Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Предизборно студио. Мнения, разсъждения, критики,  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.07.07 02:44



хвалби, програми за развитие, самохвалене и т.н. Най-вече! Тук е мястото за разсъждения на тема: Що е това модератор/стване/ и има ли почва в този клуб?

---------------
Извинявам ти се, Маме, ама ме хванаха нервите. Пак. /Асасин/
---------------
Оттук надолу е Мамето.
---------------

Изпълнявам стриктно желанието на Алби, както и препоръките на Ком и Били - пускам тази тема, за да си чатите временно в нея, да си флеймите, колкото ви душа иска по повод изборите!
Чувствайте се поканени - плюйте и се обиждайте един друг...разкривайте интриги, ковете заговори и избистрайте образа на идеалния модератор, клкото ви душа иска!


Но тук и само тук!
Други неконструктивни теми, свързани с избора на втори модератор ще се трият или заключват, без допълнителни обяснения от моя страна!
Дано тази тема да е достатъчна за "бойно поле", въпреки че опитът ми друго говори...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от ASSASSlN на 19.07.07 12:09.



Тема Re: Дискусия относно изборите [re: MamaNetty]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.07.07 02:56



Опитът ти е прав да ти говори, че ще летят лайняни снаряди още дълго време, и че ще има доста "случайни" странични попадения, както и че всеки, който има да разчиства сметки, ще се опита да го направи.
Бих искал мнението ти както като модератор, така и като клубар, какво трябва да се прави с тези клубари, които пишат някакво мнение и после го трият, така че в клуба не остава следа, но не и в пощата. И как трябва да се отговори на подобно мнение, особено ако то е обидно? Обида има, но следи от нея няма, и отговорилия на практика ще бъде изкаран агресор, просто защото първият ще е изтрил мнението си.
Какво ще кажеш за този казус?

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Дискусия относно изборите [re: Severous_Snape]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.07.07 03:04



Нямам много време да задълбавам в твоят въпрос, пък и той не касае изборите, но щом питаш - мисля, че всеки има право да си изтрие темата в рамките на оставеното техническо време.
Останалите клубари обаче на свой ред имат право да решат, че той е гузен, скрива нещо, или че си играе игрички ...и да си създадът мнение за личността му.
Аз на такива хора, които не си държат на думата и не са отговорни за написаното - просто не обръщам внимание до степен да си пиша бележки с тях. Съветвам те и ти да правиш същото.
Животът, Снейпи е безумно кратък, за да го харчим по този начин.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Дискусия относно изборитенови [re: MamaNetty]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.07.07 03:15



Мненията ни съвпадат до много голяма степен. Оставям си по едно наум за такива хора и след няколко бележки на ум просто започвам да ги заобикалям.
Желая ти спокоен остатък от нощта.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Мда-а-а.нови [re: Severous_Snape]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.07.07 03:22



Няма да е спокойна нощ, ама нейсе.. Лека и на теб!

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Дискусия относно изборитенови [re: Severous_Snape]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.07.07 03:22



Това с триенето на мнения е практика на наша роксанка.
Ти си получаваш мнението в пощата. Там пише(давам пример с твой отговор до мен)
Severous_Snape отговор на вашето мнение в: .
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=razvod&Number=1947596870

Съдейки по това, което пишеш почвам да се питам дали Роксана няма известно основание да те напада. Били е крайно неподходящ за модератор и това е очевадно. Само не разбирам защо го предлагаш. Може би ще ни обясниш?

<font color=green>По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.</font color=green>

Как ще бъдеш изкаран агресор???

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Дискусия относно изборитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.07.07 03:28



Цитираното от теб мнение си стои в темата където съм ти го постнал. И не беше Рокси а наш уважаван клубар. Роксана може и да е воювала много с мен, но с мен тя е спазвала определени правила и не е трила мненията си.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Дискусия относно изборитенови [re: Severous_Snape]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.07.07 03:34



нали затова давам пример с него??? Питаш как се доказва - отговарям.
Я си опресни паметта, не се ли оплакваше точно ти в един друг клуб, че роксанка те заяжда и после се трие??????

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Дискусия относно изборитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.07.07 03:37



В случая ставаше въпрос за човек, който всички приемат с доверие. Точка.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: Дискусия относно изборите [re: Severous_Snape]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.07.07 03:42



да, ОК. това е просто начина да докажеш. Абе комшууу, айде да спим бреее, от дир спомени няма. лелееее, кой дявол ме накара да си включа компа кат се прибрах.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.