Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ненови [re: Becитo]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 17:49



Ами тогава дали не е по- уместно да си чакаш кротко да ти оправят пералнята, вместо да нажежаваш още повече обстановката? Такива теми са по- скоро провокации към нови безмислени спорове и непродуктивни конфликти.



Тема еееееееееминови [re: Becитo]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.07.07 17:49



така е - мъжът се счита по презумпция the villain!


Иначе - женската солидарност е страшно нещо - само, като ябълката на раздора падне между дях - да гледаш какво е лай на бесни кучки
А, земята се върти...водата си тече...раждат се нови и нови идиоти...нови и нови просветени умове...и на нас ни остава само надеждата, вторите да са повече.



Тема Ха, ха, ханови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Rich man, poor man (наблюдаващ)
Публикувано06.07.07 17:49



ха, ха, ха
"добрата и толерантна атмосфера в клуба"
Къде е тя? Нещо не се вижда. Ти да не я сънувяаш?



Тема Re: Давай Moanнови [re: Rich man, poor man]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 17:50



Стига рева и ти.. Моаn я няма..

Да не мислиш, че ако беше тук, темата щеше да просъществува толкова дълго?

:))




Тема Веси, чекай малко!нови [re: Becитo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 17:50



Що намесваш Киро? Заради това, че той заключва, а не някоя модераторка? Ако мислиш така - не е така. Модераторките си имат право да си попекат дупетата. Моан предупреди. Мамето - де да я знам, сигурно пак е влюбена.

Киро аз го помолих сутринта да се намеси.

Това как да го разбирам, че нещо от жегите ми е омекнал мозъка и трудно мисля. "ако имаше мъже модератори на клуба.. (тук трябва сама да го видиш...) :))" Какво щеше да стане, ако имаше мъже модератори?



Тема Re: Ти мъжко ли си, женско ли си?нови [re: Becитo]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 17:51



Тц тц тц...
Растение, пък пише.



Тема Re: Давай Moanнови [re: Becитo]  
Автор Rich man, poor man (наблюдаващ)
Публикувано06.07.07 17:52



И що така грубо. Аз заставам до теб, иронизирам ги, а ти "Стига рева"? Няма да те черпа с бира. Ще пиеш уйски и няма не искам





Тема Това да ти е за урок,нови [re: Rich man, poor man]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 17:54



да си избираш по-добре съюзите



Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Аз като..нови [re: Becитo]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано06.07.07 17:55



Уф, ама сте, забавни.
Трябва да си тръгвам, но стана интресно.
Имам нЕкои подозрения.



Тема Re: Давай Moanнови [re: Rich man, poor man]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 17:55



Какъв е проблемът?
Аз, само между другото, нито се чувствам част от "затворено общество", нито смятам, че съм провявала необективност (доколкото ми е възможно) към разказаните истории, без значение от пола на разказващия.
Повечето хора, които пишат тук, са преминали през ада на един развод, гарниран най- често с унизителни обида, изневяра, предателство, разочарование и т.н. Логично е, че някои, докато изживеят определен етап на преосмисляне на станалото и превъзмогването му, ще са изпълнени с недоверие към срещуположния пол и ще проектират негативното си отношение към предалата ги половинка към целия съответен пол. И, повярвай ми, не липсват достатъчно примери и за аналогично мъжко поведение. Това обаче изисква малко повече търпимост и разбиране, отколкото веднага подобни реакции на псевдо- възмущение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.