Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ми тонови [re: KatrinKa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 16:31



Опитай да си представиш обратното, че ти си активната страна, пича отсреща е откликнал, излезнали сте . Показал е , че си му приятна, а може да сте я докарали и до по-натам и...в един момент той изчезва.Ми, недостойно е ако знае, че имаш очаквания, колкото и да се скътаваш зад израза: 'бе , що да го наранявам' . По-добре му дай някакво обяснение. Иначе звучи, като : "не съм ти длъжна". А след кой момен си?


Мога да споделя минал приятен опит. Имах краткотрайна връзка преди време с една жена.Не бе някакво супер ангажиращо, явно нещата нямаше да продължат, но тя направи крачката, да ми звънне една вечер и по невероятно мил начин ми обясни, че понеже нейният бизнес ..., пък моите деца, спрямо които аз , като един много грижовен и отговорен баща....и т.н. и т.н. ...Бях приятно изненадан.Тя бе чужденка. Не знам дали заради това, но никоя друга жена не е късала така мило с мен. Щадейки достойнството ми и проявявайки уважение към мен , а така и към себе си и общото ни минало. Не коментирам дали казаното от нея е вярно.
Надявам се да не съм те засегнал!



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 16:38



Заформи ми се един въпрос по темата и понеже само ти се навърташ тук в момента, го отправям към теб



Върху колко обекта от сайта правиш проучване едновременно?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Ми тонови [re: Фoтoн]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано21.07.07 16:42



))) Нямах предвид да не кажа нищо, но не и изказвания от сорта на - ти си грозен и т.н.
При виртуално запознанство рядко се е случвало да давам някакви обяснения, тъй като изглежда и двете страни с виждали, че нещата не вървят и се приключват от само себе си.
Що се отнася до виртуално познанство, преминало в реално - винаги съм намирала някакъв изход от ситуацията с оглед да не нараня чувствата, или очакванията на човека отсреща.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: mirror_]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано21.07.07 16:44



И аз съм тук, та да отговоря. ))))

Не бих го нарекла проучване, но да речем, че е така. ) Не съм засичала с колко души съм разговаряла едновременно, но това са били не повече от 2-3ма. И тъй като в сайтовете за запознанства комуникацията е по-бавна, то има време човек да обмисли отговора си.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: KatrinKa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 16:47



Благодаря, но понеже се предполага, че мъжете са инициаторите по принцип за започване на разговорите, та исках да разбера тяхния начин.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 16:50



А да , това пък , е другото малко странно, но всъщност закономерно явление.
Убеден съм ,че повечето мъже пишат едновремено на повече от една жена.И не за друго, но активността на останалите мъжки индивиди ,както и пасивността на женските ни подтиква да го правим.

Нима е практично да ти напиша едно ведро изречение и да зачакм час-два,докато ти си пишеш с навалялите те мъжки екземпляри. А и жените ги разбирам в объркването им да изберат .
В крайна сметка , нещата и хората се отсяват и ако не се разминат, локализират вниманието и интереса си.



Тема Re: Ми тонови [re: KatrinKa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 16:54



Е, и аз нямах предвид случаите ,в които някой от двамата (обикновено жената) предлага: "искаш ли утре да продължим, че стана късно ,а ми се спи?" А после това "утре " не се случва. И на това се чудех в началото и леко се дразнех на лъживите женски обещания.Но разбрах , че е правило и му свикнах-вече нямам очаквания. Както се случи.





Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано21.07.07 16:58



Аз не мисля, че винаги мъжете играят активната роля в случая.

Не мога примерно да се регистрирам в някакъв сайт за запознанства, да сложа привлекателна според мен снимка и да зачакам атаките от страна на мъжете, а напоследък и жени.
Това ми изглежда твърде вулгарно.
Когато човек влиза в подобен сайт, то е с някаква цел - обикновено търси разговор, партньор, секс и т.н. То тогава независимо дали е мъж или жена би трябвало сам да потърси това, което желае, а не да чака да го потърсят.



Тема Re: Стратегии и тактикинови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.07 17:03



Много дипломатично оправдание


Питах, защото аз си изгубих реда за една среща.
Отклоних покана след 3 реплики, защото действително имах предварителен ангажимент и хоп на другия ден графика е запълнен.
Мамка му....дали не бягам бързо

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Стратегии и тактики [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.07.07 17:05



Понеже видях, че си от Бургас...Миналата година по това време се запознах с приятна жена от Бургас в подобен сайт. Предстоеше ми почивка на морето, а не бях избрал къде да ходя-на юг или на север.(Аз съм от София) И й казах, че ако иска да изпием едно опознавателно кафе, бих се радвал и бих си изяснил посоката на летуване. Нямах предвид установяване в Бургас.

Инициативата остана у нея. Не предприе нищо до момента ми на заминаване. Нито по време на престоя ми на юг-имаше все още време до края на почивката ми. Прибрах се в София .Тогава й писах и изразих съжаление,че е не епоискала да се видим. Каза ми, че ако се получело между нас , навярно ще намеря начин и , че за нея били идвали от хиляди километри. Надменността й ме подразни и спряхме кореспонденцията- не понасям отявления нарцисизъм. Сега след около година я видях отново в сайта. Попаднала на промискуитетен играч от София, с когото бе скъсала само преди ден.Разочарована ,разбита. А на мен ми бе харесал имено израза в профила й "моногамна". Важни са критериите на избора ни, нали? Разсърди ми се, като й препоръчах да посети гинеколог. Направих го добронамерено. Така и не разбрах защо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.