Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как да се справя .......нови [re: Aли]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 17:49



Ровейки в миналото, само забавяш бъдещите хубави неща, които те чакат. А може и да ги изпуснеш.
И от това много се страхувам.

Благодаря ти за подкрепата и разбирането.Наистина ми тежи отговорността за прекратяването на брака и немога да се отърва от това чувство на вина.Знам,че ще се справя,но ми трябва време.Просто съм твърде чувствителна и трудно изживявавм проблемите.Ще ми мине......благодаря ти още веднъж.
Успех и всичко добро на теб!



Тема Re: Как да се справя .......нови [re: :))))]  
Авторrygge (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 17:51



ех, че хубаво го каза!

И аз точно заради това искам бързо да се подпишат док. за развода...Подписа за брака или развода определено не прави семейството

Радвам се да видя, че има друг с моята мотивация... Мен разни приятели ме съветват да протакам, ако се обърнат нещата...Аз им викам: ако се обърнат и има чувста, пак ще заживеем заедно, к'во толкова... Едно нещо опорочи ли се, трябва да се приклЮчи, за да може да започне нещо ново и по-хубаво...



Тема Re: Как да се справя .......нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано03.08.07 18:29



Мен ако питаш всичко си осъзнала и направо трябва да подпишете.

Това няма да промени грижите ви към детето. Той ще си остане отличен баща! Дететнцето вече е наясно, че не сте заедно, няма к'во да му бъркаш главицата с думи като "развод". Ако не сте му казали, че сте окончателно разделени, може да му кажете. А другите неща не го касаят. То пак ще си има лЮбяи мама и татко.

А ако вие решите да завъртите пак лЮбов, к'во ви спира? Подписа само ще ви освободи...

I'll think about it tomorrow!


Тема Е и ?нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.08.07 18:29



Любовта е всичко така ли ?


Или просто извинение да правиш каквото си искаш минавайки "през трупове" ?



Тема Изключителнонови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.08.07 18:39



глупав съвет - ще ме извиняваш.



Тема Re: Е и ?нови [re: jamie]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 19:42



Да ,любовта,уважението и доверието са всичка за една връзка според мен.....без тях за каква връзка става въпрос въобще.Сажалявам,ако възгледите ми се разминавата с твоите..,но аз не желая да се лъжем с половинката ми,а да се обичаме и помагаме.



Тема Re: Как да се справя .......нови [re: rygge (vse sushtata)]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 19:47




Толкова лесно звучи......радвам се,че си толкова позитивно настроена към тези неща.Сигурно и ти си имаш своята болка,но определено се справяш по-добре от мен ми се струва.



Тема Re: Е и ?нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторthe wicked witch (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 20:58



А това което искаш възможно ли е? Реално мислиш ли, че би била щастлива с този човек? Ами ти вече си срещнала някой който ти допада повече, или не?

Всеки си знае ситуацията и възможностите, особено възможността да живее сам и да се грижи за дете. Ако в това няма трудност за тебе, какво губиш с този развод?



Тема Re: Е и ?нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторuntroubled (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 21:26



Ако не си простиш сама на себе си, че искаш да живееш в нормална връзка, в която хората си вярват и се обичат, няма да можеш да преодолееш вината.
Така написано звучи налудничаво, нали? Да си простиш за нещо естествено.

Погледни по друг начин на ситуацията си. Това , че не можеш да обичаш съпруга си, мисля, е разковничето. А, каквото и да ти говорят други, избрали да живеят без любов, ти само си отговори-"мога ли аз да да видя себе си до старини живеейки по стария начин?" Ако да, значи има бъдеще за семейството ви.

Нищо по зловредно няма за едно дете да живее в среда на изкуствени отношения между родителите си. Това осакатява за цял живот.

Погледни напред и успех!
Последиците всички си ги носим, след като сме взели съзнателно самостоятелно решение. Ако не си готова за такова , просто изчакай, чети, размишлявай.
Няма от какво да те е страх.:)



Тема Re: Как да се справя .......нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано03.08.07 21:36



Трябва ти чужда вина, за да стъпиш на нея, нали? Борба със съвеста, която жегва и изобличава. И по правило , както си му е реда, си робиня на чувствата. Те са Господаря, а разума да почака...
С какво си по-добра , ако вече си като твоя съпруг , макар и направила го по-късно във времето? Ще недопускаш грешките си със следващия , а защо не опиташ с настоящия? Цената е по-ниска. А и нали той се старае? Постарай се и ти, откликни. Нали е най добрия баща и приятел в момента?
Ама, що да е просто, като може да е сложно?!
И болшинството от клубарите тук не ги разбирам....

Баси , покварителите! Клуб за взаимопомощ! Удивително е как тласкате с лека ръка , чули-недочули, разбрали-недоразбрали...А тези питащите и четящите отсреща , представили случая обикновено по своя си начин, попиват и се "въоръжават" , получавайки търсения отговор. Как, питам ви категоричните, как така бързо , от 5-6 изречения , разбрахте , че ситуацията е ясна, случая е пред приключване, което знаете точно да как стане , какво трябва да е по-нататъшното бъдеще на едни баща, майка , дете и близките им?
То, задача с едно-две неизвестни, пък човек си поблъска главата над решението, а на вас вие ясно всичко преди да е свършил човека , а?

Редактирано от Фoтoн на 03.08.07 21:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.