Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За странноститенови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.07.07 15:06



Мисля, че всеки си има някакви странности, които или е готов да сподели с другите, или ревниво пази за себе си. Сещам се за сериала "Али Макбийл", в който половината от героите бяха, меко казано, странни птици.
Та в тази връзка откривам напоследък у себе си лека фобия към затворени пространства. В тясно затворено пространство започвам да се чувствам доста дискомфортно. Досега се справях с това усещане, но вчера...о, ужас. Вчера реших да отида за първи път през живота си на солариум, понеже съм доста бяла и тези бели краченца...абе друго си е, по-секси един лек загар. Влизам аз в солариума, който е вертикален, кабинката е мъничка, разбира се, пускам апарата, чува се (в моите уши) страхотно бучене, лампите светват, става все по-топло, цялата кабинка пращи и пука и...аз след първата минута панически напускам солариума. Май ситуацията се усложни и от факта, че миналата седмица гледах филма "Последен изход 3", в който две девойки буквално се изпържиха в солариумите.
После като споделих с дъщерята разбрах, че солариумът така си пукал и било съвсем нормално вътре да бъде топло.
Твърдо съм решила утре пак да отида. Ама, ха. Ще бъда ли аз красива или не. Този път оставам, та ако ще не знам какво да стане.
Хайде сега, ще ли споделите някои от вашите странности?



Тема Re: За странноститенови [re: copadevino]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.07.07 15:09



Моля, клубарите, които решат да вземат присърце моя проблем и да ме изпратят на психиатър, да се въздържат от подобни препоръки.





Тема Re: За странноститенови [re: copadevino]  
Автор Onda ()
Публикувано06.07.07 15:16



Аз изпитвам ужас от гълъби - кати ги видя кацнали по тротоара, започвам да махам с ръце и да ги гоня. А ако са повече - заобикалям ги, но по-отдалече

.

"Промяната е сигурна, прогресът - не" - Серджо Зийман

Тема Re: За странноститенови [re: copadevino]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.07.07 15:20



Хех...избърза и се презастрахова. Наистина твоето не е точно странност според мен.



Добре...една от моите, за която точно вчера си мислех е, че никога не купувам зелена тоалетна хартия. Нямам обяснени защо.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: За странноститенови [re: copadevino]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 15:22



Изпадам до състояние близко до истерията всеки път, щом се наложи някой да ми обснява интернет-технологични операции. Нищо не разбирам, нищо не схващам и в един момент се разревавам от отчаяние...


Не мога да стоя в помещение, в което има отворена врата. Още по-малко да съм в гръб към нея. Изпадам в паника. Иначе нямам проблем нито с много тесни, затоворени пространства, нито с големи терени и т.н.
Не понасям да спя на процеждаща се от някъде светлина - може да е изцяло тъмно, може и всички лампи да са светнати, това не ми пречи, но не мога, ако има малко и се прокрадва изпод вратата.
Пастата за зъби трябва да бъде използвана от края, а тоалетната хартия сложена по точно определен начин.

За друго не се сещам, но предвид темата, май е по-добре, ако се сетя, да не го пиша :))

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Редактирано от Eva B. на 06.07.07 15:22.



Тема Re: За странноститенови [re: Onda]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.07.07 15:22



Но това вашето не са ли някакви фобии?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: За странноститенови [re: copadevino]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано06.07.07 15:27



А пък аз, като хапна на обяд и ми се доспива





Тема Re: За странноститенови [re: Eva B.]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано06.07.07 15:28



Не обичам струпване на хора - не обичам всякакви масови мероприятия - след един критичен момент шумът ме подлудява - до степен да искам да изкрещя"Я по-тихо, бе!!!" - по тази причина взех да ненавиждам някои иначе приятни заведения; по същата причина вече не ме влече плажа - през деня нивото на шума е високо...
Парадоксално, но в последно време слушам много силна музика в колата - но там и само там... и само когато съм сама.



Разумът мисли, душата знае...

Тема Re: За странноститенови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано06.07.07 15:31



и като се събудиш, понякога си гладен





Тема Re: За странноститенови [re: mirror_]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.07.07 15:39



Моето си е фобия, да. Исках да разширя темата, за да не говорим само за страховете, а въобще за всички онези шантави неща, които ни характеризират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.