Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Моля за помощ, наистина!!нови  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 17:09



ОК, това не го очаквах. Имахме проблеми, но не бих ги нарекла толкова страшни. Женени сме от 15 години. Имаме дете на почти 3. Живеем в чужбина.

Това лято моят ходи в Българиа. Върна се абсолютно променен. Стана груб, започна да не се прибира, и т.н. На мене и детето никакво внимание. Случайно попаднах на брой емейли и чатове записки, където видях, че там е "обсебен" а и тя от него с една българка, разведена, с големи деца в университет и с внуци!!! Аз съм на 35 години. Моят е на 50!!! Тя е негова бивша съученичка и бивша жена на негов много добър приятел. Емаилите са пълни с виртуални целувки и по-сериозни неща.

Моят не е Ален Делон. Сигурна съм, че тя просто иска да емигрира или се интересува от парите му. Той обаче е толкова заслепен, че нищо не го интересува. А и тя знае как да го манипулира, явно, четейки това което видях.

Аз повече на този мъж не мога да се доверя. Но какво да правя с дете под 3 години в чужда държава, с не много сигурна работа?????? Нямам дори един роднина тука.

Моля за съвети и подкрепа!



Тема ?нови [re: пoтpeceнa]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 17:23



Моят не е Ален Делон
Аз повече на този мъж не мога да се доверя
какво да правя с дете под 3 години в чужда държава, с не много сигурна работа?


ми, да пуснем подписка да ти съберем некви пари освен



Тема На първо време, НЕ ЧЕТИ ЧУЖДАнови [re: пoтpeceнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано30.07.07 17:40



кореспонденция - мъжът ти може да е собствено, но не си го раждала ти, нали? Много нерви щеше да си спестиш. Второто , което искам да ти кажа е, че ако нещо трябва да стане - то се случва, така, че и без да се унижаваш да ровиш в личните му дела щеше да разбереш един ден. Трето - дай му време и бъди СЕБЕ СИ! Може да е просто увлечен, а ти със твоето поведение на нервност няма да подобриш атмосферата. И - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не му казвай , че си ровила в кореспонденцията му! Така правиш една и съща грешка втори път. А това за "случайното" попадане - хич не го вярвам! Преди време имаше подобна тема, там жената обаче беше "случайно" попаднала на СМС-и на приятеля си!!! Няма случайни неща! Потърси темата и почерпи опит. А виж, това, че си сама с дете в чужда държава е проблем, който, ако евентулано те постави в ситуация на неизбежност, трябва да решиш сама. Аз лично не знам какъв ценз имаш и с какво се занимаваш там, за да мога да знам как да подходиш. Успокой се и се занимавай с ТВОИ си дела, нещата ще се подредят - по един или друг начин!





Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано30.07.07 18:00



Звучиш доста уплашено!
Все пак, няма да е зле да споделиш в коя страна си и дали престоят ти там е легален. Имаш ли право на работа, оправяш ли се с тамошния език и прочие...
При по-конкретна информация по-ясно и конкретно може да получиш помощ.
Успех!



Тема Re: На първо време, НЕ ЧЕТИ ЧУЖДАнови [re: parvaty]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 18:05



Баси , само що не ти казаха да се гръмнеш. Затова много не ги обичам тези форуми , защото можеш да прочетеш всякакви глупости. Аз съм била с малко дете на ръце между чука и наковалнята-искаш да се разделите , защото няма по-лошо от изгубеното доверие , неможеш защото това малко дете трябва да бъде гледано. В моя случай детето беше болно в твоя работата пак не е добре. А като се включи и промененото отношение нещата отиват на лошо. Никой неможе да ти даде добър съвет именно защото незнаем дали можеш да се оправиш сама. Да си траеш - това аз не го умея. За теб незная. Разговор според мене трябва да има - право куме в очи, както се вика. Не можеш да живееш в неведение. Сега се сещам за вариант в който твоичкия да не се връща сам в България. Нали се сещаш-очи които не се виждат се забравят. Но трябва да си внимателна хубавицата да не кацне в при вас че те такива са много упорити.А за възрастта мога само да кажа , че отначало си имала предимство с визия и младост , но сега предимство има тя с общи спомени и възраст не уронваща неговото самочувствие. При нея не се чувства дядото с младото момиче.



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано30.07.07 18:11



Я се стегни, как така, какво ще правиш?!? А какво щеше да правиш, ако те беше зарязал с дете в БГ? Ще ти кажа: пак същото!
И защо си се предала веднага? Това което ти не намираш за страшен проблем, може да изглежда "чудовищно" за него. Говориш ли с мъжа си за тези проблеми?

Въобще сигурна ли си, че се държи грубо с теб заради някакви чатове с друга жена? Струва ми се, че става въпрос за някакъв флирт или сексуална игра, де да знам...Като нищо се изживява като Дон Жуан...

Да не говорим, че той физически не е близко до нея. Я го хвани за ушите, да си говорите и да се изясните първо, къде е проблемът...чак като се изясните ще биеш отбой (ако се наложи!).

ПП А за Ален Делона напълно те разбирам, но това в случая не е определящо



I'll think about it tomorrow!

Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано30.07.07 18:23



За виртуалните целувки съм на особенно мнение. Ако всички жени, на които пращам подобни си имат проблеми после, след това си имат заради това проблеми, то предупреждавайте. Да не объркам нещо

.
Иначе 'по-сериозни неща' не схващам точно какво е (в смисъл в Е-Маил-и и пр.)
Дали наистина е обсебен? Може би са просто приятели и нищо повече. Доколкото разбирам и тя е на около 50. Чак пък толкова да е 'хлътнал'. С внуци е жената казваш!!! Абе какви мъже си избирате?
Сега сериозно. Какво означава 'започна да не се прибира'? Ако проблемът е в това 50-годишно , хмн, гадже в БГ, малко несеризно ми се вижда. Тя нали си е в България, а той не се прибира - логично е да се предположи, че едва ли е при нея.
Според мен имате проблем и то сериозен. Това, че си общува по един или друг начин с негова бивша съученичка е само израз на останалите проблеми , които предполагам, че имате. Моят съвет е първо: да седнете да си поговорите сериозно ако има начин. Второ: ако няма начин да си поговорите (и без никакви караници), изхвърли от главата си всички предварителни нагласи, седни и напиши на един лист в какво се изразяват според теб проблемите в брака ви. Грях ми е да си го помисля, но опитай да разбереш по някакъв начин дали няма нещо, в което и ти да си малко виновна. Ако има, опитай се да го признаеш. Ако пък няма и просто той е решил да се прави на 'мъж'... ами ти си на 35, вземи се в ръце и не се самосъжалявай. Не знам в коя държава си, но на повечето места ще оцелееш и без мъж до себе си (макар и с дете).
(Абе защо ходи той без теб в България? Ти защо не беше с него?)

Avatarx

Тема Re: На първо време, НЕ ЧЕТИ ЧУЖДАнови [re: parvaty]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 18:35



Беше го оставил отворено на компютъра, който ползваме заедно. И аз очаквам подкрепа...



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.07.07 18:39



Боже, Божееее, бе какви хора сте вие беее ?? Ми че аз кат имам време за губене с малко ли мъже се занасям и в клубове и в ICQ ??? На думи какво ли не сме правили. Добре, че съпругът ми е грамотен и е чел Конституцията на Република България, и по точно нейния Чл. 34. (1) Свободата и тайната на кореспонденцията и на другите съобщения са неприкосновени.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема значи е искал да ти каже точно това, [re: пoтpeceнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано30.07.07 18:58



което си споделила - че си има връзка. Виж, ВИНАГИ ще има други жени - различни и т.н. Щом вече не го искаш - едва ли причината е интернет другарчето му, сигурно има и друго - намери вариант да го напуснеш. Това е! Ти сама си го написала - нямам му доверие - а без доверие една връзка не става!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.