Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 17:49



Кажи колко, че да стегна чепаретата


Ок...с една нула отзад

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 17:56



С тия чепарета съвсем ни вторачи в морето.



Няма норма и конкретна бройка. Толкова, от колкото имаш нужда да опознаеш някого , стига да си сигурна ,че наистина не го подвеждаш с чрезмерна активност. Но считам за нормално да проявиш поне умерен интерес към някого и да го покажеш.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 18:02



Обещавам търсенето ми да се ограничи само в региона. Ако днес имаш нов контакт, не съм аз



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Ми тонови [re: XeйЖивoт!]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 18:03



Не съм съгласен, че жените решават в първата половин минута относно секса. Познавам много жени, които се водят по съвсем други критерии.

А колкото до обясняването ... лично аз приемам, че ако не мога да кажа на един човек това, което не ми харесва, следователно греша за това нещо. Затова пък за повечето неща съм абсолютно прям и не се стеснявам да си кажа. За останалите както казах очевидно греша.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 18:06



Е, аз моя контакт с представител от източния регион вече си го проведох, ако приемем, че си в мястото на местоживеене.

Само не се шашкай, моля ти се! Че ще ми се наложи и аз да занареждам самозащитни и защитаващи те слова.



Тема Re: Ми тонови [re: Фoтoн]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 18:18



Е да, но ми се е случвало някоя да ме уверява когато я питам колко държи на познанството ни и т.н., а всъщност след като ми извърти няколко тъпи до немай къде номера аз разбирам всъщност за какво става дума. Просто тя НИКОГА не би ми казала в лицето истинското си отношение за да не ме уж нарани. Затова пък може да ми скъса нервите поради това, че приемам казаното от нея за чиста монета, когато тя всъщност е имала предвид ”абе няма ли да се сетиш сам, че трябва да се разкараш, защо е нужно аз да ти го кажа?”.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: koм]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 18:30



Никога не съм приемала тези сайтове насериозно и не съм чоаквала нещо да изникне оттам.

Поради което влизам, ако изобщо (в последните 3 години съм си проверила акаунтите сигурно най-много 3 пъти, дали са и толкова, че ми се бяха натрупали съобщения), и ако се намери интересен събеседник, се заговарям, но обикновено нямам време за губене и се изнасям до най-много половин час.


Реалните ми познанства са много по-хубави и приятни. Не смятам, че случаен човек може да ми замени познанството с някой, с който сме се проверили в живота за последните 5 или 10 години, и сме споделяли всичко.


Отворена съм за нови познанства, и интересното е, че ми се случват и от сайтовете. Моето убеждение е, че попадам на делови хора, които също като мен, нямат време да висят и всичко се решава за минути, за да не си губим ресурсите един на друг.


Имам няколко такива случая, след които съм оставала с пръст в уста, какво страхотно попадение е било да се засечем при толкова нестабилни фактори. Факт, случва се, при мен. Най-хубавите ми и готини приятели са от нета, но не масовката, и не тея, с които ще се налага с часове да пишеш безкрайни обяснения за живота, смъртта и лайната в клозетната чиния.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 18:30



Не бих ти причинила това.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: koм]  
АвторПpизнaниe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 18:50



Много интересна тема наистина

Подтиква ме да споделя и моята мъка с тази форма на намиране на другарчета. Много време ми отне докато свикна с мисълта, че "Да. Добре ще си направя профил в такъв сайт".Загрижено другарче постоянно ме ръчкаше - запиши се ...та запиши се ...Самият той се беше записал и според неговите теории - имало шанс да срещнеш сродна душа Е да хубаво - гледам го аз здраво, право момче. Нормален, социален, оптимист.Хвърлих всички предразсъдъци и насадени страхове, че това е място, където дебнат да изнасят бели робини..... Хайде и аз. Ще се запознавам с хора.... Да ама не. В продължение на година съм се регистрирала в три различни сайта и установих, че никак не се справям. Изпих 10 кафета и се подтиснах.....явно не ставам за тази работа и това си е Държа да отбележа, че критериите за избор не бяха нито физически, нито професионални. Избрах 10 да са в определена възрастова граница, да не са агресивни и поне един сходен интерес, че да има за какво да си говорим. Оказа се, че се наложи още при първото пиене на кафе да чуя за всичките им коплекси и житейски несполуки. Оказа се, че мъжете говорят повече от жените...и то все някакви такива...... отчайващи неща
Благодарих на всичките за вниманието и съвсем откровенно им посочих причината за спиране на контакта.Когато за първи път общуваме с някого ми се струва ужасно да започваме с проблемите.....
Шегата настрана, но наистина се обезкуражих и реших, че по-добре като видя някой да го чукна леко с колата или да му се усмихна докато изхвърля кофата за боклук отколкото да пиша 1001 отговора на "Здравей как си".

Със сигурност в тези сайтове е пълно с хора заслужаващи внимание, но търсенето е като игла в купа сено.



Тема Re: Стратегии и тактики [re: Фoтoн]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано21.07.07 19:08



Всеки се дразни от нещо. Много мразя да ми искат снимка все едно се явявам на кастинг за филмова роля. Искането на снимка е кардинална грешка и директно класифицирам мъжа като повърхностен. До преди 3 години имах дълга коса и тежах 48 кг. В момента имам къса коса и тежа 58 кг. Хората се променят!
Имаше един, който мразеше да го питат какво работи. Струваше му се, че едва ли не му мерят заплатата и вече я разпределят. Три месеца си приказвахме докато разбера какво е завършил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.