Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дайте разумен съветнови  
АвторAфpoдитa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 16:25



Как една / горда и готина/ жена може да покаже на мъж, че го харесва?
За мъжът знаем, че работи в квартала в който живее жената.
По очите му /тайно/ четем, че той също я харесва. Прави се, че не забелязва, защото... така се получава.
Тя не смее да го заговори /предрасъдъци разни.../ той също.
Кажете някакъв вариант, ако знаете.
Работата му не дава предпоставки за пряк словестен контакт.



Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: Aфpoдитa]  
АвторHямa тakъв (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 16:34



Подхвърли му за форума и му кажи тук с бележка





Тема Re: Истинска случка!нови [re: Aфpoдитa]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.07.07 16:36



Понеделник привечер се прибирам от работа, в едната ръка куфарче с документи за домашно, в другата-плик с плодове и плик с бутилка мин. вода.
По едно време на пътеката излиза жена на средна възраст, стройна, черни джинси, светлосиня блуза, доста опъната от едрия бюст.
Спря се на 2 м. от мен и с усмивка ме запита искам ли да ми помогне.
В първият миг онемях, във втория благодарих и продължих-аз мъж ли съм или що?
Е, сега се надявам пак да ме попита, ама дали ще я срещна отново?





Тема Фронтална атака!нови [re: Aфpoдитa]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано11.07.07 16:38



Ееее, че готино, направо като във филм


Значи, доколкото схващам - то всъщност младите се харесват и това е ясно и за двете страни. Значи въпросът е как да ги запознаем. Е кажи какво работи той? Каква е тая работа, която не предполага пряк словесен контакт? Има ли въобще такива работи? Тогава ще можем да измислим номерата... щото така малко неясно се получава

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: Aфpoдитa]  
Автор Eva B. ()
Публикувано11.07.07 16:39



Добре, нямат пряк словесен контакт, но къде се срещат тогава? Коя е допирната им точка, че да тръгнем от там



Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Наистина си неяснанови [re: Aфpoдитa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано11.07.07 17:32



Ти ли си жената?

Познават ли се изобщо двамата или контактите са само визуални? Семейно положение, възраст?

Какво значи "харесват" се? Сериозна връзка ли се търси или само секс?



Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: Aфpoдитa]  
Автормиpaбoo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 17:52



Попитай го нещо щом го срещнеш следващия път. Например извинявай можеш ли да ми кажеш къде се намира .................... Много ти благодаря а дали не можеш да ме придружиш защото ................................. Много си мил



Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: Aфpoдитa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано11.07.07 22:22



Ами...да ти кажа, аз за едни неща съм много разкрепостена, но точно за това следвам традициите...така да се каже


и то, не за друго, а, защото искам да видя, що за човек е и, дали наистина има интерес към мен.
Т.е., аз не правя "първата крачка". а, когато съм изменяла на този принцип, е било огромна грешка.
Т.е., можеш да го заговориш по някакъв разумен и убедителен повод, но - нищо повече! дай му свобода и пространство той да избере - да "влезе в настъпление" или да се отдалечи. Хората говорят много неща, но аз съм забелязала, че на мъжете не им харесват агресивни в ухажването жени. Мъжете са ловци и това, някой тях да ги ловува, им четка егото до един момент, после става безинтересно.
Дори да е нерешителен - все някога, ако държи на теб наистина, ще се престраши да тръгне към теб. Ако не му дадеш тази възможност, той ще свикне, че ти ще бъдеш "по - решителната", което е много натоварващо в едни отношения.
А, иначе, като стратегия...винаги можеш да измислиш повода..."Работата му не дава предпоставки за пряк словестен контакт" не ми дава много ясни индикации какво може да се измисли, ама...ако дадеш повече инфо, мога да изфабрикувам нещо като повод за заговаряне - много съм добра в това!




Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: Markizata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.07.07 22:34



мога да изфабрикувам нещо като повод за заговаряне - много съм добра в това!


Каква лъвица





Тема Re: Дайте разумен съветнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.07.07 01:52



Мне...всъщност съм Водолей






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.