Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Едно лежерно неделно утро ...нови  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано05.08.07 12:44



с /или без

/ БГ радио!

Това го слушам в неделите, когато радиото спечели битката с телевизора. И се замислям понякога, че наистина имам нужда от едно такова утро, мързеливо, бавно, в което като глезена котанка да се излежавам до късно с празна глава без никакви планове и непосредствено предстоящи задачи. Обикновено в събота след отспиването се хвърлям на кочината в опит да постигна някаква малка победа над праха, хаоса, мръсното пране. Но неделята, тя е прекрасна. Със съзнанието, че всичко мръсно е измито, изпрано, изсмукано и избърсано ... кафето е толкова по-сладко, завивките толкова по-меки.

И така, как си прекарвате неделното утро? По-сладко ли е то, или съботното?

Така и не се научих как се слагат ония омайни картинки, но се считайте почерпени богато с красиво изрисувани кафета, топли кифлички, палачинки и каквото още душа иска И ... задъжително на масичка в леглото



Тема Специално за тебнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано05.08.07 12:53



Надявам се, ще оцениш руската музика независимо то това, че си на БГ радио доколкото разбрах. Вчера попаднах на това и съм очарован







Тема Re: Goodavternoon!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 12:56



...му казват вече))
Да си жива и здрава, топла и отпочинала!
На мен ми е тъпо щото таткото замина днес в командировка до преуспяла Румъния, и аз съм сама с малката и ме е обзела една тъпня


Чудя се какво да правя. Страх ме е да стоя сама с дечка))
Поздрави на твоето...апропо, ти сама с детето ли живееш, да ми кажеш как е, че ако трябва да се подготвям....ако го завърти някоя руманяска...де да знам..."че ме фаче, тимишоара))"
Уф!



Тема Re: Goodavternoon!нови [re: LlRA]  
Автор bubble ()
Публикувано05.08.07 13:03



здрасти:-)яааа не си вкарвай такива мисли в милата си главичка...щяла да го завърти- дрън-дрън...Гушни си принцесата и заедно намислете и напишете един любвеобилен смс на таткото





Тема Re: Тц!нови [re: bubble]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 13:09



На мъже в командировка есемеси не пиша! Основно правило! Да се оправя!/Нали си взе картите за белота, изпран, изгладен го пуснахме....ще се оправи))/

Скучно ми е! Едни порочни мисли ми се въртят в главата, ама ме мързиии...
Абе ако го забършат, няма проблем....и без това съм си навила , че Швеция ме влече напоследък)) Не че има нещо, ама така, човек трябва да мечтае!

Обичам разнообразието, мамка му)), и се чудя какво да правя в следващите 2 седмици!





Тема Гадниятнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано05.08.07 13:10



Гадният IExplorer не го отваря този линк, а си заслужава да се чуе тази песен. Имаш ли `Mozila Firevox? Той го товаря.
Жалко.



Тема Re: Тц!нови [re: LlRA]  
Автор bubble ()
Публикувано05.08.07 13:17



и на мен ми е лежерно скучно и се дзвера в монитора с мноого умен поглед

...Омръзна ми да се излежавам, като вали без да се трещи и святка ми е тъжно....следващите седмици/точно две пак трябва да се въоръжа с търпение, дипломация и чар , защото ме очакват тежки срещи служебни.../лошото е, че от притеснение и нерви моментално ми избиват херпеси и си ми личи огормното притеснение....една еврейка на времето ми каза: Ти нямаш покерфейс......
Смятам сега да скоча в дънките и с огромния жълт чадър да се отнеса до "Неделя" за сладичко подкрепление, пък и там може да ми дойде някаква идейка..., ако не- се зареждаме със семки у дома, сваляме филми и си организираме киносалон с итръпване на пръсти и език от семките...



Тема Re: Тц!нови [re: bubble]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано05.08.07 13:21



Гледай "Борат", ако не си го гледала. Скандална комедия.



Тема Re: всъщност, права си!нови [re: bubble]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 13:24



Понеже вчера посетихме въпросната сладкарница , а днес не ми се оставят разни суми там...малее 15 кинта отлетяха за няма 3 торти и безалкохолни))...а малката само разрови като кокошка сладкарското произведение наречено "Стоичков"))
Както и да е))
Семките...ох, и те са вариант))....ако до довечера някой не ни покани н акафе в Париж, е може и Будапеща...колко му е и до Виена, че най-близко...лазвам ти веднага тръгвам!
Айде, после ще си разказваме))





Тема Re: Тц!нови [re: Namerihlstinata]  
Автор bubble ()
Публикувано05.08.07 13:26



много благодарности:-) и без това съм се ориентирала към комедии и нещо любовно романтично...за обогатяване на романтичната ми култура куцаща отдавна

...сина ми надникна и каза твърдо НЕ на романтиката/бъзика ме/...трябва да му измисля спешно излизане за поне три часа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.