Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ...единственото....нови [re: workingwoman]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.08.07 18:52



... което ще кажа е за снимката и....
Попита какво да я правиш... аз бих те посъветвал да я изгориш.....

п.п... за случайното гледане в чуждите телефони... нямам думи

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Редактирано от Apxaнreл на 07.08.07 18:59.



Тема Re: Е и на мен ми се случи!нови [re: Baни]  
Авторrygge (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 19:44



"между чука и наковалнята" и с пирон в сърцето...Пак твърдя и с малко дете и без, всичко може, стига да искаш (изпитала съм го на гърба си).

Никакви скандали не бих правила, а още по-малко търпяла...чудих се 3-4 месеца, какво става и като разбрах с голямата секира...И най-важния урок от последните седмици: станах му мила и драга, като разбра че ме е загубил! Докато му оставях вратичка, все намираше начин да отлага и да се прави на многострадалец, че не можел да избере...





Тема Re: Е и на мен ми се случи!нови [re: workingwoman]  
Авторkpacи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 20:24



За такова нещо съвети не се дават.Този,който е изпадал в подобна ситуация,би могъл само да сподели с теб опита си.Решението си е лично твое.Зарежи снимката и мадамата.Защо ще се унижаваш да говориш с тази свиня? Мисля,че си по-силна от нея. Отговорността пред теб и детето носи мъжа ти, а не мацето. Каквото и да му липсва в семейството , да те лъже пет години е меко казано лайнарщина. Твърде млади сте. На мен лично ми се случиха твърде подобни неща. Сега само се обръщам назад и се питам дали съм постъпили правилно. Мисля,че да.Успех и не губи достойнството си.



Тема Re: ...единственото....нови [re: Apxaнreл]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано07.08.07 21:24



И ти ли като мен си мислиш, че ако спре "случайното" ровене по чужди телефони, пощи и кю-та, разводите драстично ще намалеят ?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Eeee, ти пъкнови [re: parvaty]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано07.08.07 22:11



И като не рови какво ще се промени? Мъжа и пак ще си има любовница.
Впрочем - аз имам силно подозрение, че подобни СМС-и се изпращат именно за да ги види съпругата. Иначе - можеше просто да изпрати един е-маил - там има парола - съпругата няма как влезе.



Тема С Фотошоп-а всичко може да се направинови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.08.07 10:37







Тема Многоуважаема госпожице! След трикратнонови [re: workingwoman]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.08.07 10:56



задълбочено прочитане на съчинението ви ви изказвам възхищението си от идеята ви за сапунен сериал. Слагам му работно заглавие: "Аз, той, тя, джиесема и снимката".

Но имате още много да работите върху себе си, госпожице. Твърде много логически противоречия има в сценария ви. Поставям ви оценка: Добър (4). Не плачете. И догодина ще има кандидат-студентски изпити. Ще влезете в Университета, сигурен съм.

Чао. Успех.

Проф. Асасин



Тема Re: Дрезгав шепот от асистенткатанови [re: ASSASSlN]  
Автор livewire (жена)
Публикувано08.08.07 11:27



/ щото е закоравяла пушачка, затова е дрезгав/
Професоре, момичето говори за мобифон. Което или потвърждава вашата хипотеза или .. да издигнем следващата, свързана с чалга и приемане на козметичните серии на Avon в култ



П.С.
Обичам те.

Редактирано от livewire на 08.08.07 11:29.



Тема Колега, не ви разбрах.нови [re: livewire]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.08.07 11:35



"да издигнем следващата, свързана с чалга и приемане на козметичните серии на Avon в култ "

Колега, говорете по-разбираемо, иначе няма да ви пусна в отпуска.

Каква чалга, каква козметика, какъв е тоя Авон??? Нищо не разбрах.

Давай по-ясно тая твоя хипотеза!



Тема Re: Колега, не ви разбрах.нови [re: ASSASSlN]  
Автор livewire (жена)
Публикувано08.08.07 12:06



чалгата и сантимента към козметика Avon в академичните среди

се свързват с ниска култура, ограничено духовно израстване, липса на обноски и профанско възпитание.

Предвид намеренията за саморазправа на жената, изразът мобифон, който приемам не за стилистична грешка, както и дзенбудисткото й търпение към една 5 годишна връзка, известна й от поне година / кьорава ли е била 5 години/ съм склонна да тръгнем към доказване на хипотеза две, а именно, че причина за поста е не подготовката за написване на академично есе, а оня велик балкански дух на българката, склонен да обожествява явлението съпруг, както и чрез физическа сила да спре домогванията на другите жени до божеството.

П.С.
Обичам те.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.