Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Roxana]  
Автор selvina (непознат )
Публикувано16.07.07 17:33



Аз май не съм чак такава идеалистка.
Нещо не мога да си представя, че с този човек ще правя обикновените неща и ще успявам да им се радвам.
Да, иска да се върне, и какво от това?
Може би аз не съм същата?

А и не искам да съм вечното пристанище!
Ами моите чувства???????



Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор selvina (непознат )
Публикувано16.07.07 17:38



Така е.
Преди обичах да готвя, ама вече не.
Просто не ми харесва да си го ям сама.



Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор selvina (непознат )
Публикувано16.07.07 17:41



Ама уют за двама.
Реших, че ще си направим празник /преди няколко седмици/, сготвих нещо вкусно, подредих красиво масата....
......после децата заспаха,
...................а на мен ми стана още по-зле...



Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор selvina (новак)
Публикувано16.07.07 19:15




Изобщо нямам образ...



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор selvina (новак)
Публикувано16.07.07 19:18



Или се пази да си създаде нови от страх, че някой ден пак ще ги загуби и ще боли повече?????????2



Тема Re: П.П.нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор selvina (новак)
Публикувано16.07.07 19:26



На мен много ми липсват тези неща. Малките. Съвсем простички.
А в същото време се боя да си помисля даже, че бих могла да ги градя отново.
Ами ако пак стане така? Разбирате ли, има едно изтъркано сравнение - ако се учиш да караш колело, вече си падал и видиш камък - караш право в него. Горе-долу така се чувствам - хем ми се кара, а гледам право в камъка.

И ме обхваща едно ужасно чувство на безсилие и гняв - искам си вярата обратно!!!





Тема Re: П.П.нови [re: selvina]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано16.07.07 19:34



Ами, аз за разните малки нещица, понякога си мисля, че прекалено ги мисля и анализирам. А като тръгнеш така, нещата са обречени май. Толкова случки и случайчета четем, за всякакви дразнители, за най-разнообразни спънки и проблеми, че почвам да се замислям за всяко едно "ами ако това се случи"? Да но така си правиш спънки на всякакъв опит, на дори най-малкия шанс. И за какво говорим тогава?
Мисля си, че просто не трябва да го мислим толкова, пък както каза Роксана, като му дойде времето, каквото има, ще се случи.
Хайде, ела да се чукнем на клубна среща, пък ще видим, ще мислим или няма да мислим.
Лека вечер от мен!


Нема да се даваме, ами
Аз поне си знам, че такова зло като мен, нема да се затрие. Така съм си решила, така ще го направя.



Тема Re: П.П.нови [re: selvina]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.07.07 19:36



Добре, че не си искаш колелото обратно.
Примерът с камъка, в който неминуемо се "спъваш" , ми напомни едно старо стихотворенийце от ученическия фолклор: "Гошко ( или някой друг там) кара колело, а насреща му- лайно. Ту наляво, ту надясно- цоп в лайното прясно."

Съжалявам, ама това ми се завъртя в напечената глава...





Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор selvina (новак)
Публикувано16.07.07 19:36



Когато се прибрах вкъщи онзи ден, в който дома ми беше опразнен знаете ли от какво се почувствах най-зле - не от липсата на вещите, не от материалната загуба, а от това, че разни чужди хора са влизали в дома ми, гледали са нещата ми, преценявали са как ще стои това в техния хол или онова в тяхната дневна.... Беше гадно. Една оглозгана къща. Просто когато я обзавеждах избирах всяка мебел, всеки детайл с ЛЮБОВ..., а той просто я съблече гола и я изкара на битака...........
Бих искала някой ден да си купя вещ заедно с някой - с ЛЮБОВ...
.......... но не знам ще мога ли ..............



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор selvina (новак)
Публикувано16.07.07 19:41








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.