Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моето щастие = негово нещастиенови  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано23.07.07 16:14



Това е...

Има ли други с такова усещане или съм само аз?

Още едно мое прозрение. Колкото съм по-щастлива, спокойна, неизвестяваща го за плановете си, толкова повече го тегли към мен?! При това не защото иска да е с мен... Май го мъчи мисълта, че аз съм го преживяла, че "толкова лесно" съм го загърбила, а той страдал и "ме обичал"?! Последното слагам в кавички, защото вчера (повтарям се малко с друг свой постинг) чух, че всъщност имал шанс за онази идеална връзка.

Е какво иска от мен тогава? Защо не може да ме остави на мира?

I'll think about it tomorrow!


Тема При меннови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано23.07.07 16:38



усещането е по-скоро обратното - когато е с проблеми - ми е по-мила.



Тема Re: моето щастие = негово нещастиенови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано23.07.07 16:39



Иска вратичката да не се затваря и като/ако не му мине номера с другата, да се завърне на меко и постлано.
Елементарно е, ама трябва малко дистанция, за да го осъзнае човек.



Тема Няма такъв филмнови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано23.07.07 17:19



Усещането ми е познато, обаче е напълно погрешно. Неговото се нарича подсигуряване. Когато се отдалечаваш, застраховката изтича. Но това няма общо с щастието или нещастието. Просто е малодушен.

Абе, мацки, я ги стягайте тия мъже! Не им давайте нишани, че заприличват на мухльовци. Ако не ви дават нужното, пуснете ги на тревопас - да дадат каквото могат на някоя друга, която се задоволява и с по-малко. И да освободят мястото на подходящия. Докато не поискате истински мъж до вас, просто няма да го получите, това е.

Хубавото тепърва предстои


Тема Re: моето щастие = негово нещастиенови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор swift (mind)
Публикувано23.07.07 17:27



Типично за човек, дето егото му е по-ценно от всичко друго. Това не е любов. Това е усещането, че нещо дето си смятал, че ти е в кърпа вързано, започва да се изплъзва. Затова губи почва под краката си. Нищо повече от грозен егоизъм.




Тема Re: Няма такъв филмнови [re: Pocu]  
Авторrygge (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 17:37



А, Роси, нема лабаво



Никакви ниши и компромиси засега. Искам си пространството, да съм сама, а вие със съветите си от другата тема само потвърдихте решението ми...

Не само това, ами и документите за развода ще оправя, ако може още тази седмица. После ще мислим дали ни е приклЮчила връзката наистина и кой се е подсигурил и кой не.
Той и без това разправяше наляво и надясно напоследък, че не бил искал да се жени, ама не бях аз тази, която коленичи на средата на улицата Вчера пак поредна глупост изръси, бил го направил заради мен , бил ме обичал и за да ме направил щастлива?! На кукуво лято. Ние се оженихме 2 години след предложението му..ей ме на "щастлива"

Явно понеделник ми е ден на яда Дано до сряда, да ми мине...



Тема Re: моето щастие = негово нещастиенови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано23.07.07 17:40



Скоро някой ми каза, че единствения начин един мъж да приеме, че е оставен от жена е защото му е отнета от друг. Не може да няма друг и да го зарежеш, не може да е виновен, може само някой да бъде предпочетен пред него... Тогава също страда, но е един вид борба между мъжкари, а иначе е просто зарязан и не става за нищо. Така ми беше разяснено от мъж. Не ме нападайте. Склонна съм да повярвам на тази приказка, защото е прекалено елементарна и налудничава и най-важното не е родена в главата на жена





Тема Re: Няма такъв филмнови [re: rygge]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано23.07.07 17:45





Виж, Rygge, аз съм на мнение, че мъжът ще е такъв, каквато е жената. Ако тя не иска, няма да получава. И да, разбира се, че трябва да знае как да поиска, без да урони мъжкия авторитет Прошка - може, но ако и дума не става за връщане на предишното положение. Та, нали точно заради него се е стигнало до там?

Хубавото тепърва предстои

Тема Естествено [re: Finch!]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано23.07.07 17:48



Нали е по-добре да си мислиш, че някой друг е гадняр, а не че ти си неспособен да задържиш жената, която обичаш?
И с жените е така - по-добре е да знаем, че има друга, отколкото да си мислим, че за нищо не ставаме.



Хубавото тепърва предстои

Тема Re: При меннови [re: jamie]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:06



a mojesh li da go obqsnish tova? po mila ti e ako ima nujda ot teb i se chuvstvsh polezen, ili abstraktno ti stava po mila, kogato znaesh, che e v beda, dori da ne e oprqla do teb,zashtot q syjalqvash i ne mojesh da izpitvaash negativni chuvstva kym chovek v beda? i zashto mislish, che taka se poluchava? Sorry za cyr-a




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.