Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Да я убивам направо илинови  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 00:19



първо да приложа мъчения?
Не става въпрос за бившата, а за дъщеря ми. Тийнейджърка.


Пристига ми днес сметката за мобилния телефон - $1600.
Ама това не е най-притеснителното. По-притеснителното е, че на разпечатката има много няколко-часови разговори с непознати телефони. Обадих се - 18 годишен младеж - от съседен щат. Тя твърди, че не го познава. Той твърди, че не я познава. Довечера ще се опитам да говоря с родителите му.
За сега - взех и телефона, сложих парола на компютъра. Чудя се дали да спра домашния телефон. Тя е гузна - иска да почва работа - да си плати сметката.
Говорих с майка и - да проведе беседа на тема "секс". И аз проведох една.

А деня започна хубаво уж...



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.08.07 00:26



Мааайййкооо, това ми се струва космическа сума.
Твоята мома скайп няма ли



Carpe diem! Volente deo!


Тема Там е работата, че иманови [re: mirror_]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 00:29



и не само скайп - има всичко друго. Остави я сумата - вече съм глътнал водата.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано03.08.07 00:34



Припомняш ми как едно момче от танците, на които водя дъщеря ми, преди време беше направил сметка на домашния телефон за 1200 лева. И аз очаквах родителите му най-малко да го убият, ама оцеля момчето и успехи взе да постига. Явно такива неща не се случват толкова рядко... И според мен добрият родител трябва да се опита някак да успее да разбере порастващото си дете и да го накара да бъде по-разумно, но да изживее трепетите на младостта все пак. Трябва да бъдеш и строг, и внимателен. Уфф, изобщо не ми се ще да съм на твоето място





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано03.08.07 00:49



Милият!

Съчувствам ти. Моите не са ни разтрисали така за сега. Макар, че има време. А ти , със темата за секса не си ли позакъснял? Не че знам на колко години е детето. Аз на моите им говоря, пък дано успявам. Последния път си говорехме за първата овулация и момчешкия аналог -мокрите сънища или полюциите, в един забавен тийнеджърски вариант, но и с дозата необоходима сериозност.
Хубаво е , че е гузна. Хем я постегни, хем не я мачкай много , за да не загубиш доверието й, а й покажи , че я обичаш и дори строгостта ти произтича от това.
Успех !

Редактирано от Фoтoн на 03.08.07 00:50.



Тема Говорили сменови [re: Фoтoн]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 00:54



много пъти. И аз, и майка и. Ама е било някак си теоретично. Не, че сега по-различно - не мисля все пак, че е толкова щура, ама... ти ще говориш ли с някой повече от 20 часа общо - ей така? Хубавото е, че този момък е на 1000 км от нея.





Тема Re: Говорили сменови [re: koм]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано03.08.07 01:06



Бе,

може и да говоря, знам ли...Бих могъл да ти отговоря, ако когато бях на нейните години имаше днешните средства за комуникация. Всъщност , телефони имаше, но ние нямахме.
Явно, младежа я вълнува, но това не е необичайно за възрастта й ,нали? ти гледай сега да не се държиш така, че да ч затвориш в себе си и просто , само да стане по-потайна и прикрита от вас.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.08.07 01:13



Сметката - хм...много неприятно. Въпреки че (понеже от поста става ясно, че живееш в щатите) не знам това до колко ненормално е за тамошните стандарти.
Идеята да поработи, за да си плати сметката, е чудесна! Явно тя сама я е предложила - без нужда от убийства и мъчения!


от там нататък, "момиченцето" ти сигурно не е на 12 и отдавна вече ходи!
така че, не виждам какво толкова ненормално има в това, да си говори, контактува, че и прави секс с някой 18 годишен свой връстник!
Или какво? ти мислиш да я пазиш девствена за олтара? Да не би да си някой арабин под прикритие?!
да не би при вас контактите с момчета да са някакво престъпление? Или двата съседни щати се казват Монтеки и Капулети?
Като се замислиш, половината от нещастията, които сполетяват младите хопра, са следствие от родителско тесногръдие и диктаторски своеволия!



Тема Хммммнови [re: Markizata]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 01:24



Сметката е огромна дори за тукашните стандарти.
Що се отнася до девствеността - абе - не съм арабин под прикритие. И не ме притенява целостта на девствената и ципа.
Притеснява ме, че си е дала телефона на някой от интернет.

Впрочем - тя е почти на 15, ако трябва да сме точни.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: Markizata]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано03.08.07 01:30



Алооо, Жана Дарк!

Недей чак така! Да не искаш родителите да са безучастни ? По-добре да са внимателни, да си споделят и подкрепят с ценни съвети. Не разбирам и приемам как в днешно време много родители са оставили децата си така произволно да се самовъзпитават ( възможно ли е?), осигурявайки им само храна , облекло, покрив, тв , интернет...Е, нема как да стане.
А после се чудим защо агресията в училище , арогантността или не знам какво си и т.н.....
искам само да ти подскажа, че сексуалното възпитание не се заключва в това да му кажеш:купи и ползвай презерватив, а кога и дали въобще трябва да прави секс с някой младеж.
Иначе , Ком не съм го усетил като арабин под прикритие, но това не му пречи да е нормално добродетелен , за да предпазва дъщеря си от безразборни или случайни и необмислени сексуални контакти-реагира , като отговорен родител, стига да има обич в това и обратна връзка.
Девството е достойно не само сред арабите.

Редактирано от Фoтoн на 03.08.07 01:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.