Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Защо ?нови [re: Namerihlstinata]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 14:36



Според мен,проблемът на жените ви е,че..нямат приятелки, които всъщност би трябвало да занимават с тези неща,които на вас ви изглеждат като глупости, но на тях им се струват супер важни


Сега, драги господа се запитайте ЗАЩО съпругите ви, нямат приятелки.
Възможно е вие да не харесвате приятелките, които са имали и те в стремежа си да ви угодят, да избягват да говорят вече с тях.
Възможно е да се сърдите,че прекарват много време в разговори с приятелките си и...съпругите ви да се опитват да заместят нуждата си от разговор с приятелка с вас..
Възможно е..
Всъщност..много неща са възможни..Възможно е проблема да не е във вас,мъжете....
Обаче...ако съпругата ви смята,че трябва да споделя всичко с вас..то в това всичко,влизат и купчина неща, които вие намирате за пълни глупости,..(и най-често основателно..)
Мили мъже, решението е само едно-сменете жената с по-стойностна!
Сигурно измежду всички жени в подходяща възраст и с подходящо образование има и такива, които споделят интереса ви към футбола, формула 1 и...каквито там интереси имате..Може би с разговори по тези теми,вместо за нокти и чорапогащници ще се чувствате по-добре?
Ама защо са ви съпруги всъщност?
Приятели нямате ли си???
Така де..за единия секс брак не ви е нужен,нито ежедневно "общуване".......



Тема Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:13



напаст божия.

Забравих да ти кажа, че манията му да виси пред компютъра и да "чука" игрички е болестно състояние. То и аз вися, ама мога и да не вися. Мдааа, в Китай вече има клиники за лекуване на компютърни и интернет зависимости.



Тема Re: Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: ASSASSlN]  
Автор*жeнa* (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 15:30



О..това не е непременно проява на мамино синче..
Има мъже, които се перчат на мама и й обясняват колко са самостоятелни и как не ги интересува какво иска или казва тя и...в същото време правят точно каквото мама иска..,а недай си боже жена им или някой друг да вземе да противоречи на мамаааа


Нда..
такива ми ти работи..
Що се женят тия хора?



Тема Правилно питаш. Много от нас в този клуб сменови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:31



свръхспециалисти в отношенията мъж-жена. Охооо, грешка нямаме. Но много от нас себе си не могат да оправят. Начело с мен.



Днес съм на ретро вълна. Поздрав.



Тема Ми да де! Нали точно това приказвам.нови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:39



"в същото време правят точно каквото мама иска..,а недай си боже жена им или някой друг да вземе да противоречи на мамаааа"

Тъй, де! Много разводи стават заради мама. Мама е напориста да надзирава синчето, акъл да дава... Горката снаха...

Уф, баси изтърканата тема стана: мама-синче-снаха.



Тема И двенките ви целувамнови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 15:49



Нищо не разбрах. Колко често трябва да казвам: "Обичам те!" А, може ли някакъв шашардисващ вариант да измисля? Асасиновски. Прибирам се вкъщи, закачвам си табела на врата:

Обичам те!

и край на проблема?!






Тема Re: Не се смей. Мамините синчета и дъщерички санови [re: ASSASSlN]  
Авторпишeщa пoняkora (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 15:56



Не се смея, ама знам какво става.
Той виси и казва, че може и да не го прави, но това просто му доставя удоволствие. И се карат от време на време с дъщерята кой да завземе компютъра.


Че понякога много сериозно се карат.
Сега се чудя, като замина да си кара част от отпуската при мама, как оцелява без компютър там?



Тема И измисли Господнови [re: пишeщa пoняkora]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.08.07 15:57



лаптопа....





Тема Мдаа, някой вече каза, че жените вече са по-силниянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:02



пол. Ти и мъжо ти сте поредното доказателство.



Яааа, между другото да ми разясните нещо набързо. В женския клуб много често виждам думите: Обичам (еди-какви си) мъже.

Разяснете ми, моля ви, думата "обичам" в какъв смисъл е употребена в такъв случай?



Тема Хееееееее, май ще стигнем до консенсуснови [re: *жeнa*]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано09.08.07 16:10



Знаех си аз, че с жена може да се разговаря, стига да не е собствената. Ето, ти го потвърждаваш. Апропо, ти откъде ги знаеш тия работи? От собствен опит ли?

Аз, пък, искам да опитам да те сваля с една песен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.