Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема стискайте палци, моля Винови  
Авторjesika (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 11:50



Здравейте навсички!
Рядко пиша , но непрекъснато Ви чета и за това Ви чувствам близки.
Преди известно време пуснах тема за отношенията ми с моя съпруг , довела в последствие до темата `Как да разпознаем насилника`
Е , дойде ред да се разделяс моя насилник. Минаха важните изпити на детето ми. Показа блестящи резултати / в града има 2-3 деца срезултати по-високи от неговите/ След дълго търсене намерих подходяща квартира. Малко по малко примъкнах и личните ни вещи. Подготвих с адвокат исковата молба и в понеделник ще я пусна.И тази вечер решихме с децата , че ще обявя на съпруга ми за решението ми и ще се изнесем. От една страна се боя как точно ще мине. Понякога като избухне не се ограничава с викове и крясъци а налита на бой/ след един скандал ходих един месец с гипс на ръката и бях почти три месеца в болнични/ И се боя да не ме погне отново. Друготоми притеснение е малкотодете / на 14/ Казва ` не искам да вземам страна , не искам да се местя , жал ми е за татко ` Но от друга страна ` ако остана при него ще се страхувам за себе си`
Та , искам да Ви помоля - мислете за мен и ми стискайте палци за довечера. А от друга страна да попитам за реакцията на малкото дете- нормална ли и какво руго даочаквам? Какво данаправя ,за да му помогна да се чувства спокойно и да няма угризения на съвестта , че напуска баща си?
Чакам с нетърпение отзива Ви!
Обичам Ви! Сега Вие сте за мен приятелите от които да очаквам съвет.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
АвторMilka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 12:12



бъди готова веднага да знъннеш на полицията дори и при най-малката заплаха от негожа страна. телеф. номер да ти е под ръка или във мобила ти.
на детето кажи че го правиш за неговата и вашата сигурност и физическо оцеляване и това е по-важно от истериите на баща му.

успех и да мине по-леко



Тема Обичкам те, стискам палцинови [re: jesika]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 12:26



Успех! Споко. С теб сме.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.07.07 12:34



Стискам ти палци, защото още помня какъв страх брах, когато дойде моментът да му съобщя, че съм подала молба за развод. Не че не бяхме говорили за това и преди, но той никога не приемаше думите ми насериозно. Явно бях гледала прекалено много американски трилъри, тъй като бях абсолютно сигурна, че ще ме убие. Беше изключително неприятно, но поне останах жива. Дано да успееш да запазиш самообладание, каквото и да се случи, за да можеш да реагираш адекватно според ситуацията.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.07.07 12:36



Аз пък подозирам, че ще има молби и обещания .....в началото. Не мисля, че трябва да се поддаваш. И никакво съжаление!
Агресията му вероятно ще се прояви след това, когато не успее с увещанията. Бих те посъветвала, да си осигуриш защита и от близък човек ( не знам, колко са големи децата ти и дали са момчета).
Най-важното за момента на разговора е да се освободиш от страха. Уверения ти говор, ще въздейства и на децата.

Увереност и сигурност ти желая!
Успех!!!!

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 12:37



Опитай се да намериш някой, който да е с теб в този момент или поне да е достатъчно близо до апартамента ви и се постарай съпругът ти да го разбере.

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...


Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано06.07.07 12:43



Ще стискаме палци всичко да е наред!



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: Дapeнa :-)]  
Автормилицa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 12:56



Радвам се за теб! И изпитвам удовлетворение от решението ти. Чела съм темите ти, и аз повече чета, отколкото пиша тук. Не съм преживяла подобни неща като тебе, но не съм доволна от живота си в момента. Много бих искала да си щастлива. Довечера всичко ще мине, както си го намислила. Все пак не е лошо наистина да си подсигуриш някой наблизо. Успех ти желая и очакваме развитието.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:04



Успех и от мен!
Имаш подкрепата ми!



Тема Повикайнови [re: jesika]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано06.07.07 13:15



някого - съсед, колега, приятел, или най-добре адвокат когато му го казваш. Ако си сама мисля че доста рискуваш.

Успех! Каквото и да е, ще е по-добре от един безкраен кошмар



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.