Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чшшш, Веси, съвсем се разпаса!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 18:07



Тва което модера три цяла нощ съм го пуснала в един от отговорите. Не беше миналата нощ. Но аз така и не разбрах защо точно го изтри... Не, всъщност не разбрах защо не спа цяла нощ, за да трие постингите ми..:))



Тема Не си праванови [re: Becитo]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 18:12



(предполагам си жена

).

Когато си наранен от някой друг, обикновенно всички са ти виновни Не, не реално, но в такъв нереален момент нараненият не си дава сметка. И в този момент да кълне, и то на място, сравнително възможно най-ненараняващо другия, много често помага да се освободиш от лошата енергия

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Енови [re: Eva B.]  
Автор Rich man, poor man (наблюдаващ)
Публикувано06.07.07 18:15



права си. Като си права, права си. Ама прекалявате понякога с тези "глутници"

Направо съжалявам някого като го нападнете. И съм сигурен, че половината от Вас не мислят така, ама само и само да са солидарни.



Тема Re: Енови [re: Rich man, poor man]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 18:17



Може ли да попитам кого си съжалил напоследък, понеже не съм съвсем в час?





Тема Re: Давай Moanнови [re: Rich man, poor man]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано06.07.07 18:18



:) Истината да не е в командировка, че така щедро си предлага вискито бате?
Наздраве....



Тема Re: Не си праванови [re: Eva B.]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 18:19



Разбира се, че когато си наранен не си на себе си. Но след като малко е поотминало, и след като се говори малко или много за щастие.. не мислиш ли, че е тъпичко да продължаваш с обидите към другия пол (като пиша пол имам предвид точно това, а не някой който просто ти не харесваш (и под ти нямам предвид теб))?

А и общо взето.. стига с тия мъже.. жените са много по-долни от тях. И причиняват много повече болка. Само че са много малко мъжете, които ще започнат да псуват жената на някой щото го е оставила и щото е била такава и такава..

Грешки, грешки..:)))


Редактирано от Becитo на 06.07.07 18:25.



Тема Мрън, мрън ;)нови [re: Rich man, poor man]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 18:20



Ние сме като византийците - помежду ни раздори, но нападне ли ни някой правим веднага коалиционен блок


Така де, врагът трябва да си знае мястото

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Не, не,нови [re: Becитo]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 18:24



процесът е горе долу следният-
когато си много наранен, плюеш един мъж (в случая твоя

), когато всичко малко поотмине, преди да почнеш да се оглеждаш за щастие, имаш нужда да доизлееш отровата, която си събрал, но понеже вече не е толкова силна, не я изливаш върху само един (мъжът от по горе), а върху всички мъже.
Това също е част от оздравяването. Не по малка важна, според мен. Нали знаеш, куче, което лае, не хапе...
Иначе, си мислиш така за мъжете, понеже не си ги чувала. Но помежду си, дори вътре в себе си, всичко това си клокочи. И това, че не е казано, не означава, че го няма

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Стига с тия загадки, деее!нови [re: Becитo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 18:28



"Тва което модера три цяла нощ съм го пуснала в един от отговорите."

Какъв отговор, къде, кога? Сега пък - не било миналата нощ...

Абе, ти да не би нещо, а?

Я, да те видя що за стока си! Дай го тук това, което ти е трила цяла нощ! Пусни го като тема СЕГА ! Няма кой да те трие. Вместо да плюеш тук напосоки - ПУСНИ го това нещо да го видим! Сега ти се е паднало.

Напускам тази тема и чакам следваща твоя тема с цензурираното от Моан! Давай клубарите да решим кой крив, кой прав!



Тема Re: Не, не,нови [re: Eva B.]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 18:29



мхм.. мъж.. мъже.. незнам.. аз цял живот само жени срещам..:)
Процеса е горе-долу следният -
Ако си свикнал да плюеш - плюеш.
Ако не си - имаш си своите начини, които мисля в много голям процент са по-добри от обидите. И много по-достойни.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.