Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Писва имнови [re: Rich man, poor man]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано06.07.07 17:39



Тъй де... значи съвсем откровените като тая тема - да земем да ги понамалим. Казах ти - идете да пиете бира и да си се разбирате - на всинца ни ще ни олекне!



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Ми ади тогава -нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 17:40



Те модераторите държат само това, което им харесва. Всичко друго - на боклука. Че и модератори се наричат. Хайде като толкова разбирате ми кажете защо Moan, милата цяла нощ май не е спала заради това? Да някаква причина за триене ОСВЕН тази, че не и харесва?


Кудкудякам, значи мисля…

"Как да не ми заключат" темата - Ръководство на потребителя:

- Напишете как сте сте изтрещяли с първия срещнат, може и колега, и за да влезнете в тематиката многозначително добавете: “А какво ли ще си помисли бившия ако разбере?!”
- Пишете многословно, може модератора да го мързи да прочете темата… Замествайте “спи ми се” с “изневиделица, стряскащо дори, в мен се надигна неудържимо желание да пополегна”.
- Дяволите, бирата и цацата са вървежни… Лято е…
- Започнете със “ Защо това се случи точно на мен?” И разкажете как сте яли крем карамел и сте се покапали… в сигнатурата обаче задължително трябва да присъства думата “Компромис”, като неопровержимо доказателство за работещ КапсЛок.
- Разкажете как сте взели шофьорския курс… Украсете надолу с ключови думи… разбито сърце, секс, безработна…
- Пишете си сам за да си отговорите на нещо много важно… например на предишното си мнение…
- Не критикурвайте жени! Мъжете са и ще бъдат ключов фактор за разделите… Направете си мъжки ник за да потвърдите тази теза…
- Съпруга е мръсна дума, не я съчетавайте с отчаяна… тук всички са силни в правотата си…
- Думата "любовница" в ника или в поста ви гарантира безпроблемно съществувание... Като бонус получавате посещаемост...
- Закопчайте си дюкяна, преди да постнете… Или просто се загащете…

Наздраве!


М? Достатъчно аргументиран отговор?




Тема Re: Писва имнови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Rich man, poor man (наблюдаващ)
Публикувано06.07.07 17:41



Ами това е като телевизора. Не ти се гледа тази програма, не я гледаш. Много просто. Какъв ти е проблема на теб?



Тема Re: Ми ади тогава -нови [re: Becитo]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано06.07.07 17:42



Вероятно си въобразяваш, че даваш своя положителен принос към добрата и толерантна атмосфера в клуба или...



Тема Re: Писва имнови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 17:42



То ако им е писнало.. или клуба нямаше да го има или щеше да има други модератори. Киро даже е вдигнал ръце от тях..

Обаче.. глеЙ сЯ.. ако имаше мъже модератори на клуба.. (тук трябва сама да го видиш...) :))




Тема Ти мъжко ли си, женско ли си?нови [re: Becитo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 17:43



Отскоро ли си в този клуб? Аз отдавна съм си го прекръстил за себе си "Женски клуб 2". Явлението "Женска солидарност" отдавна сме го обсъждали. Основен извод от "дебатите" е, че мъжете сме затворени в себе си, рядко се оплакваме, пък било то и анонимно. На жените по рождение е вградено правилото: Мъжът винаги за всичко е виновен! И това трябва да бъде обявено ако не на целия свят, то поне на комшийките, приятелките и колежките.

Абе, краставица ако не горчи, мъж ако не мълчи, жена ако не гълчи - къде ще му излезе края???



Тема Ненови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 17:44



Всъщност си въобразявам, че ще дойдат да ми оправят пералнята.. надали.. а за добрата и толерантна атмосфера.. хм.. тя си е вкъщи..



Тема Re: Писва имнови [re: Rich man, poor man]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано06.07.07 17:45



Ми проблемът не е мой, а клубен - темата не е по тематиката на клуба, както казах - проявете човещина към модераторите и клубарите и идете да обсъждате тия философско-ексистенциални истини на бира - уверявам те, ползата наистина ще е и за вас двамката, и за клуба.
Щото в момента това ми прилича на досаден и нескопосан рекламен блок по тоя канал...



Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Давай Moanнови [re: Becитo]  
Автор Rich man, poor man (наблюдаващ)
Публикувано06.07.07 17:47



Клъцни я тази тема. Обиждат жените, нали си модераторка, но преди всичко жена. Не бива да оставяш такава неудобна за болшинството тема. Пък и такава скучна:
- няма изневяра;
- няма секс за да се накаже лошия съпруг;
- няма плач;
- няма ...

.. абе за какво въобще я има тази тема?
Ами защото казва истината. Неудобната истина за по-голямата част в това затворено общество.



Тема Re: Ти мъжко ли си, женско ли си?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Becитo (непознат)
Публикувано06.07.07 17:48



Асасине, като предложих клуба да се преименува "Отчаяни съпруги и Асасин" не ти бях много в тона май.. как ли, така, някак си, изведнъж ти влезнах в тона?

А на жената не и е виновен винаги мъжа.. ми ако няма мъж? Е, има приятелки, други жени..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.