Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема И това съм пробвал. "Не ме занимавай с глупости!"нови [re: Namerihlstinata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:41



изригвах често и спонтанно. Малиииииии! Тайфун, ураган, цунами... Всичко накуп се стоварваше вкъщи.

Хеее! Тогава имах коса и то дълга. Мнооого ми беше писнало и взех та си купих тампони за уши. Пъхнах си ги и гледах благоверната как си мърда устните като в ням филм. По едно време ми стана смешно и бях разконспириран.





Тема А, муцко, ти що щеш в този клуб? Не съм те виждалнови [re: sweety!]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:47



тук досега. Няма лошо, идвай да си приказваме.

Защо се изказваш неподготвена? Много нередовно четеш тук, затова така приказваш. От всички изказали се ти си само втората, която се изказва така за мен. Очаквах да сте много повече.

Отговорът ми е много прост.

Тези прости неща ги научих доста години СЛЕД развода ми.





Тема Напълно съм съгласен с тебнови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 17:53



Само да уточним нещо дребно. Като последваме съвета ти: "Мили мъже, решението е само едно-сменете жената с по-стойностна!"

може ли да приложим следното развитие на нещата? Решавам да си сменя жената. Да речем ТИ си ми жена. Една вечер ти казвам:

- Мила ми жено. Много те обичам, но не мога да те трая повече. Развод. Аз взимам жилището и детето, а ти върви където щеш.

Ти си на ход.



Тема Добре, деее! Някой спомена тук думата "девалвация"нови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 18:15



Мога да добавя и девалоризация, инфлация, дефлация, дефлорация... (Айдеее, още нищо не съм пил, а обърках нещо.)

"...но жените обожават да са одобрявани, харесвани, обожествявани от любимите си мъже."

Добре, бих се жертвал всяка вечер да ти правя вятър покрай ушите на тема колко си красива и колко те харесвам, ама няма ли да ти писне всяка вечер да слушаш нещо, което вече си чувала стотици пъти?

Хм, при някои усойници може да се получи обратния ефект. Дааа. В отговор на обожествяването, жената-уси като нищо ще каже:

- С коя курва си бил, че така ми се мазничиш???



Тема Re: Уважаеми жени и мъже, омръзна ми веченови [re: ASSASSlN]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.08.07 20:08



Хич не е лесно да се обобщава


Вземи ме и мен ,друг случай-тихо ,кротко и ненамусено си комуникирахме с бившия. Аз никого не съм го занимавала с глупости от рода "Колежката или леля Пенка каза ... " и подобни, защото съм си мълчалива.Нито съм го ръчкала да си казва какво му има, не че някога е бил умислен или тъжен.И ще кажете "идеалното семейство", разбираме се с поглед. До тук обаче.
Това съвсем не му попречи също толкова тихо и кротко да си намери любовница, с която да започнат проблемите ни.
Така че,рецептата ти не важи за мен!

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Абе ти къде бешенови [re: ASSASSlN]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано10.08.07 08:54



докато бях все още семеен? Знаеш ли веднъж какъв скандал ми вдигна заради едно изтървано "А, говори си, не ми пречиш..." Веднъж пък както тихичко и кротичко си чета една книга, като се разкрещя ей тъй, без никаква причина - "Престани с това 'Да, скъпа'!!! От половин час на съм казала нищо!" Нема угодия значи... А най-голяма мъка беше ходенето на покупки - задължително тряба да се види сичко, от което нямаме абсолютно никаква нужда. Напрао бях омразил репликата "Виж колко е хубаво, хайде да си го купим!" Бях принуден да приложа крути мерки - на два пъти я зарязах заплесната в магазините и отфучах с колата и хлапетата към къщи и от тогава спря да ме влачи по магазините.

Нейсе, минало... Ама все пак жив да си, вече ще знам



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.

Тема Re: Хе-хе-хеее, адашкеее, стискаме си ръцете, душконови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано10.08.07 09:05



Аааааа, не ми задавай такива въпроси. Аз черпих за тапията, не съм казала, че нещо знам и разбирам


Ако решиш да ми споделиш и на мен, ще се радвам да разбера произхода на израза, щото ми е от любимите. Нали честичко имам нужда да ми се казва "в прав текст" нещо

ПП. Брех, с това разбирателство, да вземем да се вземем с теб "И ще настане такъв живот ...."



Тема Re: ОООФФ. Адашче, извън темата. (Че то има ли тема?)нови [re: ASSASSlN]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано10.08.07 09:17



Няма тема, важното е да запълваме работното време


Пък за яцето, нямам спомен кога и кво съм питала, ама като си знам каприза и проблема, въпроса е как да се изпържи така, че белтъка отгоре да не е суров. Щото мразя суров белтък, за разлика от течен жълтък /птичия грип мина ли всъщност?/.
Та единия вариант е да си похлупиш тиганчето с капаче докато се нагрява, като чукнеш яйчицето пак похлупваш с тиганчето. Така явно се задържа повече горещ въздух отвътре и стяга белтъка. Да ти е сладко

Другия вариант е да обърнеш яйцето, става лесно ако се пържи в тефлонов тиган с много малко мазнина. Ама поради загуба на хубав вид, това става предимно за сандвичи или като му метнеш отгоре една квадратно сиренце, от ония като листчета. Ммммм, лапето много го обича така. А като го сложиш на една пекната филийка, малко маслинки за украса, това онова, айдеееееее



Тема Му-ха-хааа! Магазини, а?!?!нови [re: Chromanin]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано10.08.07 10:31



Хаааааааааааааа! Хоооооооооооооо!

Веселяк си, брееей.

Няколко пъти писах вече по този въпрос в клуба. Болест, бре, братче. Непонятна за мъжете женска болест.

Имали били някакви рецептори на върховете на пръстите. Като пипат нещо ново и непознато - душевен оргазъм получавали. Въпиюща вътрешна потребност имат към новото. Ново да е, различно да е от досегашното.

Ба й мамата на мойта. Задръсти къшата с паници, чинии, тенджери, тигани...

За бройката на дрехите-парцалки да говорим ли? Няма. Наздраве.





Тема Правият текст е лесеннови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано10.08.07 10:59





Предлагаш да се съберем??? Готово. Тогава ще ти обясня и за "Двоен аршин" и за "Помня като слон".

Цункам те.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.