Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема На почивка - как и с кого?нови  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано30.07.07 11:17



Клубарчета,

Как си организирате летопочиването? Сами ли почивате /с децата/ или предпочитате да се комбинирате с приятели? Ако сте опитали и двете, кое ви действа по-разтоварващо?
Изобщо, дайте да си поговорим на отпускарска тема, че аман от тая работа





Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано30.07.07 11:36



Веднага се включвам, най-добре ми се отразява да съм с приятели и техните деца. За морето говорим. Бандата на Оушън се занимава със собствените си проблеми, а ние останалите с нашите си.


Ако имам нужда от презареждане на батериите, то тогава ми е небходима планината и спокойствието, но и липсата на всякакви двукраки индивиди в достатъчно голям радиус от мен...



Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано30.07.07 11:51



Първо трябва да имаш избор - докато моето дете беше завързано за мен, си ходех с него. Един път опитах с него и с приятели с техния син - малииий, едва оживях и сега имам твърдо правило - ако може без деца, ако не- максимум с едно.
Сега детето ходи с гаджето...


И аз съм човек свободен. Залагам на ходене с приятели, но мястото да е цивилизовано и, ако е курорт, да съм сама в стая. Може и на вила нечия - там ми е добре, защото мога да си взема псето с мен /всичките ми приятели са кучкари/ и да не се притеснявам, че вкъщи може и да пропуснат да го разходят или нахранят. А най-много от всичко обичам да ходя у едни приятели в едно пловдивско село - ммм, огромна библиотека, Окуджава, страхотни домати и на място произведена ракия, кучета и котки навсякъде, а със самото семейство ни свързва невероятна любов и привързаност - това са безкрайни топли вечери, разговори, пълно разбирателство, взаимна подкрепа и неистова радост, че пак сме заедно, Висоцки, всякакви руски песни и романси и всичко това някак извън времето... Няма звънци, няма фиксирани часове, няма бързане, гонене на срещи, няма ангажименти... Това е единствената почивка, която чакам с нетърпението от детските си години. Още две седмици и живот и здраве, отивам там...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: anbra]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано30.07.07 12:42



Направо ти завидях, благородно разбира се. )))) за пловдивското село. ))



Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: KatrinKa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано30.07.07 13:00



Уфф, има защо...
То не ми стигат думите да опиша как ми се отпуска душата там...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: anbra]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано30.07.07 13:09



Всеки трябва да си има по едно такова местенце. )))



Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: KatrinKa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано30.07.07 13:11



Ако си нямаш, от сърце ти желая скоро да си откриеш.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Мога да кажа с кого ненови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.07.07 16:49



трябва да почиваш.
1. С крокодилче, което го мързи да почива;
2. С приятели с глезени деца. Такива могат да ти скъсат нервите, колкото и да са готини сами по себе си;
3. С мама, тате, свеки и съпруга на свеки.
Иначе една от най-хубавите ми почивки беше с приятели. Другата беше с мъжа ми, когато за първи път отидохме заедно на море и бяхме оставили детето на баба му. И определено на планина си почивам повече, макар да обичам и морето.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: На почивка - как и с кого?нови [re: anbra]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.07.07 16:59



Анбра, там между кучешките колибки може ли да се намери едно местенце - ще сложа малко слама - друго не ми трябва. Обещавам, ще разхождам помиярите, ще храня котараците, ще беля доматите, краставиците, ще режа салатките, ще мия съдовете ... каквото кажете, ще паля огън за барбекюто....





Тема Re: На почивка - как и с кого? [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Итa ()
Публикувано30.07.07 17:20



С детето и с големия племеник. По-късно ще се присъедини и сестра ми. За тогава не ми се мисли. Децата общо стават 4

. Подозирам, че после ще съм за психиатрия .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.