страна е съгласна, какъв е проблемът?
Ценностите май не са това, което бяхя.

Искам да поясня. Това не е моя теория, но се опитвам да разбера изповядващите я. Защото всеки има право на собствено самоопределение. Лично аз приемам този вид поведение като лицемерие. Но пък хората са различни, знае ли човек ....

Моят съвет към авторката на темата: Ако не се чувстваш добре и това, което знаеш, те притеснява, просто сложи край. Очи в очи. Ако Мъжът не иска обяснения, не си длъжна да му ги даваш. Но ако продължава да те търси, не се крий, кажи му какво мислиш. Той ще си намери друга, която няма да има тези скрупули. Важното е ти да спиш спокойно, за чуждото неспокойствие не се грижи. Нито за жена му, нито за Него.

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор livewire (жена)
Публикувано11.08.07 17:38



Не е само това, че ти ще се явяваш третата в една връзка. ТОЙ ТЕ Е ИЗЛЪГАЛ. За нещо, което е много важно. Оттам нататък си помисли, дали ти харесва да те лъжат и можеш ли да му имаш доверие?

Все пак се надявам, че това известно време и няма значение колко време не означават една вечер, нали?

П.С.
Обичам те.


Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Авторlestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 21:56



"Виждахме се така...няма значение колко време и го направихме.Беше страхотно,но ми се стори нещо ...и го попитах дали е женен."

Ти, нормална ли си, бе?
Как така да няма значение колко време е минало? Не си се интересувала от него? Какъв е, що е?
А какво те е интересувало?
.......?
Аман .....!

Моля без цинизми и лични нападки!

Редактирано от anbra на 11.08.07 22:02.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано11.08.07 22:12



Така и не се сещам какво трябва да се пише в такава "тема". Споделила си няква своя глупава постъпка. Накрая , уж си възмутена до дъното на душата си и ще види той как няма да му вдигнеш телефона. Пък се кокорчиш и питаш може ли... Ама, знаеш ли колко го интересува дали ще му вдигнеш телефона ? Нали си му вдигнала оная работа...Човекът си е вкарал някаква стратегия спрямо тип жени , като теб, тя сработва и толкоз. Колкото толкова. Дори накрая си е "поизчистил " съвестта, осведомявайки се и надявайки се, че си съвремена еманципирана, широкоскроена жена, която не издребнява относно такъв нюанс.


Е, и ти какво сега? Ще му го върнеш , като го възненавидим и обругаем и ние ли? Какъв е смисъла и ползата от изнесената информация ? Че всички мъже са курвари, че жените на които се случва не са курви, че ти не си ...глупава, а доверчива и наивна, че ах тези мъже какви са, че девиците и по-малко умните жени да внимават, защото видите ли какви ги има.....?????
Я , формулирай нещо, като полезен въпрос, че да си струва!

Редактирано от Фoтoн на 11.08.07 22:15.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Фoтoн]  
Авторlestr57 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:29



Ма какво да пита?
Ебана и преебана. Толкоз!
Ще се научи. Ако не, поне ще и остане ебането.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Фoтoн]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано11.08.07 23:20



Не че има значение,ама не разбрах що я подхванахте таз` девойка така???
Тя споделя нещо, което може да нее безкрайно умна постъпка, но....
Тя "издребнява относно нюанс", меко казано значителен.

Не мисля, че заслужава толкоз лошо отношение...нито пък е обобщавала нещо за мъжете

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Къде е драмата?нови [re: нaивницa]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано11.08.07 23:37





C'mon, meat!

Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Авторxитpa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 02:32



И аз имах такъв случай, само че тогава той сам повдигна темата, когато връзката ни взе да става по-сериозна. И аз бях доста шокирана, даже се оказа, че познавам жена му. Първата ми реакция беше на съжаление към него, защото жена му е наистина тъпа курва и аз не можех да повярвам, че човек с поне малко акъл може да живее в под един покрив с някакъв парцал.

Но следващата ми реакция беше, че имайки предвид семейното му положение, не виждам друг вариант освен да си останем просто приятели. Вече няколко години продължаваме да се виждаме, но само като приятели. А най-интересното беше, че доста общи познати ме упрекват, че съм консервативна и съм го пренебрегнала, въпреки че самият той е много свестен. Разбирам, че за много жени това че е женен (и евентуално след време разведен) не е бариера, но за мен е.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: kuhata leika]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано12.08.07 04:10



Въпросът не е твърдение.





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.08.07 12:25



Преди това застани пред огледалото и поискай да убиеш себе си. Аз как мога да питам всяка жена, към която проявявам интерес, не само дали е семейна, но и кога и как е приключила последната и връзка? И как мога ако не ми отговорят, че последната връзка е приключена, или ако отговора остави у мен съмнение, просто да се врътна и да си тръгна? А ако не си тръгна поне съм наясно с кого ще легна.
Както го мога аз, така го могат и останалите, но ако си спала със семеен никой не ти е виновен за това, че не си задала нужните въпроси докато е било време.
Сега ще си сърбаш попарата а следващият път и ти ще питаш дали човека е семеен и ще го гледаш внимателно, докато му задаваш въпроса дали няма да трепне и да се опита да замаже и излъже нещо.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Фoтoн]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 12:43



Мисля, че има възраст, в която хората (не само жените) вярват, че никой не би тръгнал да върти любов извън връзката си, и априори този, с когото излизаш и правиш секс няма друга връзка. За да избегна ситуации като описаните по-горе, от самото начало изисквах 100 процента от времето на човека, който иска да бъде с мен...а това е може би дори по-лошо от наивното доверяване, че този, който ти отделя по няколко часа 2-3 пъти седмично, е необвързан. Подобен проблем не съм имала, но познавам доста жени, на които им се е случвало

и неколцина мъже, които обаче просто не споделят, или за тях не е проблем. Така че - всеки си решава, но при директно зададен въпрос още в началото често не получаваш коректен отговор...да не говорим, че поне на мен ми се струва нетактично
Според мен случката е показателна и полезна - има доста хора, които могат да помислят над нея и да си извадят изводи за поведението си и отговорността, която носят
Към теб и към Снейп конкретно - нищо лошо, но просто или не ви се е случвало, или сте позабравили как е, като си на 20-25



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: wolf4e]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано12.08.07 13:50



Бих искал да съм забравил... но не съм. Още нещо?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Severous_Snape]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:07



Недей да хвърляш камъни тогава

- че са и в твоята градина...
Впрочем, може би точно заради това така говориш
ПП В никакъв случай не искам да те обиждам! Искрено ти желая да не срещаш некоректни жени повече, за да не ти се налага да питаш
А мнението ми за обвързаните, които тръгват към друга връзка, без да са приключили първата, или дори без дори да имат такива намерения, е ...Но за съжаление са много - и е трудно да ги избегнеш всичките



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: wolf4e]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 14:41



Недей да хвърляш камъни тогава - че са и в твоята градина...

Хайде да се разберем нещо - ако си ме познавала такъв, какъвто съм бил давай, но ако не си ме познавала и ако не знаеш какъв съм бил на посочената от теб възраст по-добре първо попитай а след това заклеймявай.



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Cнeйп]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 15:28



Аз не заклеймявам

- не и тук, сега и теб Извинявам се, ако съм те засегнала...Просто не се сдържах да отговоря на въпроса ти
Принципно смятам, че си прав и всеки си носи отговорността за глупостите, които върши (една позната, например, все "попада" на обвързани, и не можа да зацепи, като й обяснявах, че един път могат да те излъжат, но на третия вече се превръща в патология), но ми се струва, че на момичето, пуснало този пост, му е достатъчно кофти в момента, за да му вменяваме и вина...която така или иначе сама ще си вмени не след дълго, ако вече не го е направила



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор elfa (непознат )
Публикувано12.08.07 17:24



Според мен трябва да те притеснява,обаче ти решаваш все пак.На моя приятелка
обяснявах същото,но тя каза:"Какво като е женен.Не мога са да мисля за жена му.Обичам го и ми есупер с него!"Е даа,обаче господина след няколко месеца буквално изчезна от хоризонта.Когато приятелката ми го откри той и казал,че жена му е бременна и той естествено трябва да се погрижи за нея.После пак ще си се виждат,но сега...търпение малко.Е,на това му викам аз идиот.Пък твоят женен господин какъв е - това не знам.Ти прецени.Успех!



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: wolf4e]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 19:25



Тази твоя позната ми напомня за една колежка на бившата, на която все и се случваше да се влюби в семейни мъже и това и беше практика. Мога да изброя един куп причини една пеперудка да налита на семейни мъже, но няма да бъда толкова груб. Поне не публично.





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Фoтoн]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано12.08.07 20:08



Ок, разбрахме се начи



Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: wolf4e]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано12.08.07 20:13



Ще изкажа мнение, различно от твоето и ще обясня защо.
Има страшно ангажирани с работа хора, несемейни и необвързани, които не биха могли да отделят време за партньора повече от няколко часа 2-3 пъти седмично.
Това съвсем нищо не значи, хората сме различни, не го забравяй

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано12.08.07 21:36



И що пишеш в клуба на разведените. Това си е за Клуба на преебаните



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: wolf4e]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано12.08.07 21:39



Има въпроси, на които в даден момент на отношенията , сякаш не ви се иска да коментирате, понеже се чувствате добре и градиращо. Например, въпроса с полово предаваните болести или , както в случая, дали другият е семеен или ангажиран. Според мен, колото и да ти е хубаво и да рискуваш да "убиеш" романтиката,....... Бе , всеки решава за себе си, но избере ли пътя на незнаенето, няма да знае и после да се сърди основно на себе си.

Редактирано от Фoтoн на 12.08.07 22:01.



Тема Re: Всеки знае себе синови [re: Lotty]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 21:43



Кратко, ясно, точно и изчерпателно.





Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Дивaнe]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 10:05



Страхотен секс си беше де и незабравим оргазъм,това оправдава нещата





Тема кой от двамата е по-виновеннови [re: .......]  
Авторизтpeщявaм (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 10:34



1.мъж - от около две години обяждания през две три седмици обаждания, как си добре ли си ,имаш ли нужда от нещо,за две години две срещи, от един смс / от жена му с не много ласкави думи/ разбирам че все още е женен- беше ми казал че е разведен от 4 години
2.мъж-приятели- познавам го отдавна, знам ,че е е женен, в едни момент странно отношение към мен- харесвал ме и искал да имаме връзка, и аз го харесвам, от три месеца говорене почти всеки ден по телефона - 2 срещи, постоянно оплакване от жена му и постоянните ангажименти, няма време за мен/ какво точно разбира под връзка?????????!!!!флирт, секс, връзка - за мен има разлика
кой от двамата е по сбъркан?????
май аз....................



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано13.08.07 11:06



Единственото, което мога да те посъветвам е: продължавай да не му вдигаш телефона и гледай максимално бързо да го разкараш от мислите и живота си. Такива връзки не започват на почтено ниво, стартират с лъжа и недомлъвки, не можеш да очакваш, че такъв човек ще се отнася коректно към теб, просто не му е в природата явно.

La donna e mobile


Тема Благодарянови [re: fidgety]  
Авторнaивницa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 11:40



Благодаря на всички,които ми отговорихте.Приключих с връзката. като се видяхме вдигнах страхотен скандал и го обвиних в лъжа към мен и жена му и тн. Направих се на полудяла истеричка и му теглих една голяма майна.Съветвам всички момичета и жени да не си губят времето и да не си усложняват живота със женени типове.Когато и ако разберат че са женени де





Тема Такива типове къде си крият халките?нови [re: нaивницa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 16:59



Оооф, щях да ти предлагам оня ден да се обадиш на жена му и да й кажеш да си озапти мъжа. Карай да върви. ЗабравИ.

По-интересното е как да ги познавате такива Казанови. Не знам. Може би още на втората или третата среща трябва да ги изяснявате тези неща.

Понякога ви се ядосвам в такива случаи, понякога ви се смея. Мине се не мине и някоя жена идва тук и реве: Ама той бил женееен! Наскоро имаше идентичен случай на твоя, само че се чукали повече време докато героинята на разказа разбере, че оня имал жена и деца.

Добре, деее! Защо не ги питате за семейното им положение още като усетите, че нещо става? А? Сега какво? След дъжд - качулка! Ми, слагайте си качулките още като се заоблачи!



Тема Re:асасиннови [re: ASSASSlN]  
Авторsad (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 17:15



a защо им е на мъжете да лъжет за такива елементарни неща,смисъл които после се разбира че са лъжа!Ако една жена е решила да легне с някой ще го направи- било то женен или не-ако пък става въпрос за връзка - какво би могъл да и даде като е женен



Тема Re: Нещо се бъркаш,...нови [re: нaивницa]  
Авторlestr57 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 17:21



... той теб не те е лъгал.
Ти сама си се излъгала.



Тема Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: sad]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 17:42



Пак мъжете виновни. Еее, писнало ми е от такива.

На някой му се приискало секс. Дамата си отворила САМА краката, не го питала дали е семеен, после - реве.

Виж се и ти какво си писала: "защо им е на мъжете да лъжат за такива елементарни неща..."

Къде виждаш лъжата в този случай? На това юристите му казват: "Затаяване на истината." Нищо не е лъгал човека. Просто не е казал истината, защото никой не го е питал!

"...Ако една жена е решила да легне с някой ще го направи" Нямам думи. Курвенски разсъждения. Лягайте с когото си щете, ама после защо ревете?



Тема Да! Ти си нещо сбъркана.нови [re: изтpeщявaм]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 18:05



Всъщност не си сбъркана, а объркана. Така объркано си описала случай 1., че почти нищо не му се разбира.

От две години обаждания, две срещи, гневен смс от жена му и край. Е, това ли ти е болката?

2. Женен, харесва те, ти го харесваш, той се оплаква от жена си (Естествено. Това е основен трик на Казановите. Нормален женен мъж НИКОГА не би споделял семейни подробности. Е, в нет-а анонимно може да изпсува веднъж-дваж.), тра-ла-ла...

какво точно разбира под връзка?????????!!!!флирт, секс, връзка - за мен има разлика

Ми, питай него! НИЕ ли да ти кажем какво иска ТОЙ ?



Тема Re: Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано13.08.07 18:43



"...Ако една жена е решила да легне с някой ще го направи" Нямам думи. Курвенски разсъждения. Лягайте с когото си щете, ама после защо ревете?



Е това ако не е грубо?Леко с нервите деее:)И в крайна сметка защо тези тъпунгери се крият като са женени????Такава глупост - "...Ако една жена е решила да легне с някой ще го направи"



Тема Re: Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: njakoya....tam]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано13.08.07 18:47



Ми, щото сте ни внушили през хилядолетията, че го правите изключителни или поне приоритетно само с чувства.

Или лъсна друга истина? Или се променихте?
Нека не отваряме тема в темата "Що е то курва?", че е дълго и прекалено дискусионно.



Тема Re: Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: Фoтoн]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано13.08.07 18:55



Хахаха,еми отворете,то така или иначе на изпростяване вървят нещата по тази тема.....А както виждам жените тук имат добро чувство за хумор:)
А освен това Вие мъжете един път не се научихте да лъжете,като хората и да изиграете ролята на пич с чувства....

Еми че,като си търсите жертви и пелтечите и завалвате докато преспите само,поне го правете артистично и с хъс.



Тема Re: Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: njakoya....tam]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано13.08.07 19:08



Явно , ние нямаме нужда от това изпростяване. Ако ти имаш-отваряй, участвай и се разпалвай.
( И защо да е на изпростяване? Заради думата ли?)
От тукашната тема , се вижда не пелтечещ разкрит мъж, а позаблудена овчица.
А вие се научете да забелязвате , разграничавате и толерирате истински обичащите ви, а не следвайте само своите емопции и чувства, защото после резултата е настоящия. Това, че се превръщаш в жертва на подобни , показва критериите ти, ценностите ти и това, дали можеш да уважавш по-достойните мъже , както и себе си.



Тема Re: Пак женски недомислици! Пак нищо не разбирам.нови [re: Фoтoн]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано13.08.07 19:15



Ама какво ми обясняваш на мен тези неща?Аз съм нямала такива ситуации,мъчно ми стана просто..А и защо е пълно точно с такива странни създания -
завалващи и пелтечещи докато те вкарат в леглото и после сервират трагичния факт......ах......
Един съвет към жените-ако обичате лоши момчета ок,но ако не -внимавайте.Пълно е с подобни измамници



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: нaивницa]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано13.08.07 19:27



Не го убивай, ще те съдят като за човек



Просто го забрави, нали поне сексът е бил страхотен.

И друг път - питай. Странна си. Как правиш секс с някой непознат?!

Никога не съм разбирала за какво му е на човек да има връзка с някой женен.

А и женените не разбирам, имаш си всичко в къщи..., за какво са ти още проблеми?!



Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: Vestica]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано13.08.07 19:40



И какво стана?
Наеба се, после питаш, този, който те е ебал, какъв е и що е?
Нали правехте секс само по чувства?
Или, май се променихте...
Ебаси...



Тема Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 19:43



заяждаш? По-горе думите "пишка" и "ебане", написани от жена, не ги ли виждаш? Ти наричаш "глупост" въпросното твърдение, аз го наличам "курвенски разсъждения". Има ли кой знае каква разлика?

Преди малко в клуб "Предложения за нови клубове" направих предложение за клуб "Курви и любовници". Не вярвам да го направят, де.

И аман от тези заключени теми. Та с този катинар само привличат погледите и губят времето на хората. Ама, нищо, де. Даже може да се измисли нещо още по-оригинално. Да има постоянно "закована" курвенска тема, та малко да стряска новопристигащите курви.



Тема Re: Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: ASSASSlN]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано13.08.07 19:52



И аз протестирам срещу заключването на онази тема.
Това са нещата от живота и ние не трябва да си крием главите в пясъка и да се правим, че такива пробелми не съществуват!



Тема Ах измамените камилчета !нови [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано13.08.07 22:50



Тъъъкмо вкарали момчето в леглото - и ще го опитомяват и ХОП - то се оказало питомно ама с чужд нашийник ! ИзМаМаааааа !





Тема Re: Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано13.08.07 23:35



А с какво помогнахте на дамата пуснала темата? С квалификации и епитети ли? Нали сме клуб за взаимопомощ, или нещо бъркам? Да, написах ясно защо заключвам, а не изтривам темата - да може да бъде прочетена от хората, които да си припомнят, че винаги може да има и неподозирани от тях ситуации и да помислят отново и отново за собствената си такава преди да вземат решение... Това от една страна.
От друга - защото щом не можем да помогнем /а и как ли би могло/, то темата остана единствено за удоволствието на клубарите да изписват една точно определена дума, която сякаш е единствената отразяваща конкретната реалност в българския език...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да ме притеснява ли?нови [re: kuhata leika]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 23:39



Разбира се...въобще не споря, че е така! Но според мен поне в началото на една връзка, първите 3-6 месеца, докато е в разгара си т.нар. "влюбване" и ти бушуват хормоните, независимо от възрастта...на хората тези няколко часа седмично просто не им стигат...аз поне, така усещам какви са чувствата насреща

И ако не усщам стремеж към повечe време с мен, започвам да си мисля разни работи, от които ми защракват едни червени лампички...знам ли и аз, може да не съм права, и кой знае колко свестни мъже са минали покрай мен така, от заетост, ама...и с обвързан никога не съм се занимавала



Тема Re: Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: anbra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано13.08.07 23:50



А с какво помогнахте на дамата пуснала темата? С квалификации и епитети ли?
Квалификациите и епитетите ги дадоха две целомъдрени дами, без особен опит в живота и един палав клубар.
Мисля, че трябваше да прочетем и други мнения.

Трябва да признаеш, че това са нещата от живота и да продължим да коментираме.
Не можем и не бива да си крием главите в пясъка и да бягаме от такива теми, все едно не съществуват.
Именно, защото сме клубче за взаимопомощ, и не само за това, трябваше да продължим обсъждането.
И в момента се вихри една спорна тема с автор Калина, която изглежда, както каза Ком, съшита с бели конци...



Тема Re: Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 09:06



Темата за жени курви и мъже - велики пичове е антипатична според мен отдавна на всички.Естествено на мъжете -не,така е по-лесно.Не се заяждам точно с теб/а и никога не се заяждам

/Вие като нямате какво да кажете тогава вадите лафове като"курвенски разсъждения"



Тема Да от чувстванови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор withoutprejudice (freelander)
Публикувано14.08.07 10:38



И май винаги различни
От любов, от нужда, от симпатия, от просто привличане, за отмъщение, за себедоказване....има сигурно още много чувства, които те водят към секса



БЕЗ ПРЕДУБЕЖДЕНИЕ

Тема Re: Кое му е грубото? Защо пак точно с МЕН сенови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторизтpeщявaм (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 12:06



катд гледам мненията на мъжете- следващия път като се запознаваш с някой и ти хареса:1. веднага досие, ако си наемеш и дедектив да го следи и записва добре за теб!като отиде до тоалетната в ресторанта на първата среща ме пребъркай джобовете/ да не би господина който кара последен модел БМВ да се окаже ,че има само безплатни талони за храна- истински случай/ и не забравяй вътрешния джоб на сакото, там може би се крие снимка на мило невинно детенце;телефона задължително- дълъг списък с имена на жени- от химическото, брокерка,монтюрка на колата му и т.н.-комплексари дал бог






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.