Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Автор miraboo (начинаещ)
Публикувано03.08.07 12:11



Имаш право да искаш всичко.
И аз искам да имам телескоп като Хъбъл за да си гледам звездите, ама се задоволявам с това което имам, щото това мога да си позволя.
Та мисълта ми беше щом можеш да си го позволиш това дете от женен мъж и материално и морално и емоционално не виждам защо ти е чуждо мнение!
Хубав ден ти желая

Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло



Тема Re: много морал бенови [re: Лили]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано03.08.07 12:35



Не, нещо не си разбрала. Не става дума за това, че детето би било само с един родител, а за това, че при създаването на едно дете по този начин, се замесват доста хора, което би трябвало да се има предвид. Желанието да имаш дете е нещо абсолютно естествено, но когато го искаш от вече женен мъж, който има съпруга и други деца, ситуацията става твърде комплицирана, меко казано, не мислиш ли?



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 14:17



Аз съм преживявала нещо подобно, но от другата страна. Имахме една много близка семейна приятелка, т.н. стара мома... тя в един момент започна да убеждава мъжа ми да й направи дете... решила е , че го харесва, че гените са му ОК и т.н. Аз не знаех, но мъжът ми ми каза. Той категорично отказа. Ще ти кажа, че ми стана страшно неприятно. Мъжът ми не е някакво дърво и да знае ,че има дете и да не му пука от цялата тая работа.... нещата се объркват в много посоки и ти сигурно не си даваш сметка колко е глупаво всичко това...



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Авторstrangebrew (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 22:30



Разбира се, че имаш право... Защото се надяваш, че този мъж ще оцени "жеста ти" и ще допълзи на колене. Той сигурно само за това си мечтае.
Всъшност, аз знам за една успешна развръзка на дилема, като твоята. Нашата "приятелка" забременя и само след 11 месеца наистина роди. Пожелавам ти да пожънеш, каквото си посяла.



Тема Re: имам ли правонови [re: Kaтя]  
Автор strangebrew (no definition)
Публикувано03.08.07 22:46



Напротив, Катя, те много добри знаят какво могат да объркат - и нямат нищо напротив, стига собствените им мераци да са задоволени. Друг, ама съвсем друг е въпросът, дали те са наясно какво искат. Имаше един израз на френски (да ме прощава Анбра, френският ми е в то-до листата) - ла фоли де ла вюпер.
Според мен, намеси ли се такова вюперче в живота ти, положението е неспасяемо.



Тема виж тинови [re: strangebrew]  
АвторXA (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 10:09



Много е бързала да го роди вашата "приятелка" :) Тези да нр би да ги носят по-малко :) Но едва ли си го е посяла сама!!!!Нали знаеш че мъжа ти е има желание да и го посее:) Така че не приятелката е виновна! Ако мъжа ти не е искал дете от нея е бил достатъчно с акъла си да не свършва в нея. Тя едва ли го е стискала между краката си





Тема Re: виж тинови [re: XA]  
Авторstrangebrew (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 10:35



Да, така е донякъде.


Според мен той не беше съвсем наясно какво иска, та се наложи тя да бъде по-активна - обаждания по телефона, мобилизация на родата и пр. Балканска сапунка.



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано04.08.07 16:43



Абсолютно! Имаш право да искаш да имаш дете от човек с който емоционално и сексуално си обвързана.
Дали, обаче, той ще е съгласен на това - съвсем, съвсем отделен въпрос!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.