Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Уважаеми жени и мъже, омръзна ми вече  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.08.07 16:30



толкова време в този клуб да приказвам едно и също.

1. Уважаеми жени! Като видите мъжа си намусен и умислен - не го закачайте. Изчакайте го сам да ви потърси. Не му надувайте главата с въпроси от вида: Ама какво ти е? Какво има? Разкажи!

Тц! Това е огромна грешка.

Постарайте се да не му приказвате празни приказки от сорта: Днес колегата, колежката, началника... Днес един клиент... Днес си счупих нокътя, днес си скъсах чорапогащника, днес, днес, днес, днес, днес, днес...

2. Уважаеми мъже! Когато една жена (вкл. и вашата) вземе да ви бърбори за проблемите си - хич не я взимайте насериозно. Дърдори й се и толкоз. Физиологическа потребност някаква, неразбираема за нас.

В никакъв случай НЕ давайте съвети. Жените СПОДЕЛЯТ, не искат решение. Решението или отдавна са го взели или никога няма да го вземат. От вас се иска да се правите, че ги слушате, че им съчувствате.

Гледайте ги в очите с влажен поглед, кимайте "разбиращо" и МЪЛЧЕТЕ !

Като се наприказва госпожата и млъкне (хммм, някои жени се празнят бързо, ама има патологични случаи, които могат да дърдорят с часове), прегърнете я, цункайте я нежно, напънете се да кажете: "Обичам те" и ще има мир и спокойствие.

Наздраве!



Редактирано от ASSASSlN на 08.08.07 18:32.



Тема Уважаеминови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.08.07 16:31



спамере, на всички ни писна да те гледаме тук.



Тема Защонови [re: jamie]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 16:34



спамер? Темата си е точно за тук и на място. Между другото, като премахнем леко шеговития тон, това е една много точна рецепта за удължаване на съвместното съществуване.
А ти, не взимай отношение от името на всички. Поне мен не си питал, дали можеш да говориш от мое име.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор elfa (непознат )
Публикувано08.08.07 16:48



Е ,само...леко с напъването при изричане на "обичам те"!

Взех,че ти се ядосах е сега,значи!



Тема Аси,просто си...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано08.08.07 17:03



брилянтен!

Точно,ясно,сбито!Обаче:моята приятелка не се държи така,както го описваш.Като съм умислен-резне ми салатка,сипе ми мастичка,а тя си сипе ракиика или биричка,взима си книжка,свива се до мен на дивана(ама без опити да ме целува,прегръща или разпитва!!?)дава ми и дистанционното.
И никога не ми каканиже на главата!Като има нещо го казва ясно и точно!Нито го разводнява,нито....
А сега де!??

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Практически въпроснови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 17:04



А какво да правим, когато мъжът е перманентно намусен и независимо дали мълчим или не - ефектът е един и същ. И когато ходим сами по магазините е намусен. И когато го каним - пак същото.
Искам конкретно предложение.





Тема Luckyнови [re: Дokи]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 17:07



Щастливец си ти Доки, щастливец. Не, че мога да се оплача в това отношение от Истината, ама поне да не ме плюеше така жестоко

можеше и идеалната да бъде.



Тема Направи гонови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 17:08



щастлив, усмихнат, весел. Дай му свобода да прави това което му доставя удоволствие и ще разбереш, какво може да му повдига настроението.



Тема Re: Практически въпроснови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано08.08.07 17:19



Ами........прати го на майка му в кътния





Тема Re: Направи гонови [re: Namerihlstinata]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 17:32



Как, като не ми дава никакво инфо, а?
Като го оставя на мира - било му скучно, като се мотая на около - преча му да си играе на компа (например), като седнем на вечеря, единственото и най-важното са неговите служебни и здравословни проблеми.... не знаете колко много и колко важни могат да бъдат....
Дала съм му свобода да прави всичко, което си пожелае.


Не го питам къде ходи, като закъснява, не му търся сметка кога и защо бързо свършват финансите, дори вече не му искам и пари, защото често го боли сърцето от това
Ама .... не става номера бе, не става
Човека е тъжен по природа и неудовлетворен.
Нещо бачкането му последните години (ама много години бе - вече са 4 - 5) хич не му се отразява добре (май). Ами да го смени. Ама не ще.
Незнам. Не се опитвам да питам, щото има ръмжене насреща.
Просто съм го оставила да му мине. Ама и на мен ми идва в повече понякога.

От две години чета и рядко пиша тук. И продължавам да търся решения.



Тема Тинови [re: Namerihlstinata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.08.07 17:38



си имаш жена да говори вместо тебе (добре че мойта не влиза) - зат'ва не те питах , сори


Визирам му цялото мотане наоколо на Саси Шутчето. Айде лека - до по-после



Тема Re: Практически въпроснови [re: njakoya....tam]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 17:43



Аз съм свикнала моя като гледа мачове да не гъквам даже. Тогава е много нервен- така и аз немога да го ядосам. Обаче той хем иска да не го закачам хем да се гушкам до него- ами нестава . Скучни са ми тези мачове. С формулата същата работа.



Тема Е те тоянови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано08.08.07 17:43



е тежък случай. Дали са му всичката свобода и пак недоволен. Сигурно е от работата. На мен като не ми върви бизнеса (а той често не ми върви

) се затварям в себе си. Не искам да виждам повечето от познати те ми. Само определени хора (човешката злоба е огромна и за това). Но чак пък перманентно, както казваш ти, това си е болестно състояние. Пробвай с марихуана (безвредна е, поне така казват днескашните младежи)



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано08.08.07 18:04



Аз съм момиче, но като съм без настроение, ако някой ме попита какво ми е или иска да споделя проблема си, мога и да го фрасна

.
Все обяснявам на хората около мен: "Когато ме видите като буреносен облак, не ме закачайте, ще ми мине." Ама не, всички са едни грижовни .



Тема Re: Уважаеми жени и мъженови [re: ASSASSlN]  
АвторГpъмoтeвицa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 18:26



Колко лесно изглежда като е написано така - кратко, точно и ясно. А защо е толкова трудно да се приложи на практика ? Всички знаем теорията, но защо като опре до нас моментално забравяме всякакви указания ???



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано08.08.07 20:35



Аси, приятелче! Толкова ли чак не вярваш, че може да има нещо много хубаво в общуването между двама човека? Че те биха могли да изпитват удоволствие не само от секса, който правят, а главно от това, че са заедно? Че могат да кажат "Обичам те" без напъване, просто защото е самата истина? И че, в крайна сметка, възможно е и изобщо да не се налага да го казват, просто защото е очевидно?
Бива ли такива работи от тебе? И накъде така...





Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.07 21:07



Уважаеми Асасине!
Най офифциално те каня на гости у нас, да го обясниш това, обърнато в мъжки род, на гусин съпруга.
След това ще те водя и при приятелки, и на техните съпрузи да го обясниш. Абе, само от мои познати ще имаш месец - два заетост.
Ако случайно решиш да ми противоречиш - вижте се днес мъжовете, дискретните, неприказливите, какво сте изпсали.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 08.08.07 21:09.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: Vestica]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано09.08.07 00:11



Ти си типичен пример на женското противоречие между духът и мисълта


Ако не ви обръщаме внимание-значи не ви обичаме.
Ако ви питаме какво ви е-ще ни Фраснете.
А, сега, де-накъде?




Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 00:28



Наздраве Аси! По принцип си прав. Аз докато разбера, че моята бивша просто и се дърдори все се опитвах да вкарвам логика - голЕма грешка:)....та наздраве:)



Тема Re: Практически въпроснови [re: Baни]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.08.07 07:37



А да го храниш и да го изпишваш не иска ли





Тема Уф, аман от теб!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 08:23



"Толкова ли чак не вярваш, че може да има нещо много хубаво в общуването между двама човека?"

Откъде го измисли това, по дяволите?!



"Че могат да кажат "Обичам те" без напъване, просто защото е самата истина?"

Голяма част от жените искат да чуват това ПОСТОЯННО, което си е досада.



Тема Искаш предложение??? За какво?нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 08:37



Това ли са ти проблемите?

"И когато ходим сами по магазините е намусен. И когато го каним - пак същото."

Когато си сама в магазина, защо се вълнуваш дали е намусен или не? Не те разбирам.

Когато го каниш - пак е намусен. Това изобщо не е проблем. Това е ЯВЛЕНИЕ сред мъжете, не знаеш ли? Изследвано е. Дааа, напълно сериозно ти говоря. Изследвано е защо жените с удоволствие могат да се шматкат като въртоглави овце из магазините по цял ден, а мъжете не искат и не искат да търчат подире им. Мога подробна лекция да ти изнеса.

Тааа, искаш предложение? Готово! Ето:

Прави каквото си щеш, НЕ гледай намусения си мъж и не му мрънкай! И той да прави каквото си ще.

Проумей, че сте различни. Това е.



Тема Не знам. Ти имаш ли отговор?нови [re: Гpъмoтeвицa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 08:43



Уж ги знам тия съвети, раздавам акъли наляво-надясно, ама и аз много често нарушавам правилата.

Ами, не се сдържам понякога. Ами, как да слушам някоя колежка като започне да ми надува главата с проблемите на болната си баба?





Тема Приемам. Гусин мъжо ти да приготви ракиятанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 08:53



На третата ракия всичко вече ще му е ясно. Ще го накарам да подпише клетвен лист. Ще го сложа в рамка с бронирано стъкло. Когато не слуша - показваш му под какво се е подписал. Ако продължава да не слуша - фраааскаш го с подписа по главата.

Докато дойда - разпечатай му моите особено ценни указания. Да чете и повтаря докато ги научи наизуст.



Казваш, приятелки. Добреее, съглАсен съм да оправя и тях.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 08:56



"...вижте се днес мъжовете, дискретните, неприказливите, какво сте изписали."

Дааа, пишем, я! Вкъщи като не ни давате думата какво друго ни остава, освен да се правим на интересни в нет-а???



Тема На нас са ни дървени главите, ама на жените глави-нови [re: :))))]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 09:34



те са от парен бук*. Присъстващите, естествено, правим изключение.



- Аууу, днес си счупих нокътя!
- Ами, изрежи си ноктите, какво друго ти остава???

Грешкааа! Огромна грешка!

- Аууу, днес си скъсах чорапогащника!
- Купи си нов, стига си ми мрънкала.

Грешкааа! Огромна грешка!

Правилните отговори са:

- Аууу, днес си счупих нокътя!
- Аууу, колко жалко, миличка. Как стана това?
- Ами, на работата стана. И аз не разбрах как стана... (Следва канонада от подробности.)
- Лелеее, колко неприятно.
- Неприятно, я. Ти не знаеш какво е за една жена да си счупи нокътя. (Следват ужасяващи подробности за свършека на света.)

---
- Аууу, днес си скъсах чорапогащника!
- Лелеее, колко жалко. Как стана?
- Ами, в трамвая един простак мина покрай мен и ме закачи с чадъра си.
- Аууу, идиот.
- Селянин. Мазен и отвратителен. Ооох, напълниха София със селяни. (Следват пространни разсъждения за грешната политика на правителството и Бойко Борисов по отношение на развитието на столицата)
- Мани ги тия политици, за нищо не стаават.

и т.н.

--------------

Те така се общувало със съпругата, незнайни незнайко! И ти, като мен, логика си търсел, практически решения си предлагал на "проблемите" й. Грешкааа! Наистина голЕма грешка.

Тия неща защо не ги преподават в училище? Мдааа, сега не ни остава нищо друго освен да си гризем ноктите и Наздраве!

-----------
* парен бук - знам само, че е дървен материал, корав като закалена стомана

Редактирано от ASSASSlN на 09.08.07 09:35.



Тема Re: Искаш предложение??? За какво?нови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 09:49



Ех, искам предложение.... Ами искам!
Не му мрънкам на него. Отдавна. Мрънкам си на себе си. Ами гадно е, нали за общуване си говорим уж, за нормален спокоен диалог...... или нещо не схващам?
За съвместно съществуване? Какво включва - всеки в стаята си и си мълчат? Жената върти домакинството, мъжа си играе и всичко е тихо и кротко.


Добре, щом казваш, значи така е. Все пак си човек с опит.

Само да вметна - като го оставя в къщи и си ходя сама по магазините страда, че съм го оставила сам, като малко дете, .... един вид съм го зарязала, пренебрегнала.... ей такива неща. А може би си въобразявам.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.08.07 09:52



На мен обаче др. неща все повече ми правят впечатление

.На работа само на мъжете им се чува гласа все по често....Разучават подробно и систематично козметични салони и тем подобни простотии/докато горките им съпруги мъкнат торби с хр. продукти от магазините/,ходят по фитнеси и се гледат кой как е обезкосмен....Какво да се прави.......И жените стоят видиш ли,и си говорят мъжката....АААА, последно също така умните колеги от работа ни питат къде да ядяли на обяд.......защото не знаели..........



Тема "Войната на семейство Роуз"нови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.08.07 10:25



Твоята тема ми се стори най-подходяща, да спомена:

Събота /11.08./, от 20:00 часа, по БТВ - "Войната на семейство Роуз"

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано09.08.07 10:29



ами баш тъй си е. и при нас. че си прав, прав си. ш го разбирам, но като го видя угрижен все ми се ще да помогна някак и като не знам какъв проблема.... не се сдържам да питам.
и за бърборенето съм така. добре, че милият засега го приема като забавно - че дрънчоря около него. аз се усещам и понякога се извинявам
И че жените не търсим решения като се оплакваме е вярно. имахме сблъсаци на тая тема преди - аз се наоплача, той почва да посочва кой къде бил сбъркал според него, аз се вбесявам че ме бил патронизирал, не разбирал и не подкрепял. Той пък тогава побесняваше, че искал да помогне, пък аз не съм го оценявала и сканадла готов напоследък не сме имали таква сблъсъци. Или сме поумняли, или той сега всичко ми прощава заради "състоянието ми"(защо бременните жени се приемат като категория луди е неояснима загадка за мен)
Та прав си и еполезно за една двойка за го разбира това.. Признавам си обаче че още живея с наивната вяра, че като се обичаме, ще можем да си ги прощаваме и разбираме тия "особености"




Тема С майка си колко често говори по телефона?нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 10:46



Сериозно питам. Имам чувството, че твоят е мамино синче.



Тема Хм, ако ще говориш - бъди изчерпателнанови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 10:54



Така направо ме шашкаш. Мъжетеее... Обезкосмениии... Фитнесиии... Хм, има нещо непонятно у тези мъже.

Съвсем сериозно те питам. В каква фирма работиш? С какво се занимавате?

Много са ми интересни колегите ти. Разкажи, моля те, повече подробности.



Тема Re: Хм, ако ще говориш - бъди изчерпателнанови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.08.07 11:01



Че то да не е само във фирмата,вчера пих 1 бира с подобен тъп,след 5-6 минути се чудих къде да избягам.Беше мн. по-подържан от мен - в смисъл,не че аз не държа на тези неща,а човека явно много го вълнува....

И той ми наду главата с разни глупости.....И мен ми е писнало от разни лигавета и нещастници.
А ако съм само аз-ок,приятелки имат същите проблеми-то за какво хората вече не се търпят....Повярвайте силният пол вече е женския



Тема И мъжете и жените МРАЗЯТ да им предлагат помощнови [re: Glam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 11:13



без да са я поискали. Факт неоспорим. Това не е проблем. Проблемът е, че много хора НЕ ЗНАЯТ това. Ето ви и вас двамката! Нищо ново.

"но като го видя угрижен все ми се ще да помогна някак и като не знам какъв проблема.... не се сдържам да питам."

"Той пък тогава побесняваше, че искал да помогне, пък аз не съм го оценявала и сканадла готов"

Скандалът е готов... Мдааа! И какво излиза? Набързо мухата се превръща в слон. Изход? Ти си осъзнала проблема. Браво, наистина се радвам за теб. Мъжът ти дали е осъзнал за какво става дума?



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.08.07 11:22



Не бих казала, че по втора точка си съвсем прав. Е, има различни жени, твоята може да е била такъв случай, но аз, ако имам нужда да споделя нещо и мъжът ми не прави нищо друго, освен да кима и да мълчи, ще го сметна за имитация на внимание и за признак на неуважение. Пък що се отнася до съветите, честно казано, аз се вслушвам в съветите на хора, които уважавам и ако споделям нещо, значи наистина мога да чуя и съвет. Пък какво ще направя е отделен въпрос.


Е, хора различни, но при мен е така.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано09.08.07 11:23



Душко, от твойта клавиатура, в мъжките уши. Пардон, очи



прегърнете я, цункайте я нежно, напънете се да кажете: "Обичам те" и ще има мир и спокойствие

Евалла, доживях мъж да разбере

И за да съм и аз добро момиче, с ръка на сърцето се заклевам, че много се старая да съм кротка, когато насреща ми е буреносен облак. Но пък си признавам също, че най-добре да ми се каже в прав текст "не съм на кеф в момента/ядосан съм/скъсаха ми нервите/не ми се приказва". Ама това само щото аз лично съм темерут и не винаги вдявам как се чувства отсрещния.

Стискаме ли си ръцете?

ПП. Само да допълня, ако има гушкане и по време на мойто дърдорене, шанса да приключи по-бързо е много голям Всъщност, мисля си сега, че това е начин да се почувстваш близък с отстрещния. И ако той ти сумти зад вестника, ти ще си дърдориш в захлас опитвайки се да постигнеш това усещане за близост и съпричастност, но понеже то не се получава ти си продължаваш да дърдориш и ....



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: wasted_youth]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано09.08.07 11:36



Аааааааа, моля моля, да си имаме уважението


Кво е това възможно е и изобщо да не се налага да го казват, просто защото е очевидно? Да ги нямаме такива. То нека си е очевидно, пък няма лошо да си го казваме. Аз поне много обичам да обичам и да си го казвам и да ми го казват. И не защото иначе не е така, просто ми харесва. Има една особена емоция когато мъж ти ги каже тия думички, ама така отвътре като му дойдат. Аз съм ЗА казването. И за цветята! И за целувките! И за държането на ръчички! И за гушкането!
Абе хора, толкова ли ни е хубав живота, че да се лишаваме и от това? Абе като ви е хубаво с някой, кажете му го. Като ви е направила жената хубава салатка, кажете едно мерси и отпуснете една целувка. Като е напазарувал мъжа, благодарете, че ви е помогнал. Да, вярно е, че това са "задължения и на двамата", но какво пречи да сме малко мили с любимите хора? Да покажем, че оценяваме усилията и грижата за нас? Хм, много почвам да се замислям по въпроса и ще си взема бележка от себе си.

Младост, това не беше към теб конкретно, нали няма да ми се обидиш нещо



Тема Re: Хм, ако ще говориш - бъди изчерпателнанови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано09.08.07 11:44



Що да е непонятно? И аз имах доскоро колега, който ходеше на фитнес, диета спазваше повече от мен за целия ми живот, можеше с часове да си говорим за протеини, мазнини, въглехидрати, пилешки пържоли на скара и зелена салата и въздействието върху мазнините в организма


Прекалех малко, признавам си, но много беше в час човека. Хората се променят, ролите се променят, това е.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.07 11:48



Абе ти се майтапиш, ама вчера носихме с благоверния компа на ъпгрейд и докато чакахме, седнахме да хапнем и пийнем биричка, е за 3 часа аз от него и лапетата не можах да се вредя думата да взема. Връщам се, към 17.30 среща с клиент, за 10 мин. уточнихме платежни и подобни, еее като седнахме на биричка, той почна да ми разказва нещо - 2 часа едва съм се вреждала "да" и "хмм" да кажа. Еее, прибрах се, пляснах се на компа, налупих слушалките и казах на домочадието - говорете си, не ми пречите.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: С майка си колко често говори по телефона?нови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 12:13



Съвсем сериозно ти отговарям - не знам. Има си отделен телефон, с който да си говори с мама, защото тя е на различен от М-тел оператор и ако си говори от официалния си телефон се набутва с плащанията.


Далече сме от тях. Но преди години не държеше толкова на срещите си с нея или поне демонстрираше желание за независимост. Като почна да "пораства", започна все по-често да иска да си ходи в родния град.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 12:28



Добре де,
това с празните приказки го разбрахме.Светни ни тогава кои са "пълните" приказки, че да не се излагаме и да питаме простотии.

Разбрахме и че бърборенето за проблемите ни е несериозно, казвай тогава промери за сериозни проблеми, които ще ви заинтересуват и няма да са продиктувани от физиологическата ни потребност.

Що се отнася до съветите и решенията, надявам се правиш разлика между двете. Гледайте ги в очите с влажен поглед, кимайте "разбиращо" и МЪЛЧЕТЕ ! ............а на ум благослявяйте цялата й рода от ж.р. до девето коляно





Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: OGNENKON]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 12:40



И понеже си спец по всички въпроси, ще те питам

Колко време трябва да изчакам, "докато му мине" за да си позволя да попитам-Защо забрави да вземеш детето от у-ще? Щото примерно се прибирам от работа,той гледа намръщено/ значи питането е забранено/, детето го няма ??????????
Много се надявам да ми дадеш примерен диалог и примерно действие в този случай.



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано09.08.07 12:44



Напълно съгласна!
Исках да кажа, че от многото повтаряне колко се обичаме може да се получи девалвация. И че може и се случва да чувстваш и знаеш, че някой те обича, без да ти го казва. Друг ти го казва най-редовно, то обаче не е вярно!



Има хора, които винаги, на всеки, по всякакъв повод говорят приятно захаросани неща. Предполагам, се имат за много фини, възпитани и пр. На такива, каквото и да ми кажат, си го пускам край ушите. Тъй че истината е в намиране на точната мярка...



Тема Защо ?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано09.08.07 12:45



Защо не мога да стана, като двама мой познати? Кефа им се. И двамата (не се познават толкова от близо), но реагират по един и същ начин, когато техните благоверни почнат да приказват за неща, които не ги касаят или могат сами да си намерят изхода. Репликата е - Не ме занимавай с глупости, коте (или там както се наричат). И след това се продължават същата дейност, която са вършили до репликата, все едно тя не е била казвана никога. Той не хаби нерви, тя разбира, че трябва да млъкне и всеки спокоен. А аз почвам или да поучавам, колко е грешно това или да нравоучавам, как може да се намери и то много просто и лесно изхода от това и става една... Нали знаете, какво става? Тя пък не е съгласна с моето решение и .....
Абе, как да се науча да бъда такъв и аз не знам





Тема Защо, бе?нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано09.08.07 12:51



Аз нямам нищо против да ми предлагат помощ, без да съм я искала. И изобщо да ми предлагат!

Нали това е номерът, да се сетят без да поискаш... В отношенията между мъж и жена доста пъти поисканото добива нюанс на изпросено...

И мъжете, и жените мразят не да им предлагат помощ, а да им дават акъл, без да са го поискали!



Тема Re: Практически въпроснови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 13:06



Като начало, можеш д аопиташ д аму направиш една сФирка, докато си стои намусен...Сигурна съм,че физиономията му ще се смени мноооого бързо..
Нищо не пречи да опиташ0после сподели резултатите





Тема Re: Не знам. Ти имаш ли отговор?нови [re: ASSASSlN]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 13:23



Тъкмо се питах, като си толкова брилянтен и така добре си намерил формулата за щастлив и безоблачен семеен живот...що дириш в този точно форум...(Не,че ми е неприятно да те чета..-просто ..женско любопитство някакво)





Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 13:43



Я къде бил ключа от палатката..


Това бил проблема значи..
Аз като те четях, си мислех,че проблема е,че жените много говорят и все глупости..пък..то проблема бил,че не дават думата на мъжете..да говорят и те..други глупости..
Ей това явно е проблем..
Зависи кой говори според мен..
Повечето мъже обожават да слушат глупости..ама..ги чуват най-често от чуждите жени..
"Колко си смел, колко си хубав, колко си умен, колко си велик, колко си страхотен, как си се сетил за това, как успя да измислиш това- гениално е,страхотно си забавен, страхотно си духовит.."
и...мъжете им поникват криле..Готови са да изслушат и най-голямата глупост..Примерно- новия тарифен план на Мтел,Глобул,Жижател..или..най-новите застраховки на Алианц България..
Ей, това рекламните агентки и застрахователките са страхотни жени! Особено, ако са стари моми и са се специализирали в това да ухажват чуждите мъже(като си нямат свой) и..... да измъкват каквото там искат...
Момичета, извинявайте, ако има сред вас някоя от посочените категории-шапка ви свалям!!!
Аси, истината няма никакво значение, понякога..важното е да чуем това, което ни се иска и това в което ни се иска да вярваме,че другите вярват..и...можем планини да обърнем..




Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: *жeнa*]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.08.07 13:58



Повечето мъже обожават да слушат глупости..ама..ги чуват най-често от чуждите жени..
"Колко си смел, колко си хубав, колко си умен, колко си велик, колко си страхотен, как си се сетил за това, как успя да измислиш това- гениално е,страхотно си забавен, страхотно си духовит.."
и...мъжете им поникват криле..Готови са да изслушат и най-голямата глупост..Примерно- новия тарифен план на Мтел,Глобул,Жижател..или..най-новите застраховки на Алианц България


Браво,бравоооо



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано09.08.07 14:15



ох Асасине с твоите готови истини!
ако беше така, нямаше да си разведен!

Всичко е суета!



Тема Re: Защо ?нови [re: Namerihlstinata]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 14:36



Според мен,проблемът на жените ви е,че..нямат приятелки, които всъщност би трябвало да занимават с тези неща,които на вас ви изглеждат като глупости, но на тях им се струват супер важни


Сега, драги господа се запитайте ЗАЩО съпругите ви, нямат приятелки.
Възможно е вие да не харесвате приятелките, които са имали и те в стремежа си да ви угодят, да избягват да говорят вече с тях.
Възможно е да се сърдите,че прекарват много време в разговори с приятелките си и...съпругите ви да се опитват да заместят нуждата си от разговор с приятелка с вас..
Възможно е..
Всъщност..много неща са възможни..Възможно е проблема да не е във вас,мъжете....
Обаче...ако съпругата ви смята,че трябва да споделя всичко с вас..то в това всичко,влизат и купчина неща, които вие намирате за пълни глупости,..(и най-често основателно..)
Мили мъже, решението е само едно-сменете жената с по-стойностна!
Сигурно измежду всички жени в подходяща възраст и с подходящо образование има и такива, които споделят интереса ви към футбола, формула 1 и...каквито там интереси имате..Може би с разговори по тези теми,вместо за нокти и чорапогащници ще се чувствате по-добре?
Ама защо са ви съпруги всъщност?
Приятели нямате ли си???
Така де..за единия секс брак не ви е нужен,нито ежедневно "общуване".......



Тема Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:13



напаст божия.

Забравих да ти кажа, че манията му да виси пред компютъра и да "чука" игрички е болестно състояние. То и аз вися, ама мога и да не вися. Мдааа, в Китай вече има клиники за лекуване на компютърни и интернет зависимости.



Тема Re: Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: ASSASSlN]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 15:30



О..това не е непременно проява на мамино синче..
Има мъже, които се перчат на мама и й обясняват колко са самостоятелни и как не ги интересува какво иска или казва тя и...в същото време правят точно каквото мама иска..,а недай си боже жена им или някой друг да вземе да противоречи на мамаааа


Нда..
такива ми ти работи..
Що се женят тия хора?



Тема Правилно питаш. Много от нас в този клуб сменови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:31



свръхспециалисти в отношенията мъж-жена. Охооо, грешка нямаме. Но много от нас себе си не могат да оправят. Начело с мен.



Днес съм на ретро вълна. Поздрав.



Тема Ми да де! Нали точно това приказвам.нови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:39



"в същото време правят точно каквото мама иска..,а недай си боже жена им или някой друг да вземе да противоречи на мамаааа"

Тъй, де! Много разводи стават заради мама. Мама е напориста да надзирава синчето, акъл да дава... Горката снаха...

Уф, баси изтърканата тема стана: мама-синче-снаха.



Тема И двенките ви целувамнови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:49



Нищо не разбрах. Колко често трябва да казвам: "Обичам те!" А, може ли някакъв шашардисващ вариант да измисля? Асасиновски. Прибирам се вкъщи, закачвам си табела на врата:

Обичам те!

и край на проблема?!






Тема Re: Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 15:56



Не се смея, ама знам какво става.
Той виси и казва, че може и да не го прави, но това просто му доставя удоволствие. И се карат от време на време с дъщерята кой да завземе компютъра.


Че понякога много сериозно се карат.
Сега се чудя, като замина да си кара част от отпуската при мама, как оцелява без компютър там?



Тема И измисли Господнови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.08.07 15:57



лаптопа....





Тема Мдаа, някой вече каза, че жените вече са по-силниянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:02



пол. Ти и мъжо ти сте поредното доказателство.



Яааа, между другото да ми разясните нещо набързо. В женския клуб много често виждам думите: Обичам (еди-какви си) мъже.

Разяснете ми, моля ви, думата "обичам" в какъв смисъл е употребена в такъв случай?



Тема Хееееееее, май ще стигнем до консенсуснови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:10



Знаех си аз, че с жена може да се разговаря, стига да не е собствената. Ето, ти го потвърждаваш. Апропо, ти откъде ги знаеш тия работи? От собствен опит ли?

Аз, пък, искам да опитам да те сваля с една песен.





Тема Re: И измисли Господнови [re: jamie]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 16:16



Стига да има кой да го купи!





Тема Такааа, вие ми се качихте на главата веченови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:17



и се налага да използвам най-страшното асасиново оръжие. Обръщам думите от мъжки род в женски и обратно. Ха сега да видим какво става.


Повечето жени обожават да слушат глупости..ама..ги чуват най-често от чуждите мъже..
"Колко си... колко си хубава, какви красиви очи имаш, слънцето е в твоите коси, колко си страхотна, как си се сетила за това, как успя да измислиш това- гениално е,страхотно си забавна, страхотно си духовита, такава жена не съм срещал досега..."
и...на жените им поникват криле..Готови са да изслушат и най-голямата глупост..Примерно- новия тарифен план на Мтел,Глобул,Жижател..или..най-новите застраховки на Алианц България



Тема Re: Такааа, вие ми се качихте на главата веченови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 16:20



Точно в този момент си абсолютно прав, но има една подробност: не знам доколко мъжете обичат да слушат подобни неща от собствените си жени, но жените обожават да са одобрявани, харесвани, обожествявани от любимите си мъже.





Тема Re: Такааа, вие ми се качихте на главата веченови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано09.08.07 16:29



За твое съжеление,любими твои образи/като колежки,приятелки и т.н./са иззели вече или бавно и сигурно и тази Ви функция:)Лека полека жените толкова свикнаха да не им обръщат внимание,че почнаха да си купуват разни неща 1 за пр. друга.Да си пият питиетата и да се разхождат с др дами и децата.Да бъдат душата на компанията и да прекъсват тишината на поредния дървен философ:))))



Тема Добре, ма! Така е. Едно и също приказваме.нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:41



"Нали това е номерът, да се сетят без да поискаш..." Добавям "... без да поискаш пряко в разговора."

Това е тарикатлък, я. Изкуство е да накараш другия да свърши за теб нещо, което ако го искаш в прав текст може и да не получиш никога.

---------------------------

Лелеее, някой ще си рече: Тия двамата са селяни. Говорят си на "бе" и "ма".



Днес освен логореята ме тресе и музикална треска.



Тема Добре, Пипинови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:50



които искат само "но аз, ако имам нужда да споделя нещо и мъжът ми не прави нищо друго, освен да кима и да мълчи, ще го сметна за "

Добре, ама виждаш, че има и жени с други възприятия. Виж само в тази тема колко са. Дано сте ме разбрали точно, защото често ми се случва да пиша неразбираемо и после ме тълкуват превратно. Аз НЕ обвинявам тези жени, които бърборят много и безсмислено. (Вече

) И смешно и тъжно ми е, че възниквват много семейни скандали заради дреболии. И често САМО заради това се стига до съдебната зала.




Тема Хе-хе-хеее, адашкеее, стискаме си ръцете, душконови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:03



С теб щяхме да си играем на съпруг-съпруга, но вече е ясно, че 95% сме се разбрали за какво иде реч. Няма нужда вече с теб да си играем на въпроси-отговори. Край. С теб нямам какво да дискутирам вече. За има-няма три-четири години се разбрахме.



Ха, да те видя езиковедке. Използваш израза "прав текст". Кажи ми откъде идва? (Жокер, ако не знаеш. Миналия петък обясних на Анбра и Мирор.)





Тема ОООФФ. Адашче, извън темата. (Че то има ли тема?)нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:21



Мър-ке, преди мнооого време ти се опита да ме засегнеш на кулинарна тема с въпроса: Как се пържат яйца, така че върху жълтъка да няма белтък. Веднага измислих как (нали съм си умен), ама нет-а се скапа и после забравих. Сега се сетих.

Ами, душко, ще отделя белтъка от жълтъка (по познатия начин - ще подмятам жълтйка от едната половина на черупката в другата, докато белтъка се махне). Изливам белтъка в тигана, след него - жълтъка и готово.

Става ли така или нещо бъркам?



Тема Ами, да те светнанови [re: OGNENKON]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:29



(С теб не се ли скарахме вече?

)

Ако съм ти съпруг и вземеш та ми кажеш нещо такова:

- Ооох, пък да знаеш днес колежката Цеца взе да си лакира ноктите в офиса и така се размирисааа, че щях да се задуша...

ще си запуша ушите демонстративно.

Ако, обаче, ми кажеш:

- Знаеш ли, днес четох статия за озоновата дупка. Много интересна беше. Искаш ли да ти я разкажа набързо?

веднага ще наостря уши и ще кажа: Да, давай!

После, пък, аз ще се сетя нещо. Да речем:

- Знаеш ли? Днес видях много интересно клипче. Искаш ли да го видиш?

И ти пускам нещо интересно. Да речем това:



Тема Съжалявам, че вече ти отговорих нещо на предходниянови [re: OGNENKON]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:34



постинг. Иронията ти е много тъпа и неподходяща. Е*** съм ти мъжа щом е забравил да вземе детето. Е*** съм те и теб, щом имаш такъв мъж.

Въпросът ти не е за този клуб. Върви в някой от клубовете за психиатрия!



Тема И това съм пробвал. "Не ме занимавай с глупости!"нови [re: Namerihlstinata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:41



изригвах често и спонтанно. Малиииииии! Тайфун, ураган, цунами... Всичко накуп се стоварваше вкъщи.

Хеее! Тогава имах коса и то дълга. Мнооого ми беше писнало и взех та си купих тампони за уши. Пъхнах си ги и гледах благоверната как си мърда устните като в ням филм. По едно време ми стана смешно и бях разконспириран.





Тема А, муцко, ти що щеш в този клуб? Не съм те виждалнови [re: sweety!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:47



тук досега. Няма лошо, идвай да си приказваме.

Защо се изказваш неподготвена? Много нередовно четеш тук, затова така приказваш. От всички изказали се ти си само втората, която се изказва така за мен. Очаквах да сте много повече.

Отговорът ми е много прост.

Тези прости неща ги научих доста години СЛЕД развода ми.





Тема Напълно съм съгласен с тебнови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:53



Само да уточним нещо дребно. Като последваме съвета ти: "Мили мъже, решението е само едно-сменете жената с по-стойностна!"

може ли да приложим следното развитие на нещата? Решавам да си сменя жената. Да речем ТИ си ми жена. Една вечер ти казвам:

- Мила ми жено. Много те обичам, но не мога да те трая повече. Развод. Аз взимам жилището и детето, а ти върви където щеш.

Ти си на ход.



Тема Добре, деее! Някой спомена тук думата "девалвация"нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 18:15



Мога да добавя и девалоризация, инфлация, дефлация, дефлорация... (Айдеее, още нищо не съм пил, а обърках нещо.)

"...но жените обожават да са одобрявани, харесвани, обожествявани от любимите си мъже."

Добре, бих се жертвал всяка вечер да ти правя вятър покрай ушите на тема колко си красива и колко те харесвам, ама няма ли да ти писне всяка вечер да слушаш нещо, което вече си чувала стотици пъти?

Хм, при някои усойници може да се получи обратния ефект. Дааа. В отговор на обожествяването, жената-уси като нищо ще каже:

- С коя курва си бил, че така ми се мазничиш???



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.08.07 20:08



Хич не е лесно да се обобщава


Вземи ме и мен ,друг случай-тихо ,кротко и ненамусено си комуникирахме с бившия. Аз никого не съм го занимавала с глупости от рода "Колежката или леля Пенка каза ... " и подобни, защото съм си мълчалива.Нито съм го ръчкала да си казва какво му има, не че някога е бил умислен или тъжен.И ще кажете "идеалното семейство", разбираме се с поглед. До тук обаче.
Това съвсем не му попречи също толкова тихо и кротко да си намери любовница, с която да започнат проблемите ни.
Така че,рецептата ти не важи за мен!

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Абе ти къде бешенови [re: ASSASSlN]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано10.08.07 08:54



докато бях все още семеен? Знаеш ли веднъж какъв скандал ми вдигна заради едно изтървано "А, говори си, не ми пречиш..." Веднъж пък както тихичко и кротичко си чета една книга, като се разкрещя ей тъй, без никаква причина - "Престани с това 'Да, скъпа'!!! От половин час на съм казала нищо!" Нема угодия значи... А най-голяма мъка беше ходенето на покупки - задължително тряба да се види сичко, от което нямаме абсолютно никаква нужда. Напрао бях омразил репликата "Виж колко е хубаво, хайде да си го купим!" Бях принуден да приложа крути мерки - на два пъти я зарязах заплесната в магазините и отфучах с колата и хлапетата към къщи и от тогава спря да ме влачи по магазините.

Нейсе, минало... Ама все пак жив да си, вече ще знам



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.

Тема Re: Хе-хе-хеее, адашкеее, стискаме си ръцете, душконови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано10.08.07 09:05



Аааааа, не ми задавай такива въпроси. Аз черпих за тапията, не съм казала, че нещо знам и разбирам


Ако решиш да ми споделиш и на мен, ще се радвам да разбера произхода на израза, щото ми е от любимите. Нали честичко имам нужда да ми се казва "в прав текст" нещо

ПП. Брех, с това разбирателство, да вземем да се вземем с теб "И ще настане такъв живот ...."



Тема Re: ОООФФ. Адашче, извън темата. (Че то има ли тема?)нови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано10.08.07 09:17



Няма тема, важното е да запълваме работното време


Пък за яцето, нямам спомен кога и кво съм питала, ама като си знам каприза и проблема, въпроса е как да се изпържи така, че белтъка отгоре да не е суров. Щото мразя суров белтък, за разлика от течен жълтък /птичия грип мина ли всъщност?/.
Та единия вариант е да си похлупиш тиганчето с капаче докато се нагрява, като чукнеш яйчицето пак похлупваш с тиганчето. Така явно се задържа повече горещ въздух отвътре и стяга белтъка. Да ти е сладко

Другия вариант е да обърнеш яйцето, става лесно ако се пържи в тефлонов тиган с много малко мазнина. Ама поради загуба на хубав вид, това става предимно за сандвичи или като му метнеш отгоре една квадратно сиренце, от ония като листчета. Ммммм, лапето много го обича така. А като го сложиш на една пекната филийка, малко маслинки за украса, това онова, айдеееееее



Тема Му-ха-хааа! Магазини, а?!?!нови [re: Chromanin]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано10.08.07 10:31



Хаааааааааааааа! Хоооооооооооооо!

Веселяк си, брееей.

Няколко пъти писах вече по този въпрос в клуба. Болест, бре, братче. Непонятна за мъжете женска болест.

Имали били някакви рецептори на върховете на пръстите. Като пипат нещо ново и непознато - душевен оргазъм получавали. Въпиюща вътрешна потребност имат към новото. Ново да е, различно да е от досегашното.

Ба й мамата на мойта. Задръсти къшата с паници, чинии, тенджери, тигани...

За бройката на дрехите-парцалки да говорим ли? Няма. Наздраве.





Тема Правият текст е лесеннови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано10.08.07 10:59





Предлагаш да се съберем??? Готово. Тогава ще ти обясня и за "Двоен аршин" и за "Помня като слон".

Цункам те.



Тема Мамето,нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.08.07 23:59



по-хубав (трети) начин е просто да ги "забулиш".
Докато се пържат - гребкаш с лъжица от тигана гореща мазнина и поливаш отгоре по жълтъците. Сама ще видиш какво ще стане - на мен така са ми любимите !



Тема Re: Ценителнови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.08.07 00:36



на яйцата!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: Като сме почнали с рецептитенови [re: jamie]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано11.08.07 00:42



Става и в онези тостери, дето притискат - малко масълце, яйчицата в двете гнезда, солчица - опичат се перфектно и едновременно отвсякъде, а стават и с прекрасна квадратна форма - кеф ти за сандвичи, кеф ти върху кисело мляко, натрошено сирене и поляти с нагрято олио и червен пипер... Най-важното е, че са готови много бързо и нищо не остава сурово. Даже са и вкусни

...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Като сме почнали с рецептитенови [re: anbra]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано11.08.07 00:47



Мммм едни от любимите ми!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: И това съм пробвал. "Не ме занимавай с глупостнови [re: ASSASSlN]  
Автор lconoclast (Unexperienced)
Публикувано11.08.07 18:57



Аз съм свидетел, наистина си имаше тампони за уши, оригинално беше

.Бяха едни такива червеникави, нали Assassin-е ?

Редактирано от lconoclast на 11.08.07 18:58.



Тема Хубави клипчета пускашнови [re: ASSASSlN]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 19:47



Най-хубавите стихове са написани от мъже, най-добрата музика е композирана от мъже, защо тогава на мъжете им е толкова трудно да кажат "Обичам те!"? Това някаква ирония ли е?

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.



Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Lotty]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано11.08.07 20:17



Въпросът не беше адресиран към мен, ама ако позволиш....


Ако изговаряха толкова често тези думи мъжете, силата, съдържаща се в тях щеше да избяга, както парата през свирката на парен локомотив и нищо чудно влака да не потегли от гарата поради изчерпване на парата през свирката.
Значи
добре е свирката да е по-икономична от към пара, разбирай - енергия, зада стигне силицата за стихове, рисуване, архитектура, музика
хм

моделиерство
готвене във висшия пилотаж
коафьорство
.....................
...............
хехе

за любене на любима жена






ееееейййййййй
мълча, мълча и па до жената го докарах значи



Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Orcad]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 20:41



Въпросът не беше защо не често, а защо трудно.

Ама ти пак го извъртя на свирки. Никаква поезия! Де ги тия поети, бе?



Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.

Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Lotty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.08.07 20:49



Ами, да, първо е поезията, после се сФирките.



Тема Re: На нас са ни дървени главите, ама на жените глави-нови [re: ASSASSlN]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 20:56



Букът се подлага на термична обработка, за да не се огъва, защото иначе всякакви външни влияния му се отразяват, той по принцип е много нежен и крехък материал. Така че като сравняваш главата на жената с парен бук, си вкарваш малко автогол, понеже това направо си е комплимент.

Ето ти едно сравнение за мъжката глава: дървена кутия*, облицована с гума - нито можеш да вкараш нещо в нея, нито да изкараш.



-------------
* - независимо от материала

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.

Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 20:58



А пък що да не прескочим поезията, така и така си дойдохме на думата ...

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.



Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Lotty]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано11.08.07 21:01



Ми щом е толкова добра дървена кутия мъжката глава, значи си е готов кофраж за бетона. Наливай бетон и си свиркай.


УУфф
строителни са ми асоциациите от известно време и ме избива или на сФирки, или на строителство





Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Lotty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.08.07 21:24



Това, с поезията е класика, ама, както кажеш





Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано11.08.07 21:32





Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.

Тема Re: Хубави клипчета пускашнови [re: Lotty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.08.07 21:37



Класика, този е от полузабременяващите





Тема Простонови [re: Lotty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.08.07 00:27



се опитваме да го покажем - и ни е криво когато не го разбират.



Тема И нанови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.08.07 00:37



застройката !





Тема Соринови [re: anbra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.08.07 00:39



ама аз яйце с правилна форма няма да ям.
Не ми се връзва с очакванията - не че друго. А и готвенето е спектакъл, половината удоволствие е в него - половината после в хапването ! Инак и аз мога да бухам полуфабрикати в микровълновата - ебаси тъпнята се получава...



Тема Re: Уф, аман от теб!нови [re: ASSASSlN]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 13:28



АсАсине, а какво правим, когато мъжът иска да ги чува непрекъснато двете думички

- провъзгласяваме го за мамино синче ли? Щото аз като му е криво, не го закачам, ако сам си каже - правя там вечеря или давам лекарства (в зависимост какво му е), или го изслушвам, ако е проблем с хора...пък той, като ги правя тези работи мълчаливо, спокойно и съпричастно, току попита "Ма ти обичаш ли ме?" А виж, като се паля и го ръчкам, и разпитвам, и ходим заедно навсякъде (без на срещи с мои приятелки, че кокоши партита не обича - пп изразът hens party не е мой) - е доволен



Тема Re: Джеймито,нови [re: jamie]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано13.08.07 10:27



забулването е неприложимо при "пържене" в тефлонов тиган с 3-4 капки мазнина


Инак другото го знаем от има няма 3 клас
Ама нали готвим здравословно



Тема Re: Като сме почнали с рецептитенови [re: anbra]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано13.08.07 10:33



Ей, знаеш ли откога ги заглеждам тез уредчета. Ще взема да размисля още веднъж.
Миналата зима имах роднина на гости за три месеца, та донесе едно такова докато беше тук. Лапето се спукваше да яде всичко печено там.
Квадратничко викаш, записвам си





Тема Браво Мър-ке! № 100 си.нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 11:50



Печелиш наградата за седмицата - жълта фланелка + музикален поздрав.

Ммммм, взех да се облизвам. Кога да ти дойда на гости и да ми опържиш яйцата?



Ето ти нещо старичко. Като мен.





Тема Мани ги тия тефлонирани тиганинови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 11:59



PTFE. Политетрафлуоретилен. Химия. Тра-ла-ла.

Ти с каква мазнина ще ми пържиш яйцата? Слънчогледово олио? Зехтин? Или шарлан?



Тема Re: Браво Мър-ке! № 100 си.нови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано13.08.07 12:04



Слънце, аз съм направо по-по-най. Само не винаги ми личи

и въвеждам врага в заблуждение.
Ако помниш, по едно време така ми пишеше в скобките "иначе добричка". Който разбрал, разбрал

А ти внимавай с яйцата, уточнявай чии ще са, да не стане некоя инфекция.

Пък ако ти кажа защо обичам течен жълтък на пържено яйце, не жълта фанелка, ами жълта книжка ще ми присъдиш моменталически

Мерси за поздравчето, супер е, па нека е старичко. То щом на ретро вечери по клубовете взеха да пускат музика от моите младежки години, кво да кажем



Тема Re: Мани ги тия тефлонирани тиганинови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано13.08.07 12:06



С олиице, душко! Калиакра става ли? Пусто, още не съм стигнала да си купя зехтин да готвя с него, инак вкусничко и то.
Пък кво им е на тиганчетата бе, знаеш къв кеф е. Пък и полезно така. Айде сега, трябва да грижим талия и прочее





Тема Вчера се сетих за теб и въпроса ти:нови [re: Chromanin]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 12:35



"Ти къде беше..."

Ба ли мааму къде съм бил? А ти къде беше когато аз бях семеен? А? Този клуб къде беше, да го е? Да ва е фсичките! Умници!



Хм, изпростявам вече. Къде е бил този клуб когато ни се обърна семейната каруца ли? Хе-хе-хеее. Че тогава в Бг нямаше още Интернет.

------------

Казваш: ...задължително трябва да се види сичко, от което нямаме абсолютно никаква нужда. Направо бях омразил репликата "Виж колко е хубаво, хайде да си го купим!"

Брато, искаш ли да направим социологическо проучване на ужасяващото явление: Мъж, вкаран насила в магазин и изнасилван да угажда на жена си, която не знае какво търси, но винаги го намира. ?

Брееей, ба ги у жените! И научна терминология измислиха. Shopping therapy. Тц-тц-тц! Шопинг терапия. Отначало си мислех, че това понятие идва от шопите, ама после се оказа, че е английско-американско.

Ееех, ама имало и готини магазини! Ако в моя квартален магазин има такива продавачкиии... Всеки ден ще съм там.



Тема Аз пържа именно в тефлоннови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано13.08.07 13:16



но не слагам само 3-4 капки - не ми е вкусно





Тема Re: А, муцко, ти що щеш в този клуб? Не съм те вижнови [re: ASSASSlN]  
Авторзвeздичka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 15:14



Ти още ли дразниш хората в този клуб? не те разбирам



Тема Re: Вчера се сетих за теб и въпроса ти:нови [re: ASSASSlN]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 15:29



Бива , бива- ако има и аз бих изпратила моя да изплакне очите. Обаче какво ще кажеш сега с тия рекламни брошурки къде ги пускат в пощите а

То не бяха нова техника , басейнчета , люлчици , какво ли не. Моя знаеш ли как ме цери - веднага се съгласява . Така вече цяла година ми купува ново куче , че нашето умряАко Калина чете да взема пример от него- мъркащ лъв . И накрая все неговата става



Тема Кого дразня? Ти да беше прочела останалите, че то-нови [re: звeздичka]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 15:54



гава да приказваш от тяхно име. Кьорава ли си? Не виждаш ли отзивите? Къде виждаш раздразнено мнение, освен твоето? Нищо не ти разбирам.

Какво раздразнение чак толкова си изпитала?



Тема Не се ядосвай бе , човек!нови [re: Baни]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 15:59



Не се ядосвай бе , човек! Едни са по- остри , други по-меки- всеки с характера си . Важното е да ни е кеф. То кво ни остава.





Тема Тия реклами ги хвърлям моменталически на боклуканови [re: Baни]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано13.08.07 16:22



Браво на твоя мъж. А аз все се съгласявах и все боклуци мъкнеше и все искаше да ги одобрявам. Лелеее! Веднъж какъв грандиозен скандал ми вдигнааа!



Замъкна ме някакси в магасин за връхни дрехи. Облича една блузка и ме пита как е? Погледнах я и й казах на ушето истината - че блузката е много прозрачна и че й се виждат зърната на гърдите. Пощръкляааааааааааа! Грандиозен скандал пред купувачи и продавачки. Купи я, де! И никога не я облече.

Аз, пък, трябваше да я заведа в този магазин да й купя сутиен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.