Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: temporary]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.08.07 11:06



.Аз просто имах нужда всеки ден да го чувам,любимия И аз бях гузна, и аз щях да си продавам дрехите за да платя сметката.В крайна сметка това не стана и сега всички се смеем на тази случка Ей на и аз така правех!

Дори не само с възлюблени, а и с приятелки (докато обсъждах драмите за възлюблените)...Всички сме били така! Това се опитвам да му обясня на Ком...ама той - мъж! Не разбира! Хубаво е, че детето поне осъзнава, че това не е било правилно и е готова да работи, за да поправи грешката си!



Тема Re: Ооооохнови [re: GED Ltd.]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.08.07 11:27



И да те светна, на 14-15 години човек /поне по мои спомени, т.е. касае и другарчетата им от моя пол/ си мисли, ако не единствено за, то основно за секс.... Да, а другарчетата от моя пол мислят предимно, единствено и най - вече за любов!

И - тука става един конфликт на интереси...така да се каже.Който създава много усложнения и опасности за едно младо, невинно момиче, което си говори по телефона с едно момче - най - вече , най - страшната от всички опасности - СЕКС!!! (о, Боже!)
И?Какво е решението? Да се държи момичето в изолация? Да не говори с никого от мъжки пол? (а, и това не е гаранция, да кажа...има едни такива покварени жени от един гръцки остров...само такива момиченца чакат и, като ги набарат, ох, леле!) така че - най - добре - сама, под ключ вкъщи, всички кабели се режат, всички телефони изчезват и - до тоалетната - с придружител!
отговорът на въпросите ти го има в постингите ми - многократно:) Че нямам деца и не съм семейна (логично, не съм и разведена) е знайно за всички клубари тук:) Възрастта ми (щом толкова те интересува) е 24 (Боже! Вече ми е неудобно да го казвам!). С какво се занимавам, вече, не е релевантно по темата, а и не искам всички съвсем да ме намразят!
Ако това, което намекваш, е, че е неудачно да изказвам мнение по въпроси и за неща, които не съм изживяла, не изпускай един малък, но съществен факт - аз съм изживяла всичко, за което се пише тук - само че - от другата страна. Като детеТО (ще рече - като потърпевша) и спомените ми от този период са...хм...достатъчно пресни:)
Та - да ти кажа, не знам ти какво мислиш и събратята ти по пол, но 15 години си е съвсем не ненормална възраст за започване на сексуален живот! Затова е по - добре, едно момиче, вместо да го ограничават и да му държат сметка, да му предадат сексуалната култура, която да пази живота, здравето и бъдещето му....И, да има доверие на родителите си като хора, към които може да се обърне при проблем, а не, като отнези, които ще дуднат и ще я наказват, ако разберат - така стават най - големите и непоправими фалове - и това, въпреки че нямамам деца, едва ли някой ще оспори!
Само за протокола - сексуалният ми живот започна на 20. Въпреки че повечето ми приятелки се забиваха с какви ли не неудачници на 15. Именно, защото майка ми не ми държеше сметка за тези неща прекалено много и ме оставяше да мисля със собствената си глава.
Ако, разбира се, й бях сервирала сметка за телефона от 1600 долара, вероятно щеше да ме убие на место...или да ме остави да умра от глад за назидание - бавно и мъчително!



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано03.08.07 11:33




Съчувствам ти искрено за сметката и за възрастта, на която е девойчето. Много опасна възраст - от 13-14 до 18-19 години някъде, през която родители и деца минават през "усъвършенстване". Ще те "мразят", ще мислят, че ти си враг "нумеро уно", защото си източник на ограничения и т.н. Така че се подготви за това. ОставИ я да поработи малко - моята дъщеря така си работеше всяко лято след 7 клас - обичаше да има "свои" пари.
Но и прекалените ограничения водят до обратен ефект. Ще вземе да ти спретне някой номер като моята - на 21 се омъжи, уж да избяга от нас, родителите . Сега се натискаме да продължи унивеститета, но и бебето трябва да се гледа .
Виж в колко по-изгодна ситуация си от мен!



Тема чакай, де...нови [re: koм]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.08.07 11:36



...нали каза, че младежът, с когото са натрупали тази зашеметителна сметка, е 18 - годишен!?

И той ли е педофил?
Ами аз, като съм на 24 (вече го казах, така или иначе) каква съм? Отломка от мезозоя?



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 11:43



И аз преди години бях в същата ситуация. Смених й картата, дадох й прима и й казах с лимит 15лв. на месец да се обажда на когото си иска.
Ако съм на твое място ще запиша сумата като пари, които съм дала на заем и ще искам да ми ги върне по-някакъв начин.
Мойте деца работят от малки и знаят цената на парите, затова не я спирай, нека поработи и види как се изкарват парите.
Ограничаването не води до нищо добро, просто трябват много приказки и напомняне на грешките.
Трудно е, но тя е много малка и смята, че всичко, което лети се яде!



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.08.07 12:04



Здрасти Ком

Сигурен съм, че все ще намериш някой дето не му е окосена ливадата на вилата, боядисана оградата, нужда от лек строителен труд, може и хамалски.
До като бях женен плащах трите мобилни и стациото аз, та знам за какво иде реч. Няма начин да не знаеш, че в Бг цените на мобилните са значително по-високи от САЩ. Имам съвсем преки наблюдения от последните няколко години.
Хехе
Бели кахъри са това приятелю. Сега моя синковец е вече на 21 и здраво държи майка си за финансовата й безразсъдност. Най-малкото, че взима повече от три пъти по-висока заплата от нея.
Сумичката, дето ти е спретнала щерката дано да е еднократна. Момичетата са по-разсъдливи от момчетата в много отношения. Моя беше като ледоразбивач на нейната възраст. Климаше възпитано с глава и продължаваше по неговия начин.
Да ти е жива и здрава красавицата. Пийни едно и се кротни.
Аз да му мисля, че една фурия на почти осем години вече, от силно женски пол ме гледа очаровано при всяка среща.
Пиши за развоя на събитията да имам готовност и аз за след няколко годинки.



Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: Orcad]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.08.07 12:47



Моя беше като ледоразбивач на нейната възраст. Климаше възпитано с глава и продължаваше по неговия начин.





Тема Re: Да я убивам направо илинови [re: koм]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано03.08.07 13:50



мда, и нашия татко имаше подобен проблем, но сметката беше 83 лв/ щерката 13 годишна/ беше бесен. забрани за излизане, прибираше я от училище...2 седмици. после всичко по старо му. ох, деца...какво да правиш. важното е да сте спокойни и да си вярвате





Тема Хей - не се обиждайнови [re: Markizata]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 17:41



ама ти май още не си пораснала. Все едно чувам дъщеря си.


Разбира се, че конкретния младеж не е педофил. Просто и на него толкова му е акъла, защото - същата сметка ще бъде платена и от неговите родители. Впрочем - като разгледах подробно разпечатката - той по едно време е спрял да се обажда, което ми говори, че най-вероятно сметката им е дошла по-рано.
Друг е въпроса, че и интернет е пълен с мои набори, които също "минават" за 18 годишни, но - за теб това притеснение е трудно за разбиране. Просто не си носила отговорност за тийнейджър до сега. Пак ще си говорим след време.



Тема Е, чак до тамнови [re: Ckpитa]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано03.08.07 17:49



няма да се стигне. Виж, че няма да и купя лап-топа, както бях планирал - няма. Примерно, де.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.