Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема А сега на къде?нови  
АвторДжecиka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 12:08



Здравейте отново!
Няма да се представям - знаете ме вече / темата с палците/
Развитието при мен.
Първата вечер като се изнесохме малкото дете каза ` КАк ли е татко?Той сега е съвсем сам, жал ми е за него` На следващия ден- ` искъм да живея в къщи`
След два дни - `искам да живея с татко`. Междувременно ходиха и двете да го видят. Той плакал , казал че искам да го изхвърля на улицата , че щял да остане без работа и без доходи. Твърди, че неговите излияния са й повлияли на избора , била го направила преди това.Счита , че аз съм виновна , защото аз съм искала развод и аз съм напуснала жилището.Забравя , всъщност каква е причината за това мое решение и кой е действително виновния за разпадането на семейството. / То семейството, ако ме питате, се е разпаднало отдавна , но сега просто предприех стъпки това да се легализира/Е, снощи се прибра при баща си. Половината й вещи още са при мен ,но това не означава нищо.
Знаех, че е нестабилна , знаех че е манипулеруема, зная и че той е демагог. Ама чак това неочаквах. Чувствам се , все едно е отсечена едната ми ръка.
Кажете ми , имали някой подобен опит , как се развиват обикновено нещата и как това може да повлияе на хода на делото.



Тема Re: А сега на къде?нови [re: Джecиka]  
Автор njakoya....tam (непознат)
Публикувано13.07.07 13:13



Не че звучи успокояващо,но и на др се е случвало....

Поговори и не спирай да разговаряш с детето.Колко е годишно?Подозирам,че повече търси домът си,а не баща си,но все пак.....При мен се говореха същите работи,даже не желая да казвам до къде ме докара.Факт е,че бишият ми ....съпруг се държа като твоят и опита какви ли не тарикатлъци,но е и факт че остана да живее в жилището и на практика лиши детето си.....Та си показа зъбките за кво е било всичко....Накрая,защото е несретник и не работи почна пак да атакува детето да му реве-ама познай......Засега е стабилно положението,не казвам голяма дума
Успех и разговаряй с детето



Тема Re: А сега на къде? [re: njakoya....tam]  
АвторДжecиka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 13:24



Детето е момиче на 14. Имам и по-голяма дъжеря - на 17.
Тя остава при мен ,но казва , че ще и е мъчно за сестра й. Имат много силна връзка и за това съм учудена , че малкото предпочете баща си пред мен и сестра си. Още повече , че таткото е грубиянствал , бил , пил , игнорирал ни е и трите.Винаги до сега при проблеми от всякакъв род и двете са се обръщали само и единствено към мен. От една страна , защото знаят , че ще получат помощ, от друга - защото се боят от гнева на баща си.И в един момент- от жал да го предпочете. Не съм си го и помисляла това. Какво ли още неочаквано да очаквам?



Тема Кога линови [re: Джecиka]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано13.07.07 13:30



ще прогледнеш ?
Все повече се съмнявам в твоите скалъпени истории.



Тема Re: А сега на къде?нови [re: Джecиka]  
Автор won (cool)
Публикувано13.07.07 13:52



Само запази спокойствие!
Ако искат дъщерите ти да разговаряте-направи го.Не се опитвай да ги манипулираш-дай им възможност за избор.
Покажи сила и увереност.Грижи се за себе си,домакинството,запази си работата.
Всичко стъпка по стъпка!
Кой ще поддържа домакинството в предишното ви жилище-не прави грешката да си ти-да се оправят!
Успех!

"Споделете!"


Тема Re: А сега на къде?нови [re: won]  
Авторджecиka (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 15:39



Голямата дъщеря си е с мен. Заедно пазаруваме , обсъждаме какво ще се готви.Излизаме на разходка. Малкото е при баща си. От вчера. Той като реши може и да готви ,но не го знам колко ще издържи. От прането по-лесно няма. За това са пералните машини.Но едва ли може да е отзивчив колкото мен- винаги когато каже ` мамо ` аз се явявах и бях на разположение. А той трудно става от дивана , а камо ли да направи нещо за теб при молба. Е , разбира се, ще се опита да бъде добричък , ама като не е свикнал на това сигурно ще му дотежи.Надявам сескоро да се покажев истинската си светлина и малкото да ` прогледне ` и да се върне ри нас. Само си мисля какво ли значи за детската душичка това люлеене между мама и тати.А и дано веднъж взела решение да не продължи да гоотстоява , въпреки че вече да не и е по вкуса. И това е възмоно. Аз 18 години живях с този човек и в по-голямата част от времету му бях`патерица` Дано няма моето търпение и издържливост.



Тема Re: Кога линови [re: jamie]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 15:45



Може би не са скалъпени истории, само силно преувеличени. Женски дивотии. Вбесяват мъжете си с непрестанните си скандали. После се започва една твърде позната истори. Жената крещи в несвяст и изпада в умопомрачение, мъжа започва лека-полека да се пропива, после се започва раздаването на шамари, ревове, писъци, жената грабва децата и се пръждосва нанякъде. Мъжът - виновен, тя - света вода ненапита. Туй то!
Всъщност тази дама с тази си тема какво иска? Да й дадем акъл как да си върне дъщерята? Аз не знам.Ти?



Тема Re: Кога линови [re: Koko]  
Автормиpeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 16:16



Жена , която е бита скандали не вдига . Дори да има за какво. Защото нещо дребно е в състояние да изкара ` любимия ` от равновесие и после да ходи 2 седмици със синини.
От личен опит



Тема Приказвали сме много по този въпроснови [re: миpeнa]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 16:49



" Защото нещо дребно е в състояние да изкара ` любимия ` от равновесие " Дай пример за "нещо дребно". И аз ще дам. Е, аз не съм удрял (само едно изключение), но по-добре да бях удрял, отколкото да си съсипвам психическото здраве и да ми треперят ръцете по цели седмици. Ето ти пример на "мило" посрещане на мъжа:

- Пак закъсняваш. При коя курва беше този път? Кажи, де, защо мълчиш?

И монологът продължаваше, прерастваше в поредния скандал.

-------------
Тъй, дадох ти пример за "нещо дребно". Ти си на ход!



Тема Re: Приказвали сме много по този въпроснови [re: ASSASSlN]  
Автормиpeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 16:57



Пример
Съпругата казва ` Душа в банята капе`
Той решава, че това е намек,че е некъдърен да поправи душа. И следва бой със смъртни заплахи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.