Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.07.07 12:51



Това с готвенето го разбирам,понеже и аз така го чувствам.Има нещо много изконно в това и много уютно,свидно дори!
А ти недей така-"никога" нямало да имаш!.....





Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Фoтoн]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.07.07 12:55



Не ви бях прочел одеве с Пипи,но доста сте написали.

Явно,този уют е усетен и желан не само от теб.И не си толкова объркана,нуждаейки се от него.



Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Фoтoн]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.07.07 13:08



Ами аз си го създавам уюта най- редовно, ако искаш да знаеш.



Ха'ди сега, няма да ривем връз чуждите рамена, я!



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaViktualija]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 13:21



Ами да, това също е вярно.

Има и друго, аз вече не помня какво е това "съвместен живот". Ок, ще си пием кафето заедно сутрин, ама какво друго? И някак образа на "семейната вечеря" ми идва най-готов. Но освен това, какво друго представлява едно съжителство? Какво даваш и получаваш? Понякога си мисля, че бих била съвсем неадекватна, друг път, че не ще да е толкова невъзможно сложно.
абе, както казах, объркана съм. И като прибавим към това недоверието по принцип, нежеланието да се покажеш уязвим, желанието да получиш първо доказателства за амнайсе хиляди неща, преди да си позволиш да се отпуснеш, и изобщо ... мазалото става пълно.
Много ми се иска да вярвам, разбираш ли, определено съм постигнала напредък от онзи период на тотално отрицание. Може би всъщност не ми достига вярата в самата мен, не в другите. А за мен тази точно вяра е най-трудно постижима.





Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Фoтoн]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 13:25



Не бе, споко, като одъртея съвсем, все ще прибера някой сприхав дядка, да ми бръмчи из къщи и да се навикваме, кой повече не чува


Тогава ще му готвя крем супички, че няма зъбки да дъвче и кремчета и кашички, и ще си създаваме домашен уют



Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.07.07 13:26



Не,не ,Пипи.

Навярно аз не съм разбрал .Но визирах оная ситуация,при която от другия край на трапезата е един важен човек за теб.Иначе си остава едно добро похапване...



Тема Re: П.П.нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.07.07 13:35



Може би и това изисква време. Пък и всичко е индивидуално. Може би все още нямаш такава нужда да приютиш в душата и дома си един нов човек. Ако обаче имаш тази потребност, трябва да си дадеш шанс, без да се самопритискаш и да го обявяваш за цел "на всяка цена". Аз едва ли съм най- точния човек, който да изразява мнения по тези въпроси- понякога си мисля колко чар има в това да живееш сам и да решаваш сам поредица от неща, които иначе изискват съвместно решение или поне съобразяване. Друг път си мисля, че най- естественото състояние при човеците е да са по двойки- идилия, общуване, общи планове, рамо, на което "легитимно" да поплачеш, хиляди приятни съвместни мигове, запечатани по ленти, видеофилми и пр. Но всичко това само с онзи, истинския, точния човек, а той сигурно се появява, когато придобиеш достатъчно смелост за такава среща.





Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Фoтoн]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.07.07 13:36



Тъй, тъй, нали и аз това имах предивид. Ако някой друг липсва, да речем, поне дъщеря ми е насреща.





Тема Re: Трудно си го представям!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.07.07 13:37



Е, те това цялата ми душа и малкото ми акъл отказват да приемат!



Редактирано от PipilotaViktualija на 16.07.07 13:38.



Тема Re: П.П.нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.07.07 13:48



"желанието да получиш първо доказателства за амнайсе хиляди неща, преди да си позволиш да се отпуснеш"...Не забравяй,че отсрещния има същата нужда и доза търпение,с която е добре да се съобразиш.


Сега ако не дръзнеш,то кога?Позволи на другия да те вдъхнови и за вяра в самата теб!Убеден съм,че си струва!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.