Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема първа среща с непознат...нови  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано05.08.07 13:06



Излизам снощи с приятелка и гаджето й уж за по едно бързо питие. А тя събрала мини-компания, вкл. един ама наистина страхотен мъж. Получихмв се 2 двойки и ние двамцата...
Тя не знаеше, че се развеждам, аз само и пошепнах на ушенце, че съм вече "свободна жена"...Та значи този мъж започва да ме ухажва и бързото питие се превърна в цяла нощ танци, барчета, разходки, разговори... Всичко добре, обаче не ме напуснаха няколко мисли:

1) Как по дяволите се съобщават тези новини? Как се разпространява между познатите/приятелите новината за раздялата?
Тя ме гледаше леко недоумяващо. Знае, че не съм от тези дето ще флиртуват, за кръшкане да не говорим...Преди да се разделим ме попита дали съм ОК, явно й прищрака. Заседна ми буца в гърлото. Ами уж съм ОК?! Показах пръста с липсващата халка и тя само кимна...Вика ще си говорим. Ама на мен не ми се говори

К'во да й кажа?

2) Ами този мъж? Кръстосвахме града до ранни зори, изпрати ме, разменихме телефони. Сигурна съм, че ще ме потърси пак...Ще се стигне до разговори извън това кой къде работи, пътува, хобита, т.н. На него (а и на всеки друг) какво да кажа?! ...Знаеш ли, освен всичко останало, имам дете и мъж, с който се развеждам / разведена съм

Още за нещо се ядосах на себе си...Прекрасна вечер, готин човек, а мен периодично ме обхващаше чувстото за вина...Все едно, че изневерявахНали уж съм свободна?
Сравнявам го с мъжа си и си викам, не се дръж като патка... Човекът те обгръща с внимание, говорим на един език, виж го само как изглежда Защо не можеш да се отпусенш и да се радваш на вниманието? Та аз го заслужавам това внимание?!?

Някой гонили ли са го такива чувста? Как се справя човек с това?

ПП Последно, я ме свалете пак на земята моля...прекалено много ли мисля?!

I'll think about it tomorrow!

Редактирано от rygge (vse sushtata) на 05.08.07 13:08.



Тема Re: първа среща с непознат...нови [re: rygge (vse sushtata)]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 13:13



...абе я се забавлявай! Моля ве))





Тема Re: първа среща с непознат...нови [re: LlRA]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано05.08.07 13:18



Ето, говорим за вълка...обади се



I'll think about it tomorrow!

Тема Re: първа среща с непознат...нови [re: rygge (vse sushtata)]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 13:27



Ами това е, сега си ти на ход...действай и се кефи максимално! Целомъдрието няма да си носиш в гробищата, я!





Тема Re: първа среща с непознат...нови [re: rygge (vse sushtata)]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 13:29



Толкова се радвам , че пишеш какво става с тебе. Радвам се , че и нещата се развиват точно така. Забавлявай се , излизай с приятели , срещай се с обожатели. Превърни лошото в хубаво. Нека е приключение което не си искала но се случва. И пиши от време на време да знаем какво става





Тема Споко!нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.08.07 13:38



Тез терзания са естествени, защото си свестен човек, с голяма доза самокритичност. Ама ще мине и замине... само си повтаряй, че го заслужаваш:- кой - ако не ти и кога - ако не сега!

Голяма симпатяга си и се радвам за теб!


Пиши ни, дръж ни в течение...и за хубавото и за лошото...

П.П. И не забравяй да вземеш поне две кутийки качествени презервативи при следващото си излизане!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Споко!нови [re: MamaNetty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано05.08.07 13:50



И не забравяй да вземеш поне две кутийки качествени презервативи при следващото си излизане!

В тази връзка, наскоро чух, че вече и лубрикант има подреден на рафтчетата на касите в Билла, на Durex. Тя автораката ясно, че е в странство, та не знам как е там. Но ... който не знае, нека знае





Тема Здравей!нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано05.08.07 13:55



Не си спомням да съм ти писала някога, може би и сега нямаше, защото Нети ме ядоса, като взе постинга ми за тема - беше изразено мнение, и мислех да не пиша известно време, да ми мине, но твоите терзания ми направиха силно впечатление, и реших да ти дам своето мнение. Мисля, че още си объркана от раздялата с мъжа ти. Мисля също, че по някакъв начин още го обичаш. В този ред на мисли смятам, че от това конкретно запознанство нищо няма да излезне, защото ТИ не си готова. Поне такъв извод си вадя, като те чета... Докато не престанеш да се питаш "Правилно ли постъпвам?" и не освободиш главата си от притеснения ще ти бъде трудно. Другия човек ще познае, че има нещо, което те мъчи, и оттам връзката ще бъде сложна за осъществяване... Може би заради чувството за вина, което изпитваш, може би поради твоята несигурност, която лъха от написаното от теб, аз лично, такъв извод си вадя... А, още не си преминала през развода. Доколкото знам, за някои хора това е доста неприятно преживяване. Дано, обаче, да преодолееш себе си, и този човек (или пък някой друг) да ти помогне в съдебните процедури, които те чакат... Важен въпрос е защо не си казала на този мъж, че имаш семейство и дете, все пак, това не е маловажно, а първата среща е най-подходяща за това. Може да се почувства излъган, ако си е правил други пресмятания относно теб... Така или иначе ти стискам палци да преодолееш болката от миналото си възможно най-бързо и да намериш себе си - жена без угризения и готова за НОВОТО в живота си! Успехи!



Тема Мърморане, тия са за китайци!?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано05.08.07 13:56



Дюрекс! По-добре да си намери Лайфстайл... Но, ако е в странство, там сигурно има и други добри

Щото за Дюрекс не си струва събличането



Тема Re: Споко!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано05.08.07 14:09



Ееее, то лубриканти има в почти всяка аптека бре.


то офф от темата, но презервативи и подобни предпочитам от аптека да си ги купувам. Контролът е малко по-голям, условията за съхраняване - също са по-добри.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.