Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано06.07.07 18:07



Добре са ти казали - вземи някой с теб.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Извинявай Бъбъл,нови [re: jamie]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано06.07.07 18:24



честно да ти кажа даже е по-добре и нищо да не му казва, направо да се изнесе., като си осигури подкрепа. не виждам кой може да я съди че бяга от насилник,и че я е страх очи в о1чи да му каже нещо, за което да ходи още 3 месеца с гипс!!

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 18:31



Този път ще си спестя ник-а, но ще ти дам предложение. Аз имам нужда от този съвет и затова:регистрирай се в сайта, запознай се с някой, който ти допада и има сходен проблем и му пусни тел. си номер на бележка. Сега можеше да ми звъннеш. Аз съм също жена в твоето положение. И за останалите с този проблем се отнася.



Тема Ичнови [re: TE_DDA]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 18:33



не ми дреме дали имаш нерви за тирета и запетайки.
Само че в съда я докаже че е насилник я не, за сметка на това "изнасянето" е в нейна вреда.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.07.07 18:42



Да напуснеш съпруга си, както чета, не е въпрос на избор, а въпрос на оцеляване. Твой дълг - до колкото самосъхранението е дълг на всеки един от нас.
Що се отнася до детето - на мен лично ми е чудно, че не заема страна, при положение, че едва ли случващото се му е убягналоп...14 години не са малко...
Угризения...абсурдно е да се мисли и да се говори за угризения в тази ситуация!
А и детето се присъжда на майката винаги, така че от него нищо не зависи.
Съветът ми е, недей мисли за угризения, скрупули, пък децата как, пък съседите какво ще кажат - щом застрашен е животът и здравето ти, ти имаш само един изход. Вторият води два метра под земята. Или, преди това, в болници и психиатрии...
Така че...хората трябва да ги разделиш на две - такива, които са с теб и такива, които са "снизходителни" - те са против теб.
Пожелавам ти успех! Пиши как е минало! И знай, че много други хора са минали по този път - ще го извървиш и ти!





Тема Йе йе !нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 18:50



Ще си поредната кисела зелка в тоя клуб


По-добре намери заобиколен път.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.07.07 18:53



А, и, за изнасянето...мисля, че този човек не заслужава да разговаряш с него лично повече. най - добре се изнеси тайно с децата и иди някъде, където няма да може да те намери. Пусни молба за развод - той ще получи призовката!
Ако, пък, много държиш да стане лично, наистина добре са те посъветвали - отиди поне с 2 - ма - 3 - ма мъже и един адвокат...или полицай. Сама с децата не е никак безопасно!
може да ти е мъж и да продължаваш да подценяваш заплахата, въпреки всичко , което си преживяла, но - знай едно - насилието е престъпление. А този, който го практикува - престъпник.
Ти си прецени, дали е разумно и искаш, да бъдеш между 4 стени с един престъпник, обяснявайки му, как го зарязваш...
Апропо, за чупенето на ръката ти...защо този човек не е даден вече на прокурор?...



Тема Re: Ичнови [re: jamie]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано06.07.07 19:02



и на мене не ми дреме, дали на тебе ти дреме:)))))
не ме ли помниш отпреди 6-7 години? ама тогава се срещахме по други клубове.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Авторfrontiera (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 23:35



Mila i ot men uspeh. misllia i se molia za vas.
kuraj. i se obadi.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: Markizata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано06.07.07 23:39



Мда, средна телесна повреда, искаш да кажеш, чаровнице.
Но, практиката показва, че не винаги се преследва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.