Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 19:22



Имаш много ниско самочувствие.

Без коментар!!!!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: djavolche]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 19:25



Без коментар!



Тема Re: Не е съвсем така.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 19:28



Пожелавам ти успех!
Аз успях!



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: Markizata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 19:30



Теории.
Както едно време казвах на големия-имаш знания, но нямаш житейски опит.
Това кореспондира с една съседна тема, относно житейския опит или как да се учим от грешките си.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 19:51



Точно така, няма как да коментираш самочувствието ми защото не ме познаваш!

Ближи си сладоледа....





Тема Хубави съветинови [re: wolf4e]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано04.08.07 20:26



Според мен все пак основната причина е много по-проста - безотговорност. Не, че няма реакции на неподчинение, но те са непосредствени - проявяват се на момента. Някак си ми е трудно да си представя, че е планирала похарчване на голяма сума, за да изрази бунтарство.


Не бих казал, че забраната е основно средство за възпитание при нас. То - впрочем такова средство няма - човек трябва да е изобретателен с тийнейджърите и да прилага разнообразни подходи. За самота - едва ли е самотна - има много приятели и се среща с тях всеки ден. А и - като гледам разпечатката - тези разговори са били нещо моментно - в разстояние на 1 седмица има МНОГО разговори, след което няма нито един.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: PipilotaViktualija]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано04.08.07 20:34



Здравей Пипи.
Аз не съм изключил телефона - просто му прибрах картата. Трябва да има някакъв период на забрани - все пак не можеш да реагираш все едно нищо не се е случило, нали? Спирането на част от привилегиите ми се вижда като добра реакция. Няма да ги спра за винаги, разбира се.
Това с "криминалната ситуация" и на мен не ми е много ясно, но - като гледам разпечатката отново - мисля, че леко съм прекалил с реакцията в началото. Вярно е, че са проведени много разговори, но - само в разстояние на няколко дни - в края на юни и началото на юли. След това - нищо! Предполагам, че са се запознали на някой сайт, говорили са - и после всеки си е продължил по неговия път.

Мина ми през ума, че и някоя приятелка може да е ползвала телефона, но - това е не много вероятно.



Тема Re: Хубави съветинови [re: koм]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 12:04



За бунтарството - имах предвид не парите, а разговорите с мъж (на 15, 18-годишните ти изглеждат мъже), който същевременно е далеч =) безопасен). Опитвам се да ти покажа мисленето на момичето в дома ти

- не те укорявам, просто понякога мъжете наистина не ни разбирате, най-вече на тази възраст , и спомените съвсем не ви помагат, защото съвсем други неща са ви в главите като тийнейджъри
За самотата - имах предвид не приятели и съученици, с които няма как да не комуникира всеки ден, а липсата на момче в живото й - колко от приятелките й си имат гаджета? Ако тя няма с кого да излиза, може би е решила, че е достатъчно да има за кого да говори...по-добре, че е избрала някой на 1000 км
Според мен, просто детско увлечение, което няма да се повтори, но е хубаво да поговориш с нея, за да разбереш какво точно й се върти в главата. Защото аз забравих много бързо момчето, с което се запознах на 14 години на морето и си говорихме една седмица, ама после замалко да пристана на 300 км от дома си именно заради баща ми, който ме застреля с думите "Аз разбирам, че вече ти е време да излизаш с момчета...". В смисъл, на 18 ми идеше да му отвърна "Ти се благодари, че знам как се ползват предпазни средства, че иначе ти е време да ставаш дядо..." - просто за да му върна, че още ме мисли за малко момиченце
Та така...поздрави...дъщеря ти расте, не се опитвай да й пречиш - нека ти има доверие, това е най-хубавото нещо - а то се постига с разгооври и с приемане.
ПП А сметката да си я плати! Или поне част от нея



Тема Извън темата ви с Котьо -нови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.08.07 18:18



хайде да се запознаем ?



Тема Ком,нови [re: koм]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.08.07 18:30



когато си 101% сигурен че щерката е изговорила парите - приложи наказание. Според мен поискай детайлна разпечатка от телефонната компания, увери се какво става и тогава. Може някой да е говорил за нейна сметка (пират) ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.