Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Аз добре си чета,нови [re: djavolche]  
АвторCтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 01:13



Ако си се почувствала обидена, вината не е в мен, просто неправилно ме цитираш, а, аз ти отговорих, посочвайки грешката


Хапвам малко пъпеш с мед, взимам душ и лягам да спя!
Лека нощ!



Тема Re: Аз добре си чета,нови [re: Cтpaнниk]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано29.07.07 01:27



Тези думи и обръщения към мен са твои:

1.Бе, ти, май си на доста бири....

2.Бе, куку, ....


Явно такъв ти е манталитета!



Приятни сънища!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Аз добре си чета,нови [re: djavolche]  
АвторCтpaнниk (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 02:04



Като не разбираш от шега в събота вечер, космосът ли е крив на ракетата?

Ха, ще ми определяш манталитета!
Айде, като си изпиеш кафетата сутринта, тогава пиши!

Хем не помниш, хем глупости пишеш!





Тема Re: Аз добре си чета,нови [re: Cтpaнниk]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано29.07.07 02:11



Не знаех, че да наричаш някого куку е шега в събота вечер!



п.п.Надявам се да намириш себе си и да бъдеш щастлив!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Длъжни ли са мъжете?нови [re: Cтpaнниk]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.07.07 10:21







Тема Re: ...Аре стига бре ....нови [re: Cтpaнниk]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано29.07.07 10:22



Искаш да кажеш, че ти разглеждаш плащането на сметката, включително и тази на съответната жена, като един вид инвестиция в бъдещ контакт?


А що се отнася до количествената част на сметката, особено ако става дума за първа или първи срещи, то един мъж има шанс да си направи и някои изводи за жената, която евентуално е поканил. Имам предвид, че твърде нескромното поръчване на ястия, питиета и прочие и твърде "дебела" сметка като краен резулат( която плаща мъжът) в случая, не влиза в разбирането за добро възпитание.
Когато става въпрос за връзка... няма да се повтарям. По- горе съм изразила мнението си.
Но да се разглежда всяка почерпка като "вноска" с оглед на бъдещи ползи, ми се вижда доста ... немъжествено.



Тема Re: Оооооо!нови [re: Cтpaнниk]  
АвторNoName (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 12:49



Тцъ, тцъ, тцъ...... какви са станали жените...... Какво безобразие!!!!!! да поиска с половин уста да си плати сметката - с цяла е трябвало да поиска, дори ако се наложи и грозна сцена пред сервитьорката да направи като и тя извади пари. В никакъв случай не е трябвало да позволи ти да оправиш сметката, приемайки го (най-малкото) като възпитан жест от твоя страна.....
Прав си, аман от елементарни еманципантки.........



Тема Re: Жалки еманципантки!нови [re: Finch!]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано29.07.07 15:18



Да, Finch! И аз съм готова винаги да платя цялата сметка. Не смятам, че някой трябва да ми е длъжен, или аз да съм му длъжна.
Въпросът обаче опира и до други неща, например до елементарен етикет, че този, който кани поема сметката, а поканеният е длъжен да се съобразява с човека, на когото е "гост" - демек да не е лаком като триглава ламя или Алф.


Смятам, че всичко е до възпитанието, светоусещането - такива ми ти едни работи - дето не се учат в училище.
Да прекараш другарчето с някоя сметка, според мен е евтин тарикатлък



Тема Re: ...за по-голямата част...нови [re: kuhata leika]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано29.07.07 15:22



Явно душата за някои вирее само в големи цици





Тема Re: Длъжни ли са мъжете?нови [re: Finch!]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано29.07.07 15:30



Клипчето е мноо кефещо! Очаквах накрая да се появи някой неУгледен пич с ръждясал пикап поне на 30 години и тя да се качи при него, ама даже и това не стана. Значи в крайна сметка на нея никой не може да й угоди






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.