Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ти да нямаш високо кръвно?:)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 18:31




Те ти го.. и не плюя никой.. някъде да видя обида? Просто мнение:)

Кудкудякам, значи мисля…

"Как да не ми заключат" темата - Ръководство на потребителя:

- Напишете как сте сте изтрещяли с първия срещнат, може и колега, и за да влезнете в тематиката многозначително добавете: “А какво ли ще си помисли бившия ако разбере?!”
- Пишете многословно, може модератора да го мързи да прочете темата… Замествайте “спи ми се” с “изневиделица, стряскащо дори, в мен се надигна неудържимо желание да пополегна”.
- Дяволите, бирата и цацата са вървежни… Лято е…
- Започнете със “ Защо това се случи точно на мен?” И разкажете как сте яли крем карамел и сте се покапали… в сигнатурата обаче задължително трябва да присъства думата “Компромис”, като неопровержимо доказателство за работещ КапсЛок.
- Разкажете как сте взели шофьорския курс… Украсете надолу с ключови думи… разбито сърце, секс, безработна…
- Пишете си сам за да си отговорите на нещо много важно… например на предишното си мнение…
- Не критикурвайте жени! Мъжете са и ще бъдат ключов фактор за разделите… Направете си мъжки ник за да потвърдите тази теза…
- Съпруга е мръсна дума, не я съчетавайте с отчаяна… тук всички са силни в правотата си…
- Думата "любовница" в ника или в поста ви гарантира безпроблемно съществувание... Като бонус получавате посещаемост...
- Закопчайте си дюкяна, преди да постнете… Или просто се загащете…

Наздраве!




Тема Re: Не, не,нови [re: Becитo]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 18:35



Това са верни неща, но са верни неща, мислени в трезво състояние


Ако си пиян или наранен, колкото и да ги знаеш, не винаги успяваш да се спреш. Не съм лекар, но все си мисля, че чисто физичски имаш нужда да не се спреш, иначе става прекалено голямо натрупване в теб, което тялото ти не може да понесе. Подобно на сълзите, които са изхвърляне на вредни токсини, плюенето, изплюването на отровата е пречистващ процес. Много гаден (за всички), но в повечето случаи, необходим. Това е инстинктивен процес, той идва естествено, докато достойнството е плод на разума. Затова и в подобни моменти не се включва веднага.

П.С. Само да добавя, че ми хареса идеята за името на клуба Ама няма да прекръстваме този, ще направим нов Ще го наречем Кокошарника на Асасин

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Така ли е...нови [re: Eva B.]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано06.07.07 18:35



Така е!
Да ама не.
Процесуална си явно...
Клубчето го виждам в три варианта...
-Боксова круша... биеш другия, другите... както можеш...
-Рамо за другарско подсмърчане (или подайте ми кърпичка). Масата мнения... Тоест "Версията на Агнеца"...
-Разтуха или отчупи ми малко от твоя смях...

Тъ в случея малко ирония или самоирония си има място... кой е крив че палят другарите... палят си щото си имат запалки...

Наздраве!



Тема Знаеш ли,нови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 18:46



не че ме мързи да го напиша, но изневиделица, стряскащо дори, в мен се надигна неудържимо желание да пия бирата с цаца и о, защо се случи точно на мен, окапах си листовките за шофьорския курс, които ми зае любовницата на мъжа ми (какво ли би казал бившия ми, ако знае, че се омъжих...

), та отивам да се отдам на тази моя тодвана подтискана консуматорска рибна страст и нямам време да ти пиша
(Съжалявам, просто едно намигване към Весито, харесах написаното от нея)

Новобранке, бих ти казала как аз виждам клубчето, но днес един човек вече ме изпревари, така че го остявям да го каже пак вместо мен. Прочети

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Редактирано от Eva B. на 06.07.07 18:46.



Тема Re: Не, не,нови [re: Eva B.]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 18:57



Ок.. Ето моята картинка, с моите очи..


Чета ви, чета ви, чета ви... изразявам мнение, че не е много правдоподобно да се правиш на всевишния и всъщото време да си от по-пропадналите. Всеки, който е засегнат от моето мнение започва да обижда. Защото си говорим точно за това - за обиди.
Минава време и пак пиша, че нещо не ме кефят повечето жени в клуба.. и отново.. всички на опашката.. кой ще се изрази по-оригинално за човека който е пуснал темата. Хубу.. Ама май не ви е това работата.. пък знам ли.. ще вземе да се окаже, че е точно това.
Модераторката стой цяла нощ будна за да трие нещо, което няма една причина да се изтрие, освен нейното раздразнение (това вече си е нейна причина).
Тук са пускани теми, който само чакат да започнете да се заяждате и да се закачате една по една на кукичката.. и странно.. всички са успявали.. защо ли? Със сигурност не е защото си мислите, че са глупост. За глупостта има друга реакция.
:)
Тва е моето мнение.. и пак се накачулихте:)




Тема Re: Знамнови [re: Eva B.]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано06.07.07 19:02



Туй си е мое... дадах до на Веското да го постне по повод една заключена тема... те пък НИ забързаха с гюдерията...
Цялото послание е: Не се вземайте прекалено на сериозно... Всеки страда някак си, понякога... Смехът, иронията и дори глупостите са нужни... усмихнете се... дори и накриво :) Деца :)
Така е, за тамата на Гед-ът... всички се оплакват от това, че света върви налошо.. а той просто си върви...
Наздраве!



Тема Re: Не, не,нови [re: Becитo]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 19:07



Стига де, не мислиш ли, че прекаляваш с параноята


Нали не вярваш, че е нормално да кажеш на някой, че не те кефи и да се чудиш защо си нападана? Ами помисли, тук много хора се познават, някои даже и лично, логично е да защитим онези, които значат нещо за нас (дори само като ник) срещу онези, които са ни непознати.
А вярно, че напоследък заяждане имаше, и то много. Но, и тук те моля искрено и съвсем сериозно, наистина погледни точно от какво идва...Напоследък тук има един два ника, които товрят само и единствено заяждания, от които повечето са чиста злоба. И дори да се стремим да не отговаряме (а е човешко, твърде човешко да поискаш да се защитиш), цялата атмосфера и тон на темата и клуба са вече развалени...

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Знамнови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 19:12



Попаднали сте на грешното място и в грешното време. Аз днес се озъбих на една непозната жена, тя сигурно е решила, че съм вещица, а истината е, че моментът беше лош. Така че защо не помислите върху вероятността и вие да сте се оказали в лошия момент на модераторката?



А от темата на Гед трябвае да прочетеш само написаното от него - какво му е дал клуба и какво е той за някои от нас В миналото хората са се събирали в банята или в църквата, ние не правим нищо по различно, но вече в рамките на съвременните технологии

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Знамнови [re: Eva B.]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано06.07.07 19:16



Забавляваме се, малко... за два часа поне:)
Темата не Гед е страхотна но е за "доброто старо време" а старото време си е добро константно...

Преди е нямало провокатори ли? Толкоз по-зле ;)

Редактирано от Hoвoбpaнka на 06.07.07 19:17.



Тема Re: Не, не,нови [re: Eva B.]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 19:18



От няколко години има един, два ника които се занимават с това. Идеята ми е съвсем различна. Наистина повечето се взимате прекалено на сериозно, и който не ви прилича е вън. Виждала съм писания на хора, които са били повече от грубо отхвърлени, защото са направили нещо, което на вас не се харесва. И в същото време някой от вас пише същото и вече е добре дошъл за съвети всякакви и невсякакви. Тъпо е.
Наистина, не само този клуб, а повечето се изродиха в нещо в което да бълваш простотии и да се заяждаш. Но това е взаимопомощ по дяволите. Забравете си грижите ако ще помагате на някой. Не пречупвайте случката на някой през себе си.
Мой проблем си е това, че ми дойде до гуша да чета клуба. Спестете си съветите. Но някак все се надявам да мине в старите граници. А не става. Заключват се и се трият теми, които са си нормални и в същото време теми, които още от третия отговор се вижда, че с пълна простотия се оставят да израстнат до 200 мнения. И повечето са нападки. Това ме дразни. За това от време на време пиша по някоя закачка, която считате за лоша. Не трябва да е така. И е нещо което не мисля, че ще отнеме много усилия да се промени.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.