Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Много интересно въпросче е това...нови [re: Apxaнreл]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.07.07 22:54



Аз лично не мога да бъда приятел с някой, когото съм обичала безумно... Поне в началото на раздялата, ако същата не е провокирана от мен... Искам малко време, за да мога да приема разумно факта, че вече ще гледам очите и устните на човека срещу мен без право да потъвам в първите и да целувам вторите... Всъщност, само веднъж съм се разделяла с мъж без аз да го искам (като изключим бащата на дъщеря ми, но него не го исках, въпреки, че ми беше мъчно, че трябва да направя това, което направих преди време... Просто видях, че не сме един за друг, и няма смисъл да се женим, пък после да се развеждаме... дълга тема...), и до ден днешен - близо четири години - не съм го виждала... С първото ми сериозно гадже останахме близки, но за него си мисля, че е единствения мъж, който ме е обичал така, че дори след девет годишна раздяла да идва винаги, когато ми притрябва... Така, че въпроса ти е хубав, а отговора - с две думи - зависи от страстта - като тя премине, вероятно можеш да гледаш любимия дружелюбно, докато ти се иска да го любиш, за приятелство не може да се говори. Поне според мен.



Редактирано от parvaty на 31.07.07 22:55.



Тема ...хммм ...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано31.07.07 22:54



... мерси и на теб... за отговора...
Предполагам че много си държал на нея... макар, че не разбирам след раздялата тази близост за която ми говореше...
Аз лично не бих си легнал с жена, с която съм решил да остана само приятел.... просто няма как да я погледна отново като сексуален обект... след като я няма интригата... закачката и страста... но това е само мое мнение....
А за децата ти... дано занапред повече ги виждаш и да се гордеят с теб... (това е едно пожелание... което ще се радвам да се сбъдне)...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: даа твое право...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторxaxolina (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 22:55



Това за съжаление и аз не мога да разбера.
Мога да разбера това, че мен не обича, но детето, че не обича-не.



Тема Re: даа твое право...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано31.07.07 22:59



Знаеш ли колко често се случва. Развод...и бащата потъва вдън земя. Мисля, че това е още една от причините бившите съпруги да се озлобяват. Те остават сами с детето и се налага да обясняват защо татко го няма и кога ще дойде...

Знам какво е, защото съм го изпитала на гърба си. Само че не бях съпругата, а детето





Тема Re: ...хммм ...нови [re: Apxaнreл]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.07.07 23:00



Децата-те ми останах смисъл на живота.
Единият работи, а другият учи-в един град са и двамата.
Невероятна радост за мен е да ги чуя по Скайпа и накрая на разговора да им кажа, че ги прегръщам и ги галя по косичките.

Толкова бяхме щастливи като се родиха двете момчета
Но, аз не знаех, че най-близкият човек в живота ти може да се промени и да те предаде.



Тема Re: даа твое право...нови [re: xaxolina]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.07.07 23:02



Даааа, уви, сложно нещо са промените у хората.
Аз, допреди 5 г. нищо не знаех за тези промени.



Тема Re: ...ясно... вече ми е ясно... [re: xaxolina]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано31.07.07 23:04



Разбрах те добре. Оприличих се с теб по нежеланието да я виждам , чувам и да имам какъвто и да е контакт, освен в най-неотложни моменти.



Тема Re: даа твое право... [re: MonaMonsano]  
Авторxaxolina (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 23:05



това е още една от причините бившите съпруги да се озлобяват
Само с това не съм съгласна, не бих могла да го направя.
Първо аз съм си го избрала той да е баща на детето ми (какъв избор ще кажете!) и второ аз съм абсолютно безразлична към бившия (времето ми помогна за това)



Тема ...а някои хора си заслужава... [re: parvaty]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано31.07.07 23:05



... човек да остави за приятели....
И без това така бързо се губят (кога от глупост... кога съдбата ги отнема)... та е кофти когато не може да запазиш един такъв...
Мерси...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Дааа, и въпросния мъж мислеше като теб, [re: Apxaнreл]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.07.07 23:11



но аз му отказах на няколко пъти покани за обяд и вечеря - приятелски - защото наистина много го обичах и ми беше болезнено да дишам без него... прекарах месеци в тъга и плач... не искам да се сещам за това... много ми харесваше, сякаш бяхме сродни души... но, имаше ужасно много неща, през които не можахме да минем... така, че не му дадох шанс да ме запази... Честно казано, разбирам твоята гледна точка, но за мен там, където е виреела Любов не може да има приятелство... Винаги има елемента "ако беше направил/а това, или не беше направил/а другото, още да сме заедно" или пък "с какво този или онзи ме превъзхожда" - чувала съм подобни от мои бивши, затова ти казвам, че за мен е трудно... Но, хората сме различни, и затова Светът е толкова интересно местенце

Моля




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.