Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Благодарянови  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано04.08.07 10:11



на всички, които изразиха съпричастността си към клуба със своя вот. Благодаря и на тези, които тук-там, разпиляно по различните теми, споделиха своите виждания за това каква трябва да бъде атмосферата тук. Мисля, че независимо от различния начин на поднасяне на мненията си, се обединяваме около едно - това е място, където всеки трябва да се почувства сигурно и уютно - както постоянните клубари, така и новодошлите. Вярвам, че заедно можем да постигнем това!
Разбирам функцията си на модератор в известен смисъл като на гостоприемна домакиня, чието задължение е да се грижи за комфорта на отделния човек попаднал в голяма и разнообразна компания, в която не всички се познават.
Весел и усмихнат ден на всички!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Честито, Анбранови [re: anbra]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано04.08.07 10:13



Честито, честито, честито! Сигурна съм, че ще бъдеш страхотен модератор!



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано04.08.07 10:14



Поздравления!





Тема и аз бях за тебнови [re: anbra]  
Автордoбpe дe (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 10:15



Честито



Тема Re: Благодаря [re: anbra]  
Автор LiiLa (новак)
Публикувано04.08.07 10:19



Честито анбра


Радвам се за теб.



Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано04.08.07 10:20



Честито и от мен. Аз се въздържах от гласуването, защото не можех да си избера и да гласувам категорично само за един кандидат. Все пак, другарчетата-клубарчета направиха добър избор


Надявам се, новата "длъжност" да не ти попречи да продължаваш да пишеш както и досега. Много хора имаме нужда от теб в тази ти изява.

Леко и приятно домакинстване и по-рядко да ти се налага да се справяш с гости, прекалили с лимонадата



Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано04.08.07 10:23



Честито, Анбра!



Спорна работа и усмихнати клубни дни ти желая! Убедена съм, че имаш потенциала и качествата да бъдеш точно тази ведра и гостоприемна домакиня, за която говориш... В този смисъл, скоро ще настъпи подходящо време за поднасяне на аперитивите.



Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано04.08.07 10:26



Честито Анбра !!


Леко и безаварийно, дано гумичката и парцала не ти трябват често !!


НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор Moan (Quantum satis!)
Публикувано04.08.07 12:00



Желая ти функцията ти на модератор да се изчерпва единствено с ролята на гостоприемна домакиня

. Леко модериране и искрено се надявам клуба да не загуби мъдрите ти съвети и стойностни мнения. Често модерирането отнема възможността за свободно изразяване на мнение - желая ти лесно да намериш баланс и не се съмнявам, че ще успееш

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Тема Re: Благодарянови [re: anbra]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано04.08.07 12:58



Честито и от мен!
Сигурна съм , че ще се справиш и ще бъдеш модератор за пример!



Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.