Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 10:41



Лили,
Не трябва да се оставяш да те убеждава някой отвън. Ти самата трябва да си убедена за себе си в правотата на решението си, каквото и да е то. И задължително да стоиш винаги зад него, и нищо на света да не може повече да те разкандардиса, или да те накара да се колебаеш защо си постъпила така, или иначе.
Затова премисли пак. Не се съгласявай веднага с болшинството мнения. Твоя живот ще си го живееш ти, твоите отговорности, ти ще си ги носиш.
Ако наистина се те убедили хората толкова бързо, то значи не си била готова да имаш дете...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: имам ли правонови [re: anbra]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 10:53



Знаеш ли anbra,разума ми казва непрекъснато че трябва да бягам далеч от него и да го забравя.Той ме подлъга (или обърка) и аз забатачих тотално живота си,който беше горе-долу вред преди да го срещна.За първи път се чувствам безкрайно глупава,не мога да се понасям на моменти.Знам че не може той да е единствения на тоя свят :)Но все така неуспешно продължавам да си го втълпявам.
Затова хем много искам дете от него,понеже за мен той е въплъщение на всичко,което съм срещала до сега в отделни мъже,хем знам че това ще е тотлна грешка за вбъдеще.Мисля че ще ми помогнете да се излекувам накрая от тази натрапчива мисъл за него



Тема Re: Ха,нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 11:05



тук уцели десятката!!!
И аз това искам да попитам - за последствията за това семейство. Щото едно е да кръшне мъжа и да се прибере при своите (не че е оправдано), второ е да направи дете на чужда жена, щото ти си такава - от която и страна да го погледнем.
Смяташ ли, че твоето щастие (с въпросното бебенце) е редно да се изгражда на гърба на чуждото нещастие?



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Автор won (cool)
Публикувано02.08.07 11:29



Не, нямаш право да постъпиш така?Ако го попиташ него за това и той не е съгласен, ще се съобразиш ли с отговора му?
Имаш избор винаги, но нека щастието ти и това на детето ти да не е за сметка на болката на някоя друга майка (жена).
Има свободни и свестни мъже, но гледай да не се влюбиш в собственият си идеал за мъж, а в реален такъв.
Успех!

"Споделете!"

Редактирано от won на 02.08.07 11:31.



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Авторlakshmi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 12:51



Не разбирам как един човек който те е подлъгал, объркал и забатачил (с твоя помощ) живота ти , да е въплащение на всичко.



Тема Re: Ето,нови [re: Лили]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 12:53



сега нещата се поизясниха за мен. И аз също ще ти кажа - не, недей да искаш дете от него. Защото ти не искаш детето, а искаш мъжа, а това не е едно и също. И изобщо не си готова за дете - прекалено много мислиш за себе си - не, не те упреквам, просто моментът ти е такъв. Първо трябва да се измъкнеш от тая ситуация, в която се намираш - зависимостта си от този идеализиран образ. Как ли? За всеки е различен пътят - ако поразровиш в клубната история, ще видиш колко пъти е имало подобни случаи и как съветите към тези хора /по-често дами/ са почти едни и същи. Защото няма сто начина за това, но първият, със сигурност, е да го поискаш сама. И да тръгнеш по този път - на психологическото откъсване. Имаш доста неща да противопоставиш на любовта си - на първо място неговото семейство, което не бива да пострада заради тебе. Ще кажеш, че това е негов проблем. И да, и не - всеки отговаря за собствените си действия - ти -за твоите. Понякога се налага да жертваме себе си, когато това е единственият изход да не бъдат по наша вина нещастни хора, които са непричем. Това е достойното в случая. Дори и както казваш да останеш "цял живот вярна на сърцето си", което, повярвай ми, природата се е погрижила да не се случи почти никому в подобна ситуация. Освен съзнателните усилия, които трябва да продължиш да полагаш, най-верният помощник е времето. Банално, клише, но факт...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Има само 1 проблем.нови [re: Лили]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.08.07 13:51



Ако си дадеш ясно сметка за нещата - ще излезе че искаш дете. Не от него специално.



Тема Re: имам ли правонови [re: Лили]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.08.07 13:53



Много е глупав една такава фикс - идея - "той и никой друг никога"! Аз така бях на 16 - 17...Не сме ли порастнали за тия работи?
Човека е женен. Явно връзката ви е прекратена. Какво има да се влачиш след него повече?
После - "искам дете от някого" не е като "искам шивача Петко да ми скрои роклята !" - помисли си това в частта, че никой няма да страда, освен теб. Мислиш ли, че това дете не би страдало? как ще се чувства то? Като прищявка на майка си? Сувенир, който си е взела за спомен от един мъж, който не е можела да има?
А семейството на този мъж дали няма да страда, когато се разбере, че той е имал извънбрачно дете ? Или, и детето ще го пазиш в тайна от света, както и връзката си?
А, този баща, дали, в крайна сметка, няма също така да страда?
Изобщо...мисля, че трябва да още порастнеш преди да се замислиш за такава отговорност като деца.



Тема Re: Само ако знаеше за какво иде речнови [re: Markizata]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 15:04



момата, нямаше да помисли подобно нещо. Имам познато семейство (които вече не са семейство), точно поради такава прищявка на девойката. Сега детето е 4 годишно, бащата е ни женен, ни разведен - живее при първата си съпруга, с която са разведени, вечно са в конфликти и прочие, първото му дете се разболя, получи нервни кризи като разбра, а тази, която му е родила извънбрачно дете - не иска да я види, детето си - също.

.
Мислете за тия работи, момичета, то не е само "обичам те, давай..." (грубо казано)



Тема Re: Ето,нови [re: anbra]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано02.08.07 15:37



"...ако поразровиш в клубната история, ще видиш колко пъти е имало подобни случаи и как съветите към тези хора /по-често дами/ са почти едни и същи. "

Имаше една "хубавица" преди 2-3 години, която трапища прори докато и направиха бебе, а след една година ревеше, че го нямало на първия рожден ден ...



Това е положението ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.