Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 17:26



Зададох ти съвсем обикновен въпрос, неможах да разбера връзката между фотоапарата и гостуването на сина ти в новия апартамент, а ти веднага скачаш и обиждаш:

Разтовари се, много си напрегната

Ближи си сладоледа....





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: djavolche]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 17:33



Току що слушах по една музикална тв великолепна песен на Сантана.
Какво те смущава в моите отношения с децата ми?
Усмихни се, времето е хладно, дъждовно и прекрасно, довечера щурците отново ще пеят


Просто хареса едно нестандартно решение в банята, и защото току що си е купил студиО в Поморие, искаше да го покаже на майсторите и там да го направят така.
Миш.машът ми е готов, пералнята е цялата в бяла пяна, усмихни се
Радвай се на дребните удоволствия, те правят живота добър.

Едно време само теоритизарх тази мисъл, не съм и предполагал, че ще я практикувам
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 17:35.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 17:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 17:38.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 17:43



Току що слушах по една музикална тв великолепна песен на Сантана.
Какво те смущава в моите отношения с децата ми?
Усмихни се, времето е хладно, дъждовно и прекрасно, довечера щурците отново ще пеят


Както сам каза ти сподели за тези отношения и това е публично пространство, от което следва, че не са тайна и може да се обсъждат също публично!
Интереса ми бе за връзката към фотоапарата и пребиваването на сина ти в апартамента, на който ти не ми отговори, а ме нападна с обиди, макар че към теб аз такива не съм отправяла.
Е ще отмина и тази обида, то това тук в клуба стана нормално явление!


п.п. Аз съм си усмихната за разлика от теб!!!

Ближи си сладоледа....





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: djavolche]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 17:48



Не, не те обидих.
Прочети горният ми постинг.
Хареса едно нестандартно решение в банята, тъй като е голяма, и защото току що си купи студиО на морето, иска да снима моята баня и да покаже на майсторите в Поморие, за да я направят така.
Толкова ли неясно се изразявам или ти просто си заядлива.
Прочети предният ми постинг.
Хм, не искам да те дразня в момента, но, ти, май, и друг път си се заяждала с мен.
Защо?
Ако те дразня, просто не ми обръщай внимание.
Не ми се водят епистоларни войни.

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 17:50.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 17:58



Цитирах ти изречението с което ме обди!
Горния постиг си го редактирал, когато вече аз съм прочела оригинала и съм ти отговаряла! Пишеш-редактираш, колко време след като си ми отговорил, трябва да прочета отговора за да мога да отговоря на пълния и редактиран отговор!?!!

Ако това, че мисля различно от теб означава заяждане-така да бъде. Алби винаги съм се обръщала нормално към теб и не съм използувала каквито и да е квалификации и диагнози, както ти към мен!

Ближи си сладоледа....





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: djavolche]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 18:01



Не съм имам за цел да те обидя!
Успокой се!
Както вече казах, ако не ти допадам, не ми обръщай внимание!
Не с превръщай в наш известен клубар, но в ж.р., моля.

Рижавият коратарак днес е бил изкъпан

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 18:02.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано04.08.07 18:21



Надявам, че отговорям на крайната и окончателна редакция на мнението ти!
Както казах, спокойна съм, но непремълчавам когато ме обиждат!
Нямам идея за кой известен клубар говориш, вместо догадки можеше да му напишеш името - по-достойно е!

Честита баня!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: djavolche]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано04.08.07 18:29



Имаш много ниско самочувствие.
Не съм искал да те обидя, съжалявам, ако си ме разбрала неправилно.
Аз ти говоря за едно, ти гониш таласъми.
Приятна вечер.
Повтарям, ако те дразня, просто не ме чети, не ми пиши, както вече казах на Атинянката Тайсън.

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 04.08.07 18:31.



Тема Не е съвсем така.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано04.08.07 18:56



Не съм съвсем съгласна с теб, Алби. Аз просто я мотивирам да чете повече и й давам през лятото пари за всяка една прочетена допълнително, извън списъка на задължителните български и английски книги, които има да прочете. През учебната година не й "плащам" за същото. А що се отнася до домакинстването, все пак е един начин да си заслужи джобните.
Би било хубаво единствено личният пример да помага, но при нас той не винаги работи, що се отнася до дейностите, които описах. И въпреки че дъщеря ми живее в дом с около поне хиляда тома литература, днес концентрирането на един тинейджър върху литерурата при конкуренцията на достатъчно много други медии, средства за развлечение, комуникация и т.н., не е чест факт. А аз не смятам да се отказвам от "битката" в това отношение и много грешиш, ако си мислиш, че не сме говорили за ползата от четенето, най- общо казано.
По- важното е,че личният ми пример е сработил в други области, мисля аз, които се отнасят до морално- ценностната система на щерка ми, което ме кара да се гордея с нея.





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано04.08.07 19:03



Значи й плащаш?
Хм, пазарна икономика в дома.

Къде останаха силата на личния пример и силата на убеждението?
Да я убедиш, че прочетената книга е необходима за по-богата обща култура и речник, а готвенето, например, като подготовка за бъдещето семейство?

Живеем в материален свят (както се пееше в една песен на Мадона...). И принципите на възпитание са се променили доста от времето, когато теб са те възпитавали и когато мен са ме възпитавали. Какъв е смисълът да възпитаваш някого в нещо, което изобщо няма да му е от полза в живота? После трябва да го превъзпитаваш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.